2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Sağolasin canım. Valla nasıl öyle olduysa yenisini alicam en güveniliri sanki bu koltuk altından ölçenler :)

ilk defa mi farkedildi, daha öncesinde nasıldı ki haftası ile uyumlu değil mıydı?

Sonradan okudum canim gordum resmi benimki farkli bi markanin o kadar kabarik bisey degil bel oyuntusunu dolduruyo sadece Eki Görüntüle 2084647
hah işte benim aradığım böyle birşey ya pofuduk pofuduk acaba bu satılıyor mı ayrı olarak. Su işimi görür mu sence seninkiyle kiyaslarsan

Eklentiler

• 20171224_115009.png
    308,3 KB · Görüntüleme: 76
hah işte benim aradığım böyle birşey ya pofuduk pofuduk acaba bu satılıyor mı ayrı olarak. Su işimi görür mu sence seninkiyle kiyaslarsan

bu diger gosterdigine gore cok daha iyi bence benimkinin mantigida bu zaten o cukurlugu doldurmak sen ilk soylediginde netten bakmistim digeri için bebek one geldi dusucek gibi duruyo vb yorumlar vardi bu guzelmis

Ben hayirlisiyla sağlıkla

7 ila 15 gün arasinda yaptıracagim inşalalh
Canim sadece internetten mi arastirdin yoksa guvendigin bi cocuk dr una sordun mu?
Ben de bu cuma standart muayenede ilgili bi hekime ayakustu sormayi dusunuyorum

Kızlar az önce iyi uykular tatlı rüyalar ve yeni annelere mucizevi cozumler kitabını sipariş verdim. Uyku egitimi konusunda benim gibi dogmadan endise eden arkadaslar varsa sizlerde araştırabilirsiniz :)
O kitabi cok merak ediyorum canim. Bakmaya vakit buldugunda yorumlarini yazar misin? Bazilari cocuga cok robotik yaklasmis demis bazilari cok sevmis. Bakalim senin yorumun ne olacak

Biz sünneti yapacak doktoru bulduk canım

O dedi 7 ila 15 diye

Ama sarılık olma kuvezde kalma durumları olmayacak diye ümit edip böyle konuştuk hayirlisiyla inşallah

Biz sünneti yapacak doktoru bulduk canım

O dedi 7 ila 15 diye

Ama sarılık olma kuvezde kalma durumları olmayacak diye ümit edip böyle konuştuk hayirlisiyla inşallah
Insallah tosun gibi olacaklar annesi hic kotu dusunmeyelim.
Ben de benim dr un sunnet ettirdigi kisiye soracagim bu cuma.
Yenidogan sunnet fiyatlari neymis peki sorabildin mi

Dogum yaptigimiz hastanede yaparlar dimi ya ücretleri nasildir acaba bide onu ogrenmek lazim arastirdinmi canim sen hic

Yaparlar ama ben orada yaptirmayacagim canım

Kurumun anlaşmalı olduğu bi hastane var oradaki doktoru oneren çok. Çevrem de hep ona yaptırdi. Fiyat bayaa ucuz ama işte anlaşmalı diye. Normalde nasıl hiç bilmiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…