2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben 1 senedir organik ürünlere geçtim genel olarak. Friendly'nin de bulaşık deterjanını kullanıyorum, biraz maliyetli oluyor ama içerikleri daha temiz olduğu için içim rahat...

Ben ilk defa bebegin kiyafetlerini yikadim ilerde leke çıkarma durumu nasil olur bilemiyorum organik oldugu icin tercih ettim ama ins sorun olmaz lekelerde

Canım ben de onu merak ediyordum, yorum görmemiştim hiç, aklımda bulunsun, friendly jel, bir de tablet istiyordum dönüşümlü kullanmak için, çok sağol :)
Aynı markanın Elde bulaşık deterjanından da memnunum canım portakal yağlı :) ne demek :) bu tarz ürünleri deneyen az oluyor o yüzden paylaşmak lazım :)

Aynı markanın Elde bulaşık deterjanından da memnunum canım portakal yağlı :) ne demek :) bu tarz ürünleri deneyen az oluyor o yüzden paylaşmak lazım :)

Doğru dedin canım, ben çamaşırda sıvı deterjan ve yumuşatıcı olarak baby&me'den memnunum, bulaşık dediğim gibi friendly jel genel olarak memnunum ama bazen tablete ihtiyaç duyduğum oluyor, elde olanını da alayım o zaman :)

Ne ipi bu kalın gözüküyor baya sağlıkla giysin
Yalnız sen beni iyice kandırdın hem bilmiyorum diyorsun hemde mükemmel şeyler ördün kızına :)
Yemin ederim ki ilk defa yaptim bunu video izleyerek yapiyorum ben aklimdan yapamam yani bunu diyorum canim bu ip cok kalin degil modelden dolayi kalinmis gibi duruyo birbirine dikince kalin oldular :)

Ne ipi bu kalın gözüküyor baya sağlıkla giysin
Yalnız sen beni iyice kandırdın hem bilmiyorum diyorsun hemde mükemmel şeyler ördün kızına :)
Ben iyi anlamadigim icin bu iple yaptim ama sen biraz daha kalin yaparak o baloncuklarin daha dik dursunlar diye benim biraz arka tarafi sonuk gibi arka tarafi onu dahami sıkı ordum bilmiyorum sen kalin iple yap cok guzel olur cok kalin degil yumusak ve biraz kalin olsun cok guzel olur bence benimkinden bile arkasi onden biraz uzun oldu benimki cekmedim o halini

Yok canım ben sadece patik öğrenecem uğraşamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…