2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sonra söylenen bence, çünkü arada bir hafta var erkek olsaydı daha belirgin olurdu =)

Herkese merhaba
Oncelikle hepimizin bebisleri saglikla mutlulukla kucaklamamizi diliyorum..bende 8h+3gunluk hamileyim. 6. Haftadan itibaren bulanti kokuya asiri hassasiyet her an kusma moduyla aç aç yatiyorum :) beslenemedigim icin enerjim hic yok gunun cogu uyuyorum. Hasta modundayim ve hamileligimin sevincini yasayamiyorum
Bulanti icin tavsiyeniz varmi ilac kullanmalimiyim

İyi geceler kızlar ikili testini sağlık ocağı yapıyor mu acaba bilginiz varmi

Cnn. Çok geçmiş olsun o bulantı yüzüne bir haftadır hastane de yatıyorum ben daha bu gün çıktım çok kotuydum inan hiç birşey fayda etmiyor e ilaç ne serum rabbim bir an önce bu bulantilarimizi gecirsin ins

Kızlar benim keşke rüyalarda kalsa adama sürekli aldatıyor muamelesi yapıyorum harcamaları ben takip etmeye başladım maaşta eksiye fazla girmişiz geçen ay resmen sanki ben değilde başkasıyla yemiş paraları gibi davrandım o da al kartları bundan sonra sen bana harçlık ver dedi sonra ağlama krizi tuttu beni ne oluyor hormonlara bilemiyorum valla

Canım işine karışmak gibi olmasında letgodan elin eskisini 400tl alana kadar resim eklim ordan uyku setli vs içinde 450-500 civarı sıfır alsan daha iyi değil mi tabii senin fikrin

Eklentiler

• FFE683A2-C0EA-4E11-85A4-40E29CA6D00C.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 54
  • 474A2A4A-9F84-46D6-8577-6ED28A005632.jpeg
    32,8 KB · Görüntüleme: 57
bunlar faha sonra genc odasina donusenlerden dimi bazali olablardsn cnm??? guzel aslinda bnde bole bise duusnuorum
Fiyatı 550 olan öyle sanırım canım büyük yatak oluyor çekmeceler de yanına komidin olarak koyuluyor bana bu daha mantıklı geldi ama benim hayalimde bi tane beşik var 5 yaşına kadar kullanılıyor sadece fiyatı biraz daha pahalı ama taşınabilir tekerlekli çok kararsızım yoksa bu beşiğin takımı çok uygun dolap şifonyer yatak 1150 falan civarı

Resım varmı varsa özelden atarmsın 12+ olmadı lazım ve dogru pozısyon

BeyazOrkidem canım nasılsın durumun nasıl iyisin dimi Allahımın izniyle düşük oldu mu?
Sagol canım ilgilendıgın ve sordugun için gecwn carsamba dra gıttım bebegın düştügünü parcaların kaldıgını söledi süreklı pıhtı düşüyor 13 gün dür kan görmekten bıktım bu çarsamba yıne kontrolüm var
Tıroıt için kan aldılar sayet sonuc ıyı degılse ondan dusebılecegını söledı dr sonucu carsamba sorucam ıyı bır dr arayısına gırdım sebeb tıroıt degılse rahım fılmı ıstıycem hayırlı sı bakalım ben de cındıyet ögrenecektım 12. Haftada olacaktım
Herseyın hayırlısı sızler saglıcakla kavusun ınsAllah yavrularınıza

Canım benim zor bir süreçten geçiyorsun keşke o doktor daha da zora sokmasaydı böyle seni, sağlık olsun ama emin ol geç olsun güç olmasın diye boşuna dememişler ben bebeğimi kaybettiğimde yedim bitirdim kendimi Allahım bir daha nasip etti ve sen acına rağmen burda bizlerle sevincimizi üzüntümüzü dualarınla paylaşmaya devam ediyorsun o güzel kalbinin mükafaatını en kısa zamanda Rabbim hayırlısıyla vericek ben inanıyorum dualarımdasın arkadaşım.

buna benzer otomatik sallananları var onlardan düşünüyorum bende ama hala kararsızım

Düşenceli arkadaşım benım cokca sagol bılıyorum Rabbım en guzelıyle nasıp edecek en guzelıde 40 gunlukken ruh üflenıyor ya cennette 5 cennet ehlı benı beklıyor olacak kurtuluşa onlar sayesınde erecegım belkı kım bılır umutsuz olmak bize yakışmaz başımız gözümüz üstüne Rabbımızden gelene

ya 1 kez kürtajım var kürtaj yerimde hep acıdı 1 sene olmasına rağmen geçmedi birde miniğim gidip aynı yere tutunmuş o yüzden korkuyorum birazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…