2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum BellaCiao BellaCiao ya katılıyorum içini dökmek istersin şuan lohusasın bir selam verene bile ağlayasın gelir.
Dök içini rahatla ağlamak istiyorsanda tutma kendini içini boşalt ki rahatla.
Oğlunu güzel günler bekliyor Rabbimin izniyle

Sağol kuzum Allah razı olsun
Güzel haberlerle dönmen dileğiyle 💙
Bende süt sağcam biraz sonra hazırlanıp pammuk kızımı görmeye gitcez çok heyecanlıyım 🤗😍

Gördün mü kuzunu canım ? 🙏🏼

Biz çıktık kontrolden kızlar. Ne açılma ne sancı hiçbir şey yok 🤷🏻‍♀️ Haftaya tekrar randevu verdi doktor. Şu an normal görünüyor doğum.

Banada tekrar haftaya randevu verildi kuzum 🙄🤗

Mrb kızlar, ben dün gece 03.30 itibari ile minik kızımı doğurdum. Daha önce anlattığım gibi dün 20.20 de 3_4 cm açılma ile hastaneden rızam ile ayrilisimi yaptım. Daha snra gece 01.30 da hastaneye 2 dk ile gelen sancilarla geldim. Acilmam 6_7 cm olmustu. 01.45te yatisim yapıldı. Serum verdiler. Herlde içinde suni sanci da vardı. 1.5 saat sancidan snra doğum odasına alındım. Doktorlar karnıma bastırdı ben de ikindim ve minigim dünyaya geldi. Hala hastanedeyiz annem yanimda refakatçi. Yalniz çok dikiş attılar bana;( bugün hiç iyi diilim. Dikişler canımı çok yakio;( yine de yavrum için her şeye değer;**darısı ıns sizlere canlarım;*

Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün ❤️🙏🏼

A April wind Başınız sağolsun kuzum. :KK43:
Rabbim yardımcınız olsun. O şimdi cennete bir melek, sende bir melek annesisin 🙏🏼
Rabbim tez zamanda sana yeni bir evlat nasip etsin, Uras bir abi ve bir olarak hep yukardan sizi izleyecek. Annesi olduğun için çok şanslı, ona 9 ay boyunca çok iyi baktın ❤️

Ben kontrolden çıktıktan sonra yazamadım.
Herşey şimdilik yolunda açılma 1cm kalmış.
LoveAndMarriage LoveAndMarriage gibi kilomuz 3.200 🙏🏼 O yüzden doktor beklemek istiyor, haftaya tekrar randevu verildi.
Bebiş bende iyiyiz ❤
İkimiz de beklemeye devam ediyoruz yani kuzum 😊 sana da doğum yakın görünmüyor falan dedi mi doktorun 🙄

Böyle yazıp sizide üzmek istemezdim
Ama cennet kuşumu kaybettik
Urasım daha fazla dayanamadı
Dua eden yanımda olan herkese teşekkür ederim.
Canım benim ne kadar üzüldüğümu anlatamam;(( ne desek şu aşamada boş biliyorum ama rabbim geride kalanlara uzun ömür versin. ;(((

Oo cok sansli desene.sariligi cok yuksek degilmis genede tedabi uygulamis doktorun.saatte emzir hatta sagipta ver belki ememiyirdur canim.benimki emememis.
Benim bebiside bana benzetiyolar.erkek daha cok anneye benziyo sanirim

Evet canım sınırda demişti bizde kabul ettik 1 gece kalsın dedik şimdi de endişeleniyorum sonuçta tecrubesiz olduğumuz için en ufak bir şeyde eşimle ikimiz dağılıyoruz 😟
Mrb kızlar, ben dün gece 03.30 itibari ile minik kızımı doğurdum. Daha önce anlattığım gibi dün 20.20 de 3_4 cm açılma ile hastaneden rızam ile ayrilisimi yaptım. Daha snra gece 01.30 da hastaneye 2 dk ile gelen sancilarla geldim. Acilmam 6_7 cm olmustu. 01.45te yatisim yapıldı. Serum verdiler. Herlde içinde suni sanci da vardı. 1.5 saat sancidan snra doğum odasına alındım. Doktorlar karnıma bastırdı ben de ikindim ve minigim dünyaya geldi. Hala hastanedeyiz annem yanimda refakatçi. Yalniz çok dikiş attılar bana;( bugün hiç iyi diilim. Dikişler canımı çok yakio;( yine de yavrum için her şeye değer;**darısı ıns sizlere canlarım;*
Canım gözünüz aydın ❤️ Çok geçmiş olsun

Pazartesi gittiğimde hala doğum olmazsa çarşambaya alırız dedi bana 😃 ama o güne kadar gelir herhalde 🤔

Yine seninki gün vermiş 😅 benimki gün de vermiyor bekliyoruz öyle. Umarım gelirler de benim hiç ümidim yok ya kuzum 🙄😩

BellaCiao BellaCiao LoveAndMarriage LoveAndMarriage kızlar kontrolleriniz güzel geçmiş gözünüzaydın, bebişler de beklemedeymiş daha yerlerini çok sevdi onlar:) bakalım yarın benim dr ne diyecek bana da bir hafta daha bekleeceksin derse hiç şaşırmam:)

Teşekkür ederim canım :). Evet sanırım çok sevdiler. Günlerimiz aynı bakalım sana ne diyecekler yarın. Sende güzel haberlerle gel inşallah 🙏🏼❤️

Yine seninki gün vermiş 😅 benimki gün de vermiyor bekliyoruz öyle. Umarım gelirler de benim hiç ümidim yok ya kuzum 🙄😩

Teşekkür ederim canım :). Evet sanırım çok sevdiler. Günlerimiz aynı bakalım sana ne diyecekler yarın. Sende güzel haberlerle gel inşallah 🙏🏼
Amin canım inşallah öğleden sonra kontrolüm mutlaka haber ederim 🤗

Günaydın kızlar:KK200:

Sürekli uyuyup uyanmaktan gözlerim şişti🙈 size de oluyor mu gece uyandığımda terden sırılsıklam oluyorum 😐 ya da emzirirken bir ateş basıyor su içinde kalıyorum.

Bugun eşim işe başladı ipekle başbaşayız kv gelirin gündüzleri dedi ama tekken denemek istiyorum.

ahh sorma!! mecbur bebek var diye kombileri açıyoruz. her uyandığımda su içinde buluyorum kendimi. Emzirirken de öyle ter atıyorum . sabah bende aynada kendime bakıyorum gözaltlsrım morarmış normlde asla böyle görmedim kendimi. düzensiz uykudan bu hale geldim. 🤪

Günaydın kızlar:KK200:

Sürekli uyuyup uyanmaktan gözlerim şişti🙈 size de oluyor mu gece uyandığımda terden sırılsıklam oluyorum 😐 ya da emzirirken bir ateş basıyor su içinde kalıyorum.

Bugun eşim işe başladı ipekle başbaşayız kv gelirin gündüzleri dedi ama tekken denemek istiyorum.

Ah şu ter olayı bende de aynı, resmen şu içinde kalkıyorum yataktan. Bir dr annemlerin baskısı var, lohusasin kalın giyin, sırtını ört, bacağını ört. Fenalık geçireceğim yakında :bicak:

BellaCiao BellaCiao LoveAndMarriage LoveAndMarriage kızlar kontrolleriniz güzel geçmiş gözünüzaydın, bebişler de beklemedeymiş daha yerlerini çok sevdi onlar:) bakalım yarın benim dr ne diyecek bana da bir hafta daha bekleeceksin derse hiç şaşırmam:)
Sende de mi hiç belirti yok :) nazlı çıktı bizim bebişler :KK48:

Teşekkür ederim canım :). Evet sanırım çok sevdiler. Günlerimiz aynı bakalım sana ne diyecekler yarın. Sende güzel haberlerle gel inşallah 🙏🏼
Belli olmaz kuzum bi bakmışsın hop diye açılma sancı derken Eren kucağında ❤️

ahh sorma!! mecbur bebek var diye kombileri açıyoruz. her uyandığımda su içinde buluyorum kendimi. Emzirirken de öyle ter atıyorum . sabah bende aynada kendime bakıyorum gözaltlsrım morarmış normlde asla böyle görmedim kendimi. düzensiz uykudan bu hale geldim. 🤪
Ah şu ter olayı bende de aynı, resmen şu içinde kalkıyorum yataktan. Bir dr annemlerin baskısı var, lohusasin kalın giyin, sırtını ört, bacağını ört. Fenalık geçireceğim yakında :bicak:

Yalnız olmadığma sevindim demek ki olağan bir durummuş🤓 bende bazen üşüyorum bazen fenalıklar geçiriyorum.

X