2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar 5cmden sonra suyum geldi :KK53:
Şuan 7cmdeyim 10cmde doğuma alıcak
Epidureli hem doktorum önerdi hemde ben istedim :KK49:
Baskı ve tuvalet hissim var 😇
Sancılar dayanılmıcak gibi değil kızlar korkmayın 🤗
Epidurelden öncede bunu hissedip korkutmuyordum kendimi 😍
Oh süper kuzum hadi bakalım yolun çoğu bitmiş zaten 😍 Hayırlı haberlerini alalım💛

Maşallah canım az kalmış ha gayret biz de telefon başında bekliyoruz😅😅

Bir türlü yazamadım ipektoş tan dolayı😃 melike222 melike222 doğurdu sanırım hayırlısıyla inşallah ❤
A April wind LoveAndMarriage LoveAndMarriage @atanamayanogretmen @muttervonmarienkaefer @BellaCiao kızlar nasılsınız? Rastlaşamıyoruz artık 😊 bebişlere kavuşunca tüm ilgi alaka onlarda eşim bile papucum dama atıldı diyor 😂
İyiyiz kuzum şükür, bekliyoruz işte sıradaki kim olacak diye :KK53: Sen İpek’e iyi bak vaktin olunca giriyorsun zaten farkındayız ❤️

Yarım saat oldu durmuyor bir yandan kasılmam oluyor o zaman bile kıpraşıyor duramadı bi yerinde 😂 Evet hareket iyi ama çok olunca da acaba içerde sorun mu var diye düşünüyor İnsan🤭

Evet kuzum yarından itibaren kalmaya gidiyoruz hayırlısıyla. Hemen gidip doğurmak istiyorum zaten😂 valla sırayla bütün kemiklerime böbreğime aklına gelebilecek heryerimin canını yakıyor 😂 Bugün felaket çatı ağrımda var zaten yürüyemiyorum.

Canım benim yolunuz açık olsun ❤️ Hayırlısıyla her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum.

Çatı ağrısının geçmesi sırt üstü yatmak çok güzel artık😍 nefes de alabiliyorum 😬
Bir zamanlar neler konusuyorduk hep hamilelikle ilgili, simdi de dertlerimiz emzirme, gaz çıkartma, çiş kaka oldu:halay: sağlıklı olsunlar da inşallah minnoslar :anne: Cuttingcorners Cuttingcorners canım nasıl gidiyor bebisle

Evet kuzum ❤️ İpeğe baktıkça hala inanamıyorum gerçekten bir mucize minicik aciz bir bebek wc ye gitmem bile ona bağlı artık.

Canım yavaş yavaş düzenimizi kurduk sayılır annem de bizdeydi yarın gidecek canımı sıkan tek şey sütümün yeterli olmaması mama takviyesiyle gidiyoruz 😏 onun dışında her şey yolunda çok şükür

Siz nasılsınız kuzum? Bebişli hayat nasıl?
İyiyiz kuzum işte gün sayıyoruz 😊
Geldi mi gelecek mi derken panikle heyecanla geçiyor zaman

Doğuranlar artık sık giremiyor biz kendi kendimize takılıyoruz 😀

Siz tam rahatlayıp düzenli sohbete başladığınızda biz sona kalanlar bu kez yoğun olcaz yine karşılaşamicaz gibi hissediyorum 😂

Canım merak etme 1 haftada bile baya şekilleniyor her şey bebekle😍 bir şekilde bir yerden birbirimizi yakalicaz.

Beklemeninde ayrı bir güzelliği var ama sureti karşında görmek paha biçilemez😍

Canım çok az kalmış çok heyecanlandım şimdi 😍😍 sağlkla sıhhatle kucağına al inşallah ❤️ Epidural normal mi canım?

İyiyiz kuzum şükür, bekliyoruz işte sıradaki kim olacak diye :KK53: Sen İpek’e iyi bak vaktin olunca giriyorsun zaten farkındayız ❤
Az önce uyuttum birazdan uyandırıp karnını doyururum tekrar uyuturum😍 2 saatte 1 rutin bende böyle :confused:

Sıradaki melike ondan sonra bakalım kim sürpriz yapacak? 😂 hayırlısıyla sende kucağına al inşallah kuzum❤️

Canım benim yolunuz açık olsun ❤ Hayırlısıyla her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum.

Çatı ağrısının geçmesi sırt üstü yatmak çok güzel artık😍 nefes de alabiliyorum 😬

Evet kuzum ❤ İpeğe baktıkça hala inanamıyorum gerçekten bir mucize minicik aciz bir bebek wc ye gitmem bile ona bağlı artık.

Canım yavaş yavaş düzenimizi kurduk sayılır annem de bizdeydi yarın gidecek canımı sıkan tek şey sütümün yeterli olmaması mama takviyesiyle gidiyoruz 😏 onun dışında her şey yolunda çok şükür

Canım merak etme 1 haftada bile baya şekilleniyor her şey bebekle😍 bir şekilde bir yerden birbirimizi yakalicaz.

Canım çok az kalmış çok heyecanlandım şimdi 😍😍 sağlkla sıhhatle kucağına al inşallah ❤ Epidural normal mi canım?
Kızzz nispet yapma çok özledim İnan ki özgürce yatmayı ağrısız ve yuvarlanmadan yataktan kalkmayı :)
Ve teşekkür ederim kuzum 💛

Cihazla 11.8 çıktı ama cihaz az ölçüyormuş, rengi sap sarı kuzumun, uyanmadı bugün Bende sütümü sağıp biberonla verdim bugün iki kere iki saatte bir,
kuzu ya birsey soracagim bizim hastanede epidural yok degil mi :) keşke olsaydı. melike222 melike222 den heveslendim bak simdi 😍

Canım benim yolunuz açık olsun ❤ Hayırlısıyla her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum.

Evet kuzum ❤ İpeğe baktıkça hala inanamıyorum gerçekten bir mucize minicik aciz bir bebek wc ye gitmem bile ona bağlı artık.

Canım çok az kalmış çok heyecanlandım şimdi 😍😍 sağlkla sıhhatle kucağına al inşallah ❤ Epidural normal mi canım?

Çok şükür canım ıyiyiz biz de idare ediyoruz iste annen gidince nasil yapacaksın trk başına, bana çok zor geliyor. Korkuyorum banyo yaptırmaktan filab :KK17: canım bol bol humana ic, bir de çok su tüket, bebek emdikçe gelecek insallah

Kiz sana bayiliyorum masallah suphanallah. Senin su pozitifliginden benimde dogurasim geldi. Hadi saglicakla vuslati da al kucagina sonra yine pozitif pozitif dön aramiza. ya su epiduralden bende istiyorum ama benim hastanede yok galiba. Allah nazarlardan saklasin hadi guzel haberlerle gel.

kuzu ya birsey soracagim bizim hastanede epidural yok degil mi :) keşke olsaydı. melike222 melike222 den heveslendim bak simdi 😍
Bildiğim yok cnm o gün doğumhanede nerdeyse 5_6 tane doğuma şahit oldum ,orda ki seslerden duyup gözlemlediğim ıkınma ile bağırmayı karıştırıyolar, ıkınmayı güzel yapanlar çarcabuk doğurdu ama bağıranlar çok zorladı drları, Allahım bi avazda kurtulmayı nasip etsin inşallah drlar hemşireler gayet iyiydiler sen rahat olursan arkası çok güzel gelecek

Az önce uyuttum birazdan uyandırıp karnını doyururum tekrar uyuturum😍 2 saatte 1 rutin bende böyle :confused:

Sıradaki melike ondan sonra bakalım kim sürpriz yapacak? 😂 hayırlısıyla sende kucağına al inşallah kuzum❤
Ohh sen düzeni kurmuşsun 🥰
İnşallah kuzum hepimiz sağlıkla hayırlısıyla alalım kucağımıza ❤️

Bildiğim yok cnm o gün doğumhanede nerdeyse 5_6 tane doğuma şahit oldum ,orda ki seslerden duyup gözlemlediğim ıkınma ile bağırmayı karıştırıyolar, ıkınmayı güzel yapanlar çarcabuk doğurdu ama bağıranlar çok zorladı drları, Allahım bi avazda kurtulmayı nasip etsin inşallah drlar hemşireler gayet iyiydiler sen rahat olursan arkası çok güzel gelecek
ay insallah canim ya. Insan bilmediği şeyden daha fazla korkuyor.Nasil geçeceğini bilmemek ürkütüyor insani. Heyecanim da iyice arttı. Artik son iki haftaya girdik. Umarim zorlamaz

ay insallah canim ya. Insan bilmediği şeyden daha fazla korkuyor.Nasil geçeceğini bilmemek ürkütüyor insani. Heyecanim da iyice arttı. Artik son iki haftaya girdik. Umarim zorlamaz
Hiç korkma cnm o an bi sakinlik gelıyo ben sezeryan giderken çok ağlıyodum ve yine ağlamaktan korktum ama yalnız olmak beni çok cesaretlendirdi eşim ara ara kapıya gelip beni çağırttı eşimi görünce dayanamayıp ağladım öptüm eşimi sonra içeri girince yine bi cesaret geliyodu, oğuz hoca doğumuma denk geldi Allahtan tanıdığım bi dr olmasıda beni çok rahatlattı Allah razı olsun oğuz hocada sezeryanın başından sonuna kadar sezeryanıma devam etti bırakıp çıkmadı, ilgiliydi çok,sende o an gelince kendine şaşiracaksın

Cihazla 11.8 çıktı ama cihaz az ölçüyormuş, rengi sap sarı kuzumun, uyanmadı bugün Bende sütümü sağıp biberonla verdim bugün iki kere iki saatte bir,
Cok uyku yapiyor canim benimkide hep uyuyor.her firsatta sut veriyorum.saat basi veriyorum arada da emziriyorum.gece uykusu hic yok artik

Oyle kuzu anneliktennonce annelikten sonra kiyaslayinca cok sey degisiyor anladigim kadariylaa :)) o yuzden ben de akisina biraktim diyorum ya 🤭
Bende tik yok hala canim. Cok nadir sancim oluyor. Bgn yine baya yurudum. Hatta bacaklarini acip yuru denildi onu denedim :)) oyle beklemedeyiz. Sende var mi bisiler?

O nasi bi biberonmus ki :)) markasi ne yani cnm?
Canim bir cok markanin vardir.kardesim eczaneden aceleyle aldi bebedor markasi.ucu anne gogsu gibi

X