2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Benim oto koltuğu bayağı çukur geldi bana içindende çıkmadı. Hazır alicam da kafama takılan su aslında aşağıdakilerden hangisini alsam sizin içinden çıkana hangisi yakın diye bakmak istedim ama seninki daha farklı sanırım. Su minik olan daha kullanışlı gibi sanki direkt boşluğa minder gibi giriyor.

20171224_115040.png 20171224_115009.png

Benim oto koltuğu bayağı çukur geldi bana içindende çıkmadı. Hazır alicam da kafama takılan su aslında aşağıdakilerden hangisini alsam sizin içinden çıkana hangisi yakın diye bakmak istedim ama seninki daha farklı sanırım. Su minik olan daha kullanışlı gibi sanki direkt boşluğa minder gibi giriyor.

Eki Görüntüle 2083416 Eki Görüntüle 2083417

Bilemedim ki canım benimki klasik bi model işimi rahat rahat görür diye düşünüyorum :) sen yorumlara falan bak bi istersen

Hadi gözün aydın alışverişi bitirdin sende rahat etmişindir :)
aynen canım benim
corap ve mendilleri bugun alacagim yikayip cantami hazirlarim bende ..
citcitli zibin ve pijama ek olarak alacagim baskada birsey kalmadi yarindan itibaren yikarim sağlıkla alırız bebislerimizi kucagimiza inşallah

Yapıştırmadım canım ip biraz yamuk duruu haliyle mumu direk döktükten sonra donmaya yakın biraz daha ortaya doğru cekiyorum oyle duruyo. Yapıştırmadım
Tamamdır canım teşekkür ederim çok :) şeker ya da mum yapacağım artık hangisi denk gelirse :) ama mumu şimdi yapamazsam yaşında kesin yaparım bence çok hoş bir hediye emeğine sağlık :)

Kızlar ya 2.5 saattir gaz kaçağı olmuş bizim mutfakta ocak çalışıyordu yarısı sönmüş yarısı yanmış şekilde çalışmış . Bende bunun 40 dk si mutfaktaydim yani direkt teneffüs etmiş bulundum. Bebek çok hareketli ama endişe ettim bir zarar vermiş midir diye garip garip şeyler oluyor valla sinirlerim bozuldu ya

Kızlar ya 2.5 saattir gaz kaçağı olmuş bizim mutfakta ocak çalışıyordu yarısı sönmüş yarısı yanmış şekilde çalışmış . Bende bunun 40 dk si mutfaktaydim yani direkt teneffüs etmiş bulundum. Bebek çok hareketli ama endişe ettim bir zarar vermiş midir diye garip garip şeyler oluyor valla sinirlerim bozuldu ya
Zannetmem canim yarisi yaniyorsa o cogu kacagi cekmistir kendine zaten. Hem sersemliginden fln anlarsin etkilenip etkilenmedigini yine de cama cikip bol temiz hava al

Zannetmem canim yarisi yaniyorsa o cogu kacagi cekmistir kendine zaten. Hem sersemliginden fln anlarsin etkilenip etkilenmedigini yine de cama cikip bol temiz hava al
Zaten gidip uyudum anlamsız birşekilde niye böyle oldum diyorum bende. Etkilemiş aslında ama şuan iyiyim tüm evi havalandirdim. ben değil de bebek için endişe ettim o da kıpır kıpır da Allah korusun başka birseye sebebiyet vermesin anlık oksijensizlik onda canım sıkıldı çok.

Zaten gidip uyudum anlamsız birşekilde niye böyle oldum diyorum bende. Etkilemiş aslında ama şuan iyiyim tüm evi havalandirdim. ben değil de bebek için endişe ettim o da kıpır kıpır da Allah korusun başka birseye sebebiyet vermesin anlık oksijensizlik onda canım sıkıldı çok.
Zannetmem canim sen evde yogurt varsa bol bol yogurt ye istersen

kizlar mendilleri ve coraplarini aldim ayaksiz tulumunu aldim kizimin
beyazlari ayri poset
pembeleri ayri poset
karisik renkleri ayri poset
benim koyu renkler ayri poset
battaniyem ve nevresim takimim ayri
ayarladim yarin sira sira yikayacagim
bebek camasir deterjani aldim bebek yumusatici aldim kuzucum misler gibi giysin
inşallah hepimizde sağlıkla alırız bebislerimizi kucagimiza

allah'ım korusun inşallah canım benim bebeğini

Canım birşey soracağım ateş ölçeri kendin de denedin mi doğru ölçüyor mu? Birde koltuk altından ölçüyorsun değil mi
Ya ben sadece bebisimde kullanayim kendi koltukaltimda denemeyeyim diye(kiyamadim ne bileyim) avuc icimde denedim canim dolayisiyla sonucun dogrulugunu bilemiyorum. Ama cubuk atesolcerlerin calisma mantigi gayet basit bi de braun olunca pek yanlis sonuc vermez diye dusunuyorum. Yani insallah :)

Ya ben sadece bebisimde kullanayim kendi koltukaltimda denemeyeyim diye(kiyamadim ne bileyim) avuc icimde denedim canim dolayisiyla sonucun dogrulugunu bilemiyorum. Ama cubuk atesolcerlerin calisma mantigi gayet basit bi de braun olunca pek yanlis sonuc vermez diye dusunuyorum. Yani insallah :)
Ay çok tatlısın haha kendinde kullanmamışsın :) ben omronun alından olcerini aldim yedek olarakta klasik ateş ölçer aldım ama benim klasik ates olcer yanlış ölçüyor o yuzden bir tane daha alacağım. Braun alayım bende ucuz da değil normalde 15 tl civarı braunun klasiği 40 liradan başlıyor değil mi.

Ay çok tatlısın haha kendinde kullanmamışsın :) ben omronun alından olcerini aldim yedek olarakta klasik ateş ölçer aldım ama benim klasik ates olcer yanlış ölçüyor o yuzden bir tane daha alacağım. Braun alayım bende ucuz da değil normalde 15 tl civarı braunun klasiği 40 liradan başlıyor değil mi.
Bu digital gostergeli olani ben jokerden 50 ye almistim pek te uygun degil aslinda, diger yerlere hic bakamadim direkt aldim.
Sen yedek almak icin istiyorsan bence daha ekonomik olan bisey al. Aslinda cubuklar genelde cok dogru olcer senin sansina yanlis olcene denk gelmissin demek

Iyi aksamlar kızlar 36 haftalık hamileyim dr gittik bugün bebeğin kafası 3 hafta geriden geliyormuş zeka geriliği yada mikrosefali olup olmadığını bilemeyiz dedi çok ama çok cnm sıkılıyor böyle bisey yaşayan duyan var mı? Ne ne degil bununla ilgili bilgisi olan var mı nolur yardımcı olun :cry:

X