2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar 5cmden sonra suyum geldi :KK53:
Şuan 7cmdeyim 10cmde doğuma alıcak
Epidureli hem doktorum önerdi hemde ben istedim :KK49:
Baskı ve tuvalet hissim var 😇
Sancılar dayanılmıcak gibi değil kızlar korkmayın 🤗
Epidurelden öncede bunu hissedip korkutmuyordum kendimi 😍
Epidureli istemekle cok iyi yapmissin.hadi ins kolay atlatırsın

Kızlar yarın sabah bende sezeryana giriyorum dua edin olur mu? 2 gündür gece acillerdeyim kas içinde kanamalar olmuş bebeğim artık kilo almıyormuş o yüzden alınıyor
Canım hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah ❤️ Allah yardımcın olsun

Bir türlü yazamadım ipektoş tan dolayı😃 melike222 melike222 doğurdu sanırım hayırlısıyla inşallah ❤
A April wind LoveAndMarriage LoveAndMarriage atanamayanogretmen atanamayanogretmen M muttervonmarienkaefer BellaCiao BellaCiao kızlar nasılsınız? Rastlaşamıyoruz artık 😊 bebişlere kavuşunca tüm ilgi alaka onlarda eşim bile papucum dama atıldı diyor 😂

Iyim canım gün sayıyorum bende aranıza katılmak için 😅❤️ Siz nasılsınız 🙏🏼

Aşırı heyecanlı ya kuzumm 😍😍❤️❤️🙏🏼🙏🏼
Hayırlısıyla gelsin artık 🤩

A April wind kuzum arkadaşım doğum yaptı kızı diyafram hernisi ameliyat oldu hemen şu an kuvözde.
Senden bahsettim bana LHR değerini sordu ve tam olarak hangi organlar yer değiştirmiş dedi bilgi verecek süreç için 🙏🏼
Bana demiyorlar kuzum baktıkları değerleri.
Mide ve karaciğer yukarıda kalp sağda, sol Herni bizimki ama cerrah ameliyatta belli olur durumun gidişatı dedi.

Bana demiyorlar kuzum baktıkları değerleri.
Mide ve karaciğer yukarıda kalp sağda, sol Herni bizimki ama cerrah ameliyatta belli olur durumun gidişatı dedi.

Anladım kuzu kendisi bilgi verirse sana aktarmak isterim süreci 🙏🏼 Gerçi zaten biliyorsundur grubun vardı ama fazla bilgi zarar vermez ❤️❤️

Kızlar yarın sabah bende sezeryana giriyorum dua edin olur mu? 2 gündür gece acillerdeyim kas içinde kanamalar olmuş bebeğim artık kilo almıyormuş o yüzden alınıyor

Allah kolay getirsin canım
Sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏻♥️

Yok kuzu bende aynıyım. kasılmalar nefesimi kesiyor artık bir de sırt ve bel ağrım oluyor ara ara 🙄 beklemedeyiz biz de 😄

Ben de o bile yok kuzum. Nefesimin kesilmesi fln nerdeeee :)) sirt ve bel agrim da yok. Bana ufuk cok mu uzak bilmiyorum 🙈 kv her sbh soruyor. Sirtin agriyor mu. Kasiklarin agriyor mu :)) yoo ben de hic bisi yok diyorum. Peki diyip kapatiyor telii 😂 neyse elbet gelecekler artik napak :))

Bir türlü yazamadım ipektoş tan dolayı😃 melike222 melike222 doğurdu sanırım hayırlısıyla inşallah ❤
A April wind LoveAndMarriage LoveAndMarriage atanamayanogretmen atanamayanogretmen M muttervonmarienkaefer BellaCiao BellaCiao kızlar nasılsınız? Rastlaşamıyoruz artık 😊 bebişlere kavuşunca tüm ilgi alaka onlarda eşim bile papucum dama atıldı diyor 😂
Kuzumm olsun arada bir giriyor olman bile bize mutluluk veriyor 🥰 Ipek ve sen iyi olda napalim. Biz de ztn bizimkiler gelince pabuclari dama atarizzz :63:
Biz beklemedeyiz kuzum ayni.. bir degisiklik yok hala :confused: Ipek kzuusu iyi degil mi annesi? Sariligi azalmistir iyice umarim 🙏🏻

Supersinnkzuucummm masalllah sana 🧿 cogu gitmis azi kalmisss. Hadi hayirlisiyla kucagina al insallah 🙏🏻

Canim hayirlisiyla kucagina alman dilegiyle 🙏🏻 Dualarim seninle ve bebeginle. Disarida cabucuk topqrlar insallah kuzucuk. Sen pozitif dusun 🤗💕 haber vermeyi de unutma bize 😘

X