2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağlık en önemlisi tabi kuzum biz bekleriz onları 🙏

Aynen öyle kuzum 🙏🏼
Son değerlerim iyi çıkmamış ama demir hapı verdi günde 1 tane alacakmışım doğumdan sonra da 3 ay devam dedi. Ama ne zaman almam gerektiğini sormayı unuttum sabah mı akşam aç tok mu 🙄🙄 senin bir fikrin varmı kuzu ?

Aynen öyle kuzum 🙏🏼
Son değerlerim iyi çıkmamış ama demir hapı verdi günde 1 tane alacakmışım doğumdan sonra da 3 ay devam dedi. Ama ne zaman almam gerektiğini sormayı unuttum sabah mı akşam aç tok mu 🙄🙄 senin bir fikrin varmı kuzu ?
Kuzum bana aç dedi kahvaltıdan 2-3 saat önce alıyorum. Demir ilacıyla süt ürünlerinin arasında en az 2 saat olmalı bir de.

Doğum parası için başvurmayı unutmayın güzel anneler.. çok birşey değil ama birkaç paket bez alırız en azından :)

Eşler bizim adımıza başvurabiliyorlar mı canım?
Canım bu muayene işleri hızlandırıcak hazırlıklı olmalısın 😇

İnan normal yapıcak olmana çok sevindim 🤗

Bizim ki tam olarak ortak yapım olmuş canım 😂
Amin kuzum inşallah inşallah sağ salim tez vakitte kavuşuruz :dua:
Razıyız kuzum o dertlere 7 senedir beklediğimizden inanki o süreçide doğum gibi rahat karşılayıp bekliyorum 😍

Senin adına da çok sevindim canım 7 yıl gerçekten çok uzun bir süre kim bilir neler yaşamışsınızdır😐 ama sonu güzel olmuş yavrunuza kavuştunuz❤️

A April wind kuzum nasılsın? Aklım hep sende 😢

Kuzum bana aç dedi kahvaltıdan 2-3 saat önce alıyorum. Demir ilacıyla süt ürünlerinin arasında en az 2 saat olmalı bir de.

Tamam canım ben alarm kurayım o halde sabah 7 gibi çünkü genelde 11 gibi kahvaltı yapıyorum. Birde çay içebilir miyim 1 bardak kahvaltıda demir ilacı alsam bile ?

Tamam canım ben alarm kurayım o halde sabah 7 gibi çünkü genelde 11 gibi kahvaltı yapıyorum. Birde çay içebilir miyim 1 bardak kahvaltıda demir ilacı alsam bile ?
Kuzum çay gibi içecekler demir eksikliği yapıyormuş normalde ama bi bardak açık çaydan bir şey olmaz sanırım 🤷🏻‍♀️ İlaçla ilgisi yok yani 4 saatte ilaç kana çoktaaan karışır :)

Böyle yazıp sizide üzmek istemezdim
Ama cennet kuşumu kaybettik
Urasım daha fazla dayanamadı
Dua eden yanımda olan herkese teşekkür ederim.
Ayyyyy kurban olurum ya canın benim Allah sabır versin sana.icine atma ağla kuzum keşke yanında olabilme imkanim olsaydı çok çok üzüldüm yeminn ederim rabbim sana en kısa zamanda bir evlat daha nasip etsin cnm benim.

Eşler bizim adımıza başvurabiliyorlar mı canım?

Senin adına da çok sevindim canım 7 yıl gerçekten çok uzun bir süre kim bilir neler yaşamışsınızdır😐 ama sonu güzel olmuş yavrunuza kavuştunuz❤

A April wind kuzum nasılsın? Aklım hep sende 😢
İyi değilim kuzumm dönüyoruz meleğimle yarın defnedicez miniğimi

Aynen öyle kuzum 🙏🏼

Hamile iken akşam yatarken alıyordum. Ama şimdi sabah aç karnına denildi.
İyi değilim kuzumm dönüyoruz meleğimle yarın defnedicez miniğimi
Yanında olmayı çok isterdim... Mesajı okuduğumdan beri aklım sende...meleğini kokla annesi senin kokunu da alsın..canım benim sen çok güçlü bir annesin bunu sakın umutma

Hamile iken akşam yatarken alıyordum. Ama şimdi sabah aç karnına denildi.

Yanında olmayı çok isterdim... Mesajı okuduğumdan beri aklım sende...meleğini kokla annesi senin kokunu da alsın..canım benim sen çok güçlü bir annesin bunu sakın umutma

Tamam canım teşekkür ederim bilgi için 🙏🏼

Böyle yazıp sizide üzmek istemezdim
Ama cennet kuşumu kaybettik
Urasım daha fazla dayanamadı
Dua eden yanımda olan herkese teşekkür ederim.
Canimm :KK43: bgn sana sordugumdan beri icim aciyor.. simdi burada yazdigini da okudm nasil guzel bir yureksin sennn 💙 uzmek istmeezdim demissin.. biz bir aile olduk.. sevinclerimizi, ofkelerimizi hep paylastik.. uzuntulerimizi de paylasacagiz elbette :KK43:
Herkesin dedigi gibi Uras imiz artik bir melek... sen de guzel bir melegin annesisin. O seni bekleyecek... senin hep yaninda olacak..
Acini yasa ama kendini yipratma nolur. Rabbim sana ve esine sabirlar versin 😢
Allahim bir daha size boyle zor bir sinav vermesin 🤲

X