2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kese 5+1, kalp atışı 6+3 olarak güncelleyebilirsin cnm

O
Kuzum. Benim sehır İstanbul kese 5+1 kalp atışı 6+1 :)

Cnm bnm de nurtopu gını kıstım var merak etme ben soldan yumurtlamısım sola yerlesmıs bebek

teşekkür ederizz...annenizin mekanı cennet olsun...
whatsapp konusunda rahat olabilirsiniz bende düşünmüyorum öyle bişey :)
Benıde ekler misiniz sat 17 Ekim tahmini dogum 24 Temmuz 2014 Temmuz annesiyim bir kızım var Nisan da bir kaybım oldu İnş bu sefer Rabbim saglıkla nasip etsin hepimize

Olur mumkunatı vardır canım

Kizlar bulantim hic yok benim 5+2 yim normalmi sizce

Teşekkürler kazen bey eskıler bılır kuralları fakat yenı gelenler ıcın bu uyarı ıyı olur

Teşekkürler kazen bey eskıler bılır kuralları fakat yenı gelenler ıcın bu uyarı ıyı olur
Canim merakimi mazur gor senin sorunun neydi yeniyim forumda diger mesajlarda sikintidan bahsetmissin herneyse sikintin rabbim yardimcin olsun

Ben de en Yok 5+4üm. Belki hiç olmaz. Annemin hiç olmamış. Ona güveniyorum ben de :)
Benim ilkte 4ay oldu bulantim oyuzden simdi eksiklil var gibi geliyor :)
Korkmaaa benim hicbir seyim olmadi hala da yok. Ne bulanti ne kramp ne gogus hassasiyeti :) hicbir sey yok. Masallah de kendine.
Bitek gogus hassasiyeti ara ara kasik kramplari var bulanti hiic yok:) her gebelik farkli demekki ilkte cok cekmistim bulantidan:)

Gözünaydın canım Rabbim sağlık versin sana ve bebişlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…