2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar nasılsınız
Bebişler geldikçe epey koptuk birbirimizden

Bugün tam 40+0 oldum ama hala doğmaya niyeti yok gibi benim kızın, içerde yaramazlık peşinde :)

Öğleden sonra kontrolüm var bakalım nasıl geçecek

İmzam da silinmiş artık 😱
benimde kontrolüm var bugün.heyecan tavan.Uyku falan tutmadi.ilk defa bu kadar erken uyanıyorum.

@kaba

Canim hastaneden çıkarken doktor sariligi kakasiyla atacak ve koyu gelirse korkmayin dedi.bir iki gun koyu geldi sonrada dedigin gibi sari ve taneli olmaya basladi.bizimkide 10 kere kesin yapiyordur.gecen bunu doktora söyledim cok iyi demekki iyi besleniyor dedi.

benim bebekte öyle çok sık işiyor ve kaka yapıyor. boşver yapsınlarda kaç kere olduğu önemli değil. yapamaması daha buyuk sıkıntı

Kızlar son zamanların verdiği ağırlık mı enfeksiyondan mı anlamadım ama üç gündür kasıklarımda dehşet bir sancı var 😔
Yattığım yerde sağımdan soluma zor dönüyorum, yataktan kalkmama annem veya eşim yardım ediyor

Ayağa kalkınca kasıklarımı tutarak yürüyorum yavaş yavaş anca gidiyorum.

Bir de sırtım çok ağrıyor, otursam ağrıyor yatsam ağrıyor

Yarın kontrolüm var, çok stresliyim

Bana bunların hepsi doğum sancısı gibi geldi canım bel ve kasık ağrısı. Doğumun çok yakın hayırlısı olsun bakalım ❤️🙏🏼

Benim dogum oncesinden soruyorsan.son gece acayip wc ye kalkmistim ve cati kemigim cok agrimaya baslamisti.sende var mi belirtiler
Bende hic belirti yok su an için. hersey ayni ilerliyor. tuvalete haftalardir cok fazla giriyorum artik korkmaya basladim bu kadar girip cikmaktan .usuturum yada enfeksiyon kaparim diye endiseleniyorum.

Bende hic belirti yok su an için. hersey ayni ilerliyor. tuvalete haftalardir cok fazla giriyorum artik korkmaya basladim bu kadar girip cikmaktan .usuturum yada enfeksiyon kaparim diye endiseleniyorum.
Korkma canim evin sicaksa hic bir sey olmaz.bi doktorun yazinisi okumustum o bolgeyi az yıkayın sakin yikama jeli vs kullanmayin ph degerini bozarsiniz demisti.ona dikkat et bir sey olmaz
Kontrolden cikinca yaz bize canim.ay ozledim o günleri. Tadini cikar canim.heyecanla hastaneye gitmeyi ozledim

Canim bende ictim hemde agri kesicide ictim.benim bebekte surekli uyuyor ondan degildir.ictigim halde enfeksiyon kaptim
Nasıl anladın enfeksyon kaptıgını? Dikişlerin mi acıdı? Benm dikişler 1 hafta oldu ama düzelmedi bi kaç bölgesi acıyır, aşırı değil ama acıyor işte. Yarın kontrole gidice doktor ne dicek merak içinde bekkiyorum acaba tekrar dikelimn falan gibi bişeyler söyler mi?

Nasıl anladın enfeksyon kaptıgını? Dikişlerin mi acıdı? Benm dikişler 1 hafta oldu ama düzelmedi bi kaç bölgesi acıyır, aşırı değil ama acıyor işte. Yarın kontrole gidice doktor ne dicek merak içinde bekkiyorum acaba tekrar dikelimn falan gibi bişeyler söyler mi?
Yok canim korkma acimasi normal.benim kokulu ve sari akintim var ondan Anladim.dikislerden mi kaynakli idrar yolu mu anlamadim ama.adetim bile kesildi.bir hafraya kapanmisti ama agrim hala vardi o olur korkma

Canim bende ictim hemde agri kesicide ictim.benim bebekte surekli uyuyor ondan degildir.ictigim halde enfeksiyon kaptim
Arada uyanıyor tabi ama ba
Yok canim korkma acimasi normal.benim kokulu ve sari akintim var ondan Anladim.dikislerden mi kaynakli idrar yolu mu anlamadim ama.adetim bile kesildi.bir hafraya kapanmisti ama agrim hala vardi o olur korkma
valla çok korkuyorum doğumumda beni en çok zorlayan dikiş anı idi. Şimdi bide enfeksyon kaparda tekrar dikelim falan ya da farkli bişey derlerse üzülürüm zor dayanırım. Şu 40 ımız bi çıksaydı allahın izni ile cok zor bir dönem oluyor bençm için

Bana bunların hepsi doğum sancısı gibi geldi canım bel ve kasık ağrısı. Doğumun çok yakın hayırlısı olsun bakalım ❤🙏🏼

Bakalım canım kontrolde ne çıkacak merak ediyorum
İmzası silinip doğuramayanlara ben de katıldım 😀

Cnm o haftalardan biraz daha erken haftalarda benimde bi ölçümüm diğerini tutmuyodu diğer ay gidiyodum yine öyle, bende baya kafaya takmıştım ,hiç canını sıkma bebişler anca toparlıyo kendini
merhabalarrr
05.04 da doktorum 7+3 demişti bir hafta sonra yani
12.04 de doktorum 7+8 dedi
normal herşey dedi ama genede içim içimi yiyorrr ??

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün.

Normalde iki meme veriyordum istiyordu. Ama 2 gündür tek meme ile doyuyor gazını çıkarıp uyuyor. Aç olunca zaten ortalığı yıkıyor yani doyduğunu oradan anlıyorum.

Şaka maka bugün 10 günlük olduk ya. Zaman nasıl geçti anlamadım.
Kuzum.sen her iki memeyede alıştır birinin suyu kesilir hep bı taraftan emzirmek zorunda kalırsın oda goguslerin arasında fark yaratır biri diğerinden büyük olur.emzirdiginde doyuyorsa aciktiginda emzirmedigin göğsünü ver çeksin.sagli sollu emmeyi öğrendin kuzuya

Kontrolü olanlar hayırlı haberler ile gelin inşaallah. 3-5 kişi kaldı ya masaAllah hepinize... Sanki genelimiz haftasını doldurdu gibi geldi bana. Ya da yarı yarıya oldu galiba
Şu son haftaları hiç sevmiyorum zaman geçmiyor daraliyor insan.canim burnumda valla oğlum hasta oldu bide 🤒😱🤮😫😫🤢bı anda herkes doğurmaya başladı sonra duraksadi hergun bakıyorum kim doğurdu diye merakla

X