2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım ben senin bu yaşadığın süreçi inan çok iyi anlayabiliyorum. Bunun adı ne fesatlık ne kıskançlık bunun adı korku. Onca tedavide çevremde arkadaşlarımın bebeğini görürdüm içim cızz ederdi Rabbim birgün banada nasip edicek mi diye düşünürdüm. Çok şükür şimdi kavuşmak için gün sayıyoruz.
Ben inanıyorum senin gücün inancın tüm olumsuzlukların üstesinden gelicek,sağ salim o hastaneden oğlun kucağında çıkmak nasip olucak :dua::KK200:
Evet kuzum korkuyorum itiraf edemesemde kendime. O kadar güçlü kalabilecek miyim bilmiyorum 🤷‍♀️
İnşallah herşey çok güzel olacak buna inanmak istiyorum💙

A April wind canım sen ne kadar güçlü bir annesin, bunun farkında ol lütfen, yasin küçük olmasına rağmen en.dogru kararları verdin, inan seni tanımıyorum ama bazen aklıma geliyorsun helal olsun ona diyorum ve dualarımda hep uras var, hatta ankaradayım gidip doğumuna yanına görsem diye bile aklımdan geçirdim, uras dünyanın en şanslı bebeği olacak, ona yaşam hakkı veren olgun sevgi dolu bir annesi olacak, herşeyin güzel olacağını düşünüyorum, bu kadar.pozitif bir dua halkasından olumsuz birşey cikmayacak🙇‍♀️🙇‍♀️

Güzel yüreklerinizi seveyim 😍😍💛
İnşallah canımmm🙏

Demek ki alışmış kuzu yoksa şimdiye açılma vs olurdu diye düşünüyorum. Dünde aklıma geldi bu kadar kasılmaya açılma olmadıysa normal Doğumda da açılma olursa ilerlemez mi diye ama bilemiyorum tabi 🤔
Sağol canım hayırlısı olsun inşallh hepimiz için💙
Benimde inan ilk aklıma gelen bu oldu o kadar ağrı sancıya rağmen maşallah dedim açılmadı yokmuş. Demekki kuzum Allah herşeyi öyle bir düzen içinde hazırlıyor ki senin o sancılarla açılman olmuyor. Doğum anını anlayabil Ankarada ol diye süreçini hazırlıyor canım 💙

Evet kuzum korkuyorum itiraf edemesemde kendime. O kadar güçlü kalabilecek miyim bilmiyorum 🤷‍♀️
İnşallah herşey çok güzel olacak buna inanmak istiyorum💙
Canım yeri gelicek güçsüz tükenmiş hissediceksin elbette,etten kemikten yaratıldık hepimiz. Zayıflıklarımızın olması çok normal ama oğlunun bir gülüşünü gördün mü dünyanın en güçlü insanı,kadını,annesi sen olucaksın 💙

A April wind canım sen ne kadar güçlü bir annesin, bunun farkında ol lütfen, yasin küçük olmasına rağmen en.dogru kararları verdin, inan seni tanımıyorum ama bazen aklıma geliyorsun helal olsun ona diyorum ve dualarımda hep uras var, hatta ankaradayım gidip doğumuna yanına görsem diye bile aklımdan geçirdim, uras dünyanın en şanslı bebeği olacak, ona yaşam hakkı veren olgun sevgi dolu bir annesi olacak, herşeyin güzel olacağını düşünüyorum, bu kadar.pozitif bir dua halkasından olumsuz birşey cikmayacak🙇‍♀️🙇‍♀️
Duygulandım kuzum gerçekten😔
Umarım herşey çok güzel olacak🙏💙

Canım yeri gelicek güçsüz tükenmiş hissediceksin elbette,etten kemikten yaratıldık hepimiz. Zayıflıklarımızın olması çok normal ama oğlunun bir gülüşünü gördün mü dünyanın en güçlü insanı,kadını,annesi sen olucaksın 💙
💙💙 Haklısın
Amin kuzum 🤲

İnan ki kuzum seninkiyle kıyası olmaz ama bende aynı şekilde düşünüyorum ağrısız yatmak nasıldı, özgürce hareket edebilmek nasıl birşeydi hep unuttum :)
Hatta hamilelik sayesinde şükrediyorum ki sağlıklı bir bireymişim ki her istediğimi yapabiliyormuşum. Sağlıklı yaşamanın değeri pahabiçilemez kesinlikle.
Hergün yaptığımız basit şeyler bile aslında şükür sebebi 🙏
Aynen az daha dişimizi sıkıcaz söylendiğimizden değil laf olsun torba dolsun iştee 🤪 Eşlere hava hoş ne anlar onlar analıktan yararlarını geçtim zararları olmasın kafi 😂

Eylül Öztürk bir videosunda kocasına “sadece çocuk yapmayı biliyorsun, sonrası hakkında hiçbir fikrin yok” diyordu 😂
Bizimkiler de o hesap 😀😀😀

Eylül Öztürk bir videosunda kocasına “sadece çocuk yapmayı biliyorsun, sonrası hakkında hiçbir fikrin yok” diyordu 😂
Bizimkiler de o hesap 😀😀😀
Ya doğru ki ama 😂😂
Bakalım babalık bebişler doğunca dowloand edilecek diyolla🤔 Görüceğizz 🤪

Ya doğru ki ama 😂😂
Bakalım babalık bebişler doğunca dowloand edilecek diyolla🤔 Görüceğizz 🤪

Hep öyle diyorlar ben de merakla bekliyorum 😅
Arada bir soruyorum hiç mi heyecanlanmıyorsun diyorum
Heyecanlanırsam arabayı kim kullanacak diyor 😂
Sanki ben sadece o günü soruyorum 😀

Hep öyle diyorlar ben de merakla bekliyorum 😅
Arada bir soruyorum hiç mi heyecanlanmıyorsun diyorum
Heyecanlanırsam arabayı kim kullanacak diyor 😂
Sanki ben sadece o günü soruyorum 😀
Ya İnan ki tövbe eşini o kadar merak ediyorum ki sen böyle anlatınca 😂😂
Ya adam idol resmen çok rahat sadece bugünü yaşıyor😂😂

Ne kadar dururlarsa o kadar iyi 😊
Bende inanmıyorum o meseleye mesela topiğimizin ilk bebekleri çoğunlukta erkek😍
Bende tam günümde doğmuşum annem öyle der, kız kardeşiminde keyfi yerindeydi 40 haftalık olacakken sezeryanla dünyaya geldi😍
Bebişler zamanlarını kendileri seçiyor. Kız erkek rahim bunu ayırt etmiyor tabi ki🥰
Kesinlikle katılıyorum ne kadar dursa iyidir 😍 ama işte sabırsızlanıyorum artık sokağa çıktıgim gibi gören sen daha ayakta misin daha digurmadinmi telefonum da aynı şekilde arayan daha dogurmadinmi diyor şey diyesim geliyor artık yok doğdu da dışarıyi beğenmedi geri yerine geçti 😂 ben mi çok abartiyorum bu durumu bilmiyorum 🤔

Kesinlikle katılıyorum ne kadar dursa iyidir 😍 ama işte sabırsızlanıyorum artık sokağa çıktıgim gibi gören sen daha ayakta misin daha digurmadinmi telefonum da aynı şekilde arayan daha dogurmadinmi diyor şey diyesim geliyor artık yok doğdu da dışarıyi beğenmedi geri yerine geçti 😂 ben mi çok abartiyorum bu durumu bilmiyorum 🤔
Bende abartacağıma Eminim banada diyorlar bazen daha vakti var diyorum.
Son zamanlarda da yedim sindirdim gelecek çocuk yok diyecem😂
Sinirleniyorum ben o tiplere ya. Bazıları da laf olsun diye soruyor can sıktıklarının farkında değiller😁

Ya İnan ki tövbe eşini o kadar merak ediyorum ki sen böyle anlatınca 😂😂
Ya adam idol resmen çok rahat sadece bugünü yaşıyor😂😂

Eşimi tanıyan yakın arkadaşları bu cevaplarına o kadar alışkın ki ben anlatınca hiç şaşırmıyorlar 😀
Tam ondan beklenen cevap diyorlar 😂

Ben de bazen gülüp geçiyorum bazen sinir oluyorum 😀

Eşimin hayat felsefesi
Hiçbir şeyi kafaya takmamak, anı olduğu gibi yaşamak, öncesi sonrası ne olur diye düşünüp strese girmeyi sevmiyor

Ama tam da şansına benim gibi evhamlı, stresli, her şeyi kafasına takıp büyüten bir karısı var 🙈

Eşimi tanıyan yakın arkadaşları bu cevaplarına o kadar alışkın ki ben anlatınca hiç şaşırmıyorlar 😀
Tam ondan beklenen cevap diyorlar 😂

Ben de bazen gülüp geçiyorum bazen sinir oluyorum 😀

Eşimin hayat felsefesi
Hiçbir şeyi kafaya takmamak, anı olduğu gibi yaşamak, öncesi sonrası ne olur diye düşünüp strese girmeyi sevmiyor

Ama tam da şansına benim gibi evhamlı, stresli, her şeyi kafasına takıp büyüten bir karısı var 🙈
Genelde ters tipler denk gelirmiş :))
Bizimde eşimle çok farklı olduğumuz durumlar var.
Ama eşinin ki birazcık eccik ucundan gamsızlığa giriyor ya🙈 Herşeyede öyle rahat olunmaz bence mesela sen idealsin 😂 Burdan analiz yaptım ya bravo bana 😇
Demek istediğim sen öyle pek paniksin gibi gelmiyor bana olması gerektiği gibisin kuzu

Kuzu herkesin imtihanı farklı haklısın seni düşünemiyorum.
Ben bu kuzumu bir sene bekledim ve bende o psikolojiye girmeye başlamıştım. Bakıyordum herkes hamile artık içimden birşeyler kopmaya başlamıştı ben 1 senede o hale geldiysem daha uzun bekleyenlere diyecek lafım olabilemez :)
Ama her zaman sağlık diledim bebek sahibi olurken en büyük korkum da ya sağlıklı olmazsa ben bunu kaldırabilir miyim buna dayabilir miyim diyeydi. Her zaman da pozitif oldum ama işte kader 😊
Canım 4 yıl bekleyen birisi olarak; en son öyle bir psikoloji içindeydim ki; sırf bebeğim olmuyor diye eşimi terkedecektim. Bebek görmeye tahammülüm yoktu ağlıyordum hep . O derece saçma ve kötü bir durum içindeydim. Kendini suçlama.
Ne yalan söyleyim geçen kendi yaşadıklarım aklıma geldi; bebek paylaşıyoruz olmayanlar ne hisseder diye. Ama kötü niyet yok işte.
Dediğin gibi hepimizin bir imtihanı var kuzum. Buna da şükür diyelim.
Ben inanıyorumki herşey yolunda gidecek.. 🙏 kolay değil senin durumun. Ben senin bu kadar pozitif oluşuna hayranım. ❤️ Ben dün gece uyumadı diye bile oturdum kendime kızıp ağladım. Sen hepimizden daha çok sabırlı ve pozitif bir anne olacaksın.
İnşaallah atlatacaksınız. Sağ Salim birbirinize kavuşacaksınız.

Genelde ters tipler denk gelirmiş :))
Bizimde eşimle çok farklı olduğumuz durumlar var.
Ama eşinin ki birazcık eccik ucundan gamsızlığa giriyor ya🙈 Herşeyede öyle rahat olunmaz bence mesela sen idealsin 😂 Burdan analiz yaptım ya bravo bana 😇
Demek istediğim sen öyle pek paniksin gibi gelmiyor bana olması gerektiği gibisin kuzu

Kuzu adam o kadar rahat ki artık ben kendimi aşırı panik evhamlı görüyorum galiba 😀

Hangi sıkıntımı söylesem “aşkım normal sen hamilesin”diyor 😬
Sanki hamilelik nedir nasıl geçer çok araştırmış gibi 😀

Bir de buraya çok takıldığımı biliyor ya söylediği her şeye “ben kadınlar kulübünde okudum orda da öyle yazmışlar” diyor ama atıyor tabi okuduğu falan yok 😀😀

Bende abartacağıma Eminim banada diyorlar bazen daha vakti var diyorum.
Son zamanlarda da yedim sindirdim gelecek çocuk yok diyecem😂
Sinirleniyorum ben o tiplere ya. Bazıları da laf olsun diye soruyor can sıktıklarının farkında değiller😁
Ya inan vakti var diyorum bende dedikleri nasıl var dogurman lazım artık diyorum herhalde benden daha iyi biliyorlar günümü özellikle eltim kişisi bu aralar canımı sıkıyor yok işte bana göre planlarını yapıyorlarmis bir yere gidemiyorlarmiş bazen gerçekten anlamıyorum çocuk doğuyor da ben izin vermiyorum sanki 🙄

Ya inan vakti var diyorum bende dedikleri nasıl var dogurman lazım artık diyorum herhalde benden daha iyi biliyorlar günümü özellikle eltim kişisi bu aralar canımı sıkıyor yok işte bana göre planlarını yapıyorlarmis bir yere gidemiyorlarmiş bazen gerçekten anlamıyorum çocuk doğuyor da ben izin vermiyorum sanki 🙄
Bu konu gerçekten tam can sıkıcı insanı germekten başka işede yaramıyor sormaları

X