2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar nasılsınız
Bebişler geldikçe epey koptuk birbirimizden

Bugün tam 40+0 oldum ama hala doğmaya niyeti yok gibi benim kızın, içerde yaramazlık peşinde :)

Öğleden sonra kontrolüm var bakalım nasıl geçecek

İmzam da silinmiş artık 😱
Maşallah cnm bence sen iki güne kadar dogurursun.hayirli haberlerle gel

Benim dogum oncesinden soruyorsan.son gece acayip wc ye kalkmistim ve cati kemigim cok agrimaya baslamisti.sende var mi belirtiler
Bende hic belirti yok su an için. hersey ayni ilerliyor. tuvalete haftalardir cok fazla giriyorum artik korkmaya basladim bu kadar girip cikmaktan .usuturum yada enfeksiyon kaparim diye endiseleniyorum.

Arada uyanıyor tabi ama ba

valla çok korkuyorum doğumumda beni en çok zorlayan dikiş anı idi. Şimdi bide enfeksyon kaparda tekrar dikelim falan ya da farkli bişey derlerse üzülürüm zor dayanırım. Şu 40 ımız bi çıksaydı allahın izni ile cok zor bir dönem oluyor bençm için
Bana bile tekrar gel demedi doktorum bi fitil verdi onu aldim.dikkat edersen bir sey olmaz canim.o bolgeyi kurutma makinesiyke kurut her wcden sonra.kuru kalmasi cok önemliymiş. Zor gercekten daha duzelmeden oturup bebegi emziriyorsun o yuzden cok zor oluyor

Günaydın canım nasılsın
Sancın var mı
Son kontrolde bir şey yoktu daha değil mi

İnşallah canım ya
Annem geleli 5 gün oldu, doğurmadan günü bitecek annemin 😬
İnşallah suni sancıya gerek kalmadan kendi sancımla olur doğumum
İyiyim canım sağol sen nasılsın ?
Son kontrolde bişey yoktu daha bende de bi değişiklik yok gibi hissediyorum 🤔 Her şey birden olacak herhalde :)
Sende durumlar nasıl var mı belirti falan ?

2 gündür biz de öyleyiz. Açtığımız anda işedi. Body değiştirmekten helak oldum...bugün öğrendik taktiği ama yakaladık :)

Ben de sadece gece lambası açıyorum ama üstüne ince bi tül koyuyorum ışığı çok fazla daha loş olunca gece uykusu bölünmüyor

Canım bişi sorcam hem sana havadansudan havadansudan Cuttingcorners Cuttingcorners fototerapi fen sonra kağıt verdiler bi süre sık ve sulu kaka olabilir diye. Metehan çıktığından beri günde 8-10 kaka yapıyor gaz ile birlikte sarı taneli. Sizinkiler de de oldu mu aynısı?

Hımmm yani benim de tam anlamıyla 3 saatte doluyor ki dün denedim özellikle tek memeden 75 cc sağdım
Ama şu var ki bebek ne kadar emiyor ne kadar güçlü? Aslında ben doyduğunu düşünüyorum ama büyüdüğü için de bi yandan daha fazla istiyor. Benim de akşam hep memede kalmak istiyor aynı senin gibi resmen boşalıyor hissediyorum

İshal derken kakasının rengi ne ve ne kadar sıklıkta?

Bana da verdi bitti. Hiç sanmam canım zararı olsun... Yenidoğan 18-20 saat uyur. Uyanmıyorsa şekeri düşüyor aç kalıyordur canım

İlk gebeliğimden kalma nuby marka var...işimi görüyor bana yetiyor

Çok geçmiş olsun canım... Şimdi nasılsın peki?

Canım kağıt vermediler ama salı günü devlette başka doktora gittik sarılık ne alemde diye o esnada kaka da yapmış bizim kız doktor rengi çok güzel dedi rengi de şuan sarı bazen sıvı bazen de taneli yapıyor
Kızlar her emmede tek meme mi veriorsunuz , iki memeyi de mi

Uyumazsa diğer memeyi de veriyorum canım
Günaydın kızlar. 💛
Nasılsınız? Ben iyiyim aynı beklemedeyim 🤗
Günaydın canım 😊 o kadar erken doğum doğum riskiyle yattın kuzum ama şimdi de eren paşa banane ben orda rahatım geç gelicem diyo :confused:

kanadali35 kanadali35 canım doğum oldu mu? Geçmişi okuyamadım olduysa hayırlı uğurlu olsun❤️

melike222 melike222 canım nasılsınız? Bebiş nasıl? Ne zaman çıkacak?

atanamayanogretmen atanamayanogretmen kuzum sende beklemedesin güzel haberlerle gel inşallah🙏🏻

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canım nasılsın? Az kaldı artık ☺️

M muttervonmarienkaefer kuzum bebek nasıl? Sarılık için gidecektiniz naaptınız?

A April wind kuzu nasılsın?

Günaydın kızlar❤️

Bebeği emzirirken yazayım dedim ☺️ Bizimde bugün işitme testimiz var sarılık olduğu için ertelenmişti gece nöbetlerine de devam ediyoruz şuan sarhoş gibiyim.

Kontrolu olan arkadaşlarım güzel haberlerle gelin inşallah artık son saatler diyorum bir şey kalmadı ❤️

Hayır vermediler bize kağıt ama doktora sordum. Normal dedi. Sarı ve su gibi yapıyor. Bazen köpük gibi bazen tane gibi şeyler oluyor.

Sarı taneli bizimki de evet. Demek genel olarak böyle. TSH için bişi dediler mi peki ?
Kuzum.sen her iki memeyede alıştır birinin suyu kesilir hep bı taraftan emzirmek zorunda kalırsın oda goguslerin arasında fark yaratır biri diğerinden büyük olur.emzirdiginde doyuyorsa aciktiginda emzirmedigin göğsünü ver çeksin.sagli sollu emmeyi öğrendin kuzuya
Evet canım alıştı aslında da tek memeyi 15 dk emdiğinden midir bilmiyorum 2 gündür iyi doyuyor öbürünü verince çıkarıyor ağzından istemiyor haliyle ben de sağmak zorunda kalıyorum dolduğu an sızlamaya başlıyor sıcak basıyor bana.

Canım kağıt vermediler ama salı günü devlette başka doktora gittik sarılık ne alemde diye o esnada kaka da yapmış bizim kız doktor rengi çok güzel dedi rengi de şuan sarı bazen sıvı bazen de taneli yapıyor

Uyumazsa diğer memeyi de veriyorum canım

Günaydın canım 😊 o kadar erken doğum doğum riskiyle yattın kuzum ama şimdi de eren paşa banane ben orda rahatım geç gelicem diyo :confused:

kanadali35 kanadali35 canım doğum oldu mu? Geçmişi okuyamadım olduysa hayırlı uğurlu olsun❤

melike222 melike222 canım nasılsınız? Bebiş nasıl? Ne zaman çıkacak?

atanamayanogretmen atanamayanogretmen kuzum sende beklemedesin güzel haberlerle gel inşallah🙏🏻

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canım nasılsın? Az kaldı artık ☺

M muttervonmarienkaefer kuzum bebek nasıl? Sarılık için gidecektiniz naaptınız?

A April wind kuzu nasılsın?
MaşaAllah canım. İyi o zaman ipek atlattı çok şükür. Bizim de kontrol haftaya cuma. Rutin olarak tam 19 günlük oluyor. TSH bakacaz dedi.. 4 günlükken bakıldığında yüksek çıktı ve bu beklenen bişi dedi ilk hafta yüksek olur dedi 2 hafta sonra tekrar bakacağız dedi...size de söylediler mi?

Sarı taneli bizimki de evet. Demek genel olarak böyle. TSH için bişi dediler mi peki ?

Evet canım alıştı aslında da tek memeyi 15 dk emdiğinden midir bilmiyorum 2 gündür iyi doyuyor öbürünü verince çıkarıyor ağzından istemiyor haliyle ben de sağmak zorunda kalıyorum dolduğu an sızlamaya başlıyor sıcak basıyor bana.

MaşaAllah canım. İyi o zaman ipek atlattı çok şükür. Bizim de kontrol haftaya cuma. Rutin olarak tam 19 günlük oluyor. TSH bakacaz dedi.. 4 günlükken bakıldığında yüksek çıktı ve bu beklenen bişi dedi ilk hafta yüksek olur dedi 2 hafta sonra tekrar bakacağız dedi...size de söylediler mi?
Biz kadınlar ne sabırlı varliklariz ya 9 ay boyunca sabırla bekliyoruz doguruyoruz vücut hem kendini onarmaya çalışıyor hem bebekle ilgileniyorsun süt geldimi gelmedimi bebeğin gazı ev işi eşinin yemeği.ilk çocuk bakımı ikinci çocuk bakımı kendimizden geçiyoruz vallahi.

merhabalarrr
05.04 da doktorum 7+3 demişti bir hafta sonra yani
12.04 de doktorum 7+8 dedi
normal herşey dedi ama genede içim içimi yiyorrr ??
Bizde bu konulara çok takıldık cnm ,takma kafana ,bebekler bi hafta gelişmiyo gibi oluyo ölçümlere göre ama bir daha ki kontrolde bebek atağa geçiyo resmen önde bile çıktığı oluyo,ben 36+5 de doğum yaptım 15 gün oldu,hiç takılma dr sıkıntı yok dediyse yoktur olsa zaten onlar söyler

Bizde bu konulara çok takıldık cnm ,takma kafana ,bebekler bi hafta gelişmiyo gibi oluyo ölçümlere göre ama bir daha ki kontrolde bebek atağa geçiyo resmen önde bile çıktığı oluyo,ben 36+5 de doğum yaptım 15 gün oldu,hiç takılma dr sıkıntı yok dediyse yoktur olsa zaten onlar söyler
nasil oldunuz canm sende durumlar nasil

Biz kadınlar ne sabırlı varliklariz ya 9 ay boyunca sabırla bekliyoruz doguruyoruz vücut hem kendini onarmaya çalışıyor hem bebekle ilgileniyorsun süt geldimi gelmedimi bebeğin gazı ev işi eşinin yemeği.ilk çocuk bakımı ikinci çocuk bakımı kendimizden geçiyoruz vallahi.
Hakikaten öyle... Dün temizlikçi geldi. Temizlik şu an için eziyet çünkü. Oğlan da 2 saat uyuyunca dedim fırsat bu fırsat 3 kap yemek yaptım. Bugün o kadar rahatım ki...10 gün sonra elime törpü aldım inanamıyorum. Arayanlara geri dönüyorum. Öğleden sonra eşim de evde olacak o sırada da ağda yapacam. Aşırı terlemekten hormonlar zirvede....

Kizlar dogurmayanlardan,dogum öncesi enerjisi gelen var mi😂
enerjiden cok halsizlik var bende. daha zamani var heralde🙄
dogum belirtisi arıyorum. 🤔🤩evde tek başına olunca canı sklyoru insanın.
Bende hiçbir belirti yok durumum hep aynı 🙃 içimden bir ses sancı gelmicek suniye kalacaksın diyor. Yarın kontrolüm var ama bir şey olacağını sanmıyorum gayet iyi hissediyorum🙊🤗

:confused:
nasil oldunuz canm sende durumlar nasil
Şükür cnm daha iyiz bebişin sarılığı azalıyo, göbeği düştü ama biraz dibi yeşil yaş bugün dra götürdüm normal dedi yinede alkol yazdı çabuk kurutsun diye, benimde karın ağrım var yağları ağrıyo resmen, bide çatı ağrım hâlâ devam ediyo sanki normal doğurdum:confused:darısı sana inşallah kontrolden gelince yaz ,sen nasılsın napıyorsun

Çok saol canımm bebeğin ve sen nasılsın? erken doğummu oldu
8 haftalık olmasına rağmen sürekli kasık ağrım olmuyor yani senin nasıldı başlarda heergün ağrırmı normalde
çok stresli bu hamişlik yaa

Kizlar dogurmayanlardan,dogum öncesi enerjisi gelen var mi😂
enerjiden cok halsizlik var bende. daha zamani var heralde🙄
dogum belirtisi arıyorum. 🤔🤩evde tek başına olunca canı sklyoru insanın.
Canm bende enerji var. gece uyumak bipmiyorum gunduz de hep bisiler yapasim var ama ruhsal olarak istemiyorum

X