2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
A April wind Ben çok kötü oldum, keşke yanında olup sarıp sarmalayabilsem seni...Allah sana öyle bir güç versin ki inşallah ve öyle bir mucize olsun ki tüm acını dindirebilsin yüreğinde...Keşke yakın olsaydık inan çok isterdim bunu, bir şeye ihtiyacın olursa nolur aklında olayım elimden ne gelirse olur mu?

A April wind Ben çok kötü oldum, keşke yanında olup sarıp sarmalayabilsem seni...Allah sana öyle bir güç versin ki inşallah ve öyle bir mucize olsun ki tüm acını dindirebilsin yüreğinde...Keşke yakın olsaydık inan çok isterdim bunu, bir şeye ihtiyacın olursa nolur aklında olayım elimden ne gelirse olur mu?
Kuzumm düşünmen yeter 🙏 Elinizden geleni yaptınız, Allah razı olsun hepinizden💛

Sağol kuzum🌷
2 günüm koşturma içinde geçti.
Hele Hacettepenin o merdivenlerini hiç unutmayacağım.
Bugünden itibaren biraz dinlenmeye çalışıcam.
Eşimde halime üzülüyor uzaktan seslensem ben seni de kaybetmek istemiyorum diye söylenmeye başlıyor. O da çok etkilendi. 🙏
Dinlen tabi kuzum ❤️
Eşin her zaman destek oldu sana olmaya da devam ediyor, Allah ondan razı olsun hep yanındaydı 🙏

A April wind ya.. canım çok üzgünüm. Allah sabır versin sana canım benim. Sana o kadar sarılmak isterdim ki şu an.
Eminim etrafında bir çok insan vardır ama bir yabancıyla dertleşmek istersen lütfen yaz bana..

melekci melekci canım batikonla pansuman yap. Tecrübeli bir arkadaşım bana yap demişti ama ben dinlemedim önce kizardi sonra iltihaplanmaya başladı hemen pansumana başladım ve kuruttu rahatlattı
Bende bugün aldiracam Batıkon hiç yoktan mikrobun u Kirar terledikçe dahada çok sizliyor Afedersiniz hava almadığı icinde kokuyor geldi biraz anlamadım niye böyle oldu gobegim mi çok yoksa rahim alındı dahada mi şarkti orası offf yaa birde burası sorun yaratmaz ins

Günaydın kızlar ❤
günaydın kuzum .ne yaptin sen de hala beklemedesin degil mi ? Sonraki kontrolün ne zaman?
Ben sana birsey sormak istiyorum cati darlığı ve dokularin skydı yanlis hatirlamiyorsam. bu durum muayenede zorla di mi seni.
yarin kontrolüm var.acaba muayene ederler mi diye cekiniyorum

Aminn inşallah verende allah alanda allah..
İçimden geçenleri dillendirmek istemiyorum içim yanıyor, sadece sabır diliyorum.
Dikişlerimde sorun yokmuş kuzum ama kızarıklık morluk var kan toplamış. sadece duş alma bir süre daha dedi kuru ve temiz tutmaya devam.

Böyle bir sorun olduğunu nen hiç duymamıştım. Ama çekiyoruz sanırım birbirimizi. Ankara’da kaldığımız sendika misafirhanesinin sahibi de çocuğunuda aynı sorundan kaybetmiş. Diyor ki sadece yeni gelecek çocukla bu acıyı biraz hafifletebileceksiniz, bizim öyle oldu.
Ama benim bir tane Uras ım vardı diyemiyorum ki böyle. Artık düşünüp göze alabilir miyim onu da bilmiyorum ya gerçi.

Çok teşekkür ederim kuzum desteğini esirgemedin🙏
Dün hastanede elektrikli ile denedik yine boşaltamadık tam. Göğüslerim eziyet oldu bana Allahım olmayana versin bana niye böyle oldu anlamadım. Üzüntü süt keser derlerdi kendimi sorguluyorum noluyor diye.

Yavrum benim haklısın attıkça çığ gibi büyüyor çoğalıyor. Allah eşimden razı olsun 21 yaşında daha. Herşeye koştu üstüne benim hallerimi çekiyor. Bir kere gık demedi :KK43: Sonradan da onun bu güçlü hallerine duygulanıyorum çok değişik hallerdeyim anlayacağın. 😢

Allah razı olsun canım 🙏

Amin kuzumm amin, inşallah Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. 🙏

Canım süte odaklanma canını da acıtma boşuna bırak aksın gitsin ped varsa koy yoksa bi bez koy unut feci acıyor çünkü biliyorum :110:

Kuzum estetik dikiş mi normal mi dikiş mi yapmışlar? Neden morarmış ki?
Bende bugün aldiracam Batıkon hiç yoktan mikrobun u Kirar terledikçe dahada çok sizliyor Afedersiniz hava almadığı icinde kokuyor geldi biraz anlamadım niye böyle oldu gobegim mi çok yoksa rahim alındı dahada mi şarkti orası offf yaa birde burası sorun yaratmaz ins

Canım korse taksan? En azından düzleştirir katlanma yapmaz. Ben ilk gün bile sardım şalla sonra doktoruma sordum takabilirsin dedi o günden beri de korse takıyorum

günaydın kuzum .ne yaptin sen de hala beklemedesin degil mi ? Sonraki kontrolün ne zaman?
Ben sana birsey sormak istiyorum cati darlığı ve dokularin skydı yanlis hatirlamiyorsam. bu durum muayenede zorla di mi seni.
yarin kontrolüm var.acaba muayene ederler mi diye cekiniyorum
Bekliyorum hala canım pazartesiye kontrolüm o zamana kadar kızım gelmezse :)
Ona rağmen acı olmadı canım fıtığıma bakarken acıdı sadece o da benim ekstra durumum işte. Onun dışında normal çatı muayenesinde ağrım sızım olmadı. Anlık bir şey zaten kontrolden sonra sızlama bile olmadı. Kendini serbest bıraktıktan sonra hissetmezsin bile

Canım süte odaklanma canını da acıtma boşuna bırak aksın gitsin ped varsa koy yoksa bi bez koy unut feci acıyor çünkü biliyorum :110:

Kuzum estetik dikiş mi normal mi dikiş mi yapmışlar? Neden morarmış ki?

Canım korse taksan? En azından düzleştirir katlanma yapmaz. Ben ilk gün bile sardım şalla sonra doktoruma sordum takabilirsin dedi o günden beri de korse takıyorum
İçerden dikişli gibi estetik oluyor sanırım canım.
Bilmiyorum doktor normal dedi sorun olmaz dedi. Süt meselesi de takılmayacak gibi değil ki tüm derdim göğüslerim oldu vallahi. İlaç içtim ama hemşire korkuttu dün sağarsan yerine geri gelir diye kısır döngüye mi girdik ben anlamadım. Doktora sordum bakalım az önce mesaj attım..

İsyan etmek gibi olmasın ömrümün en kötü günlerini yaşıyorum kızlar.
Süt kesmek için ilaç alamadım ptesi gece döndük zaten. Acil de yazamıyormuş . Sağmakla başedemedim zaten anında psikolojim yerle bir oluyor evladım yokken o sütü sağmak. (İlacı almadan önce göğüslerimi boşaltmak için sağacaktım yanlış anlaşılmasın)
Dün sabahtan eşim bir yandan cenaze işleri ve imam için bir yandan benim için koşturdu hemen doktora gidip yazdırdım. Hala çok kötüler. Dün gecede tekrar acildeydim herkes gidince koşturduk acile. Dikişlerimde şişti kızardı her yerimden sorunluyum.
Miniğime gelirsek dün defnettik, babası elleriyle koydu toprağa, elleriyle attı toprağını. Çok çok zordu herşey. Toprağına dokundum oğlumun suyunu döktük eşimle beraber. En sonda tamamen vedalaştık. Cennette beni bekleyecek güzel oğlum.
İmtihan dünyası derler ya :KK43: çok doğru canım. Rabbim sizi bu şekilde imtihan etti. Dilerim acini hafifletsin , tez zamanda size sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sana bir örnek vereyim , 26 yaşında bir akrabamiz var kızcağız evlendi hamile kaldı , gebelik hep sıkıntili gecti. 8.ayda öğrendi bebegin gelişimi normal değilmiş. Doğum yaptı. 3 senedir bebek makinelere bağlı yasiyordu. Düşünsene elektrik giderse makine kapanır vefat eder diye jeneratör aldılar. Burnundan mama veriliyordu. Doktorlar ameliyat Edip göbekten delik açalım oradan beslensin demişler. 1 ay önce ameliyat oldu ve o günden beri yoğun bakımda :KK43: bu kız 3-4 senedir güneş yüzü görmemiş evde bebekle oturuyor. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Her zaman en kötüsünü düşünüp halimize sukredelim :KK43:

Batikon mutlaka al , ayrıca banyo yaparken su geçirmeyen bandajlardan al kullan canım.

Bekliyorum hala canım pazartesiye kontrolüm o zamana kadar kızım gelmezse :)
Ona rağmen acı olmadı canım fıtığıma bakarken acıdı sadece o da benim ekstra durumum işte. Onun dışında normal çatı muayenesinde ağrım sızım olmadı. Anlık bir şey zaten kontrolden sonra sızlama bile olmadı. Kendini serbest bıraktıktan sonra hissetmezsin bile
Bende merak ediyorum bakalim yarin nasil geçecek. 38.haftanin icindeyiz ama sanki pek gelesi yokmus gibi hissediyorum :) .
alt karin bölgesinde ve midemde hafif sancılar hissediyorum ama bunlarin ilgisi yoktur heralde dogumla.
Sende agri yada sanci basladi mi? ay sancisi, gün sancisi falan oyle şeyler diyorlar ya hani.

İmtihan dünyası derler ya :KK43: çok doğru canım. Rabbim sizi bu şekilde imtihan etti. Dilerim acini hafifletsin , tez zamanda size sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sana bir örnek vereyim , 26 yaşında bir akrabamiz var kızcağız evlendi hamile kaldı , gebelik hep sıkıntili gecti. 8.ayda öğrendi bebegin gelişimi normal değilmiş. Doğum yaptı. 3 senedir bebek makinelere bağlı yasiyordu. Düşünsene elektrik giderse makine kapanır vefat eder diye jeneratör aldılar. Burnundan mama veriliyordu. Doktorlar ameliyat Edip göbekten delik açalım oradan beslensin demişler. 1 ay önce ameliyat oldu ve o günden beri yoğun bakımda :KK43: bu kız 3-4 senedir güneş yüzü görmemiş evde bebekle oturuyor. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Her zaman en kötüsünü düşünüp halimize sukredelim :KK43:
Öyle kuzum o yanlarınıda düşünüyorum.
Şimdi bize bebeğin kimliği çıkmadan cenazeyi vermediler. Eşim hemen gitti çıkartmaya orda bi adamla karşılaşmış. Adam sormuş seninde mi çocuğun oldu, eşim demiş evet ama vefat etti. Adamında üçüz çocukları olmuş ama anneyi kaybetmişler. Eşim nüfustan geldiğinden beri ya sana birşey olsaydı demekten bir hal oldu. İnsan kendi yaşadığını en büyük dert bilirmiş ama daha nice dertler var. Allah herkesin yardımcısı olsun. Şunu daha iyi biliyorum ki geri kalan dertleri salla gitsin sağlık olmayınca bir nane olmuyor.

Bende merak ediyorum bakalim yarin nasil geçecek. 38.haftanin icindeyiz ama sanki pek gelesi yokmus gibi hissediyorum :) .
alt karin bölgesinde ve midemde hafif sancılar hissediyorum ama bunlarin ilgisi yoktur heralde dogumla.
Sende agri yada sanci basladi mi? ay sancisi, gün sancisi falan oyle şeyler diyorlar ya hani.
Midem arada garip oluyor benim de ama nedenini anlamadım. Yürürken zorlanıyorum yürüyüş yapmıyorum artık :) bi ara bel ağrısı oluyordu bende o da yok şu an. Ay ve gün sancısını ilk kez duyuyorum canım onlar neymiş ki 🙄 bu hafta içi gelecek gibi hissediyorum nedense içime öyle doğuyor :)

Midem arada garip oluyor benim de ama nedenini anlamadım. Yürürken zorlanıyorum yürüyüş yapmıyorum artık :) bi ara bel ağrısı oluyordu bende o da yok şu an. Ay ve gün sancısını ilk kez duyuyorum canım onlar neymiş ki 🙄 bu hafta içi gelecek gibi hissediyorum nedense içime öyle doğuyor :)
yürüyüşü bende biraktim gercekten artik cok zorluyor.hic halim yok.birde sürekli uykulu bir halim var.
halk arasinda ay sancisi yada ayak sancisi falan dedikleri birsey var.Son haftalar oluyormus .galiba yalancı sancılar kastediliyor.ama bana hic olmadi simdiye kadar.
sen dogum icin birseyler yapiyor musun.? Perine masaji falan diyorlar hani . Ben denedim ama beceremedim o işi.

X