2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

iyi aksamlar kizlar tabii herkez alacağını aldi daha giren yok eksikleri olan birben kaldim ... bugun sirt çantasi aldim daha çok eksiklerim var .....

iyi aksamlar kizlar tabii herkez alacağını aldi daha giren yok eksikleri olan birben kaldim ... bugun sirt çantasi aldim daha çok eksiklerim var .....
sırt çantası ben de almadım daha. sen hangisini aldın? hiçbir içime sinmedi yada çok pahalı geldi ... onu ve süt pompasını ilerleyen zamanlara erteledim. çoğunu da yeni yaptım

kızlar çikolatayı ne yaptınız tavsiyeniz var mı hacı şeriften sipariş eden var mı
Tatlim ben aldim bebek sepetli etiketli falan ama tulunden acmadim tul kesenin icinde cikolata ve badem sekeri var tadini hic dusunmedim acikcasi goruntusu cezbetti beni ve direk haci seriften siparis verirsen diger sitelere oranla daha uygun hemende geliyor

Teşekkür ederim cnm. Ben biraz da esans koydum onun için biraz koku oldu gibi ama rahatsız etmedi açıkçası. Benmari usulü erittiğim için yanmadığı için olmadı
Sağol canım bilgi için. Ben de kavanoz kapaklarını süsledim ama mum mu yapsam badem şekeri mi koysam karar veremedim. Yapılışını kısaca yazar mısın müsait olunca?

iyi aksamlar kizlar bugün alışveriş yaptim tabiki unuttuklarimda olmuş
8 li hastane çıkışı aldim, iki tulum aldim ,havlusu patiği uni şampuanla islak mendil aldim
evde olanlar
10 takim
1 tulum
ikili takim
4 citcitli badi
ve kucuk kizimdan kalan 10 takim da var

alacak olduklarim
ikili zı
sırt çantası ben de almadım daha. sen hangisini aldın? hiçbir içime sinmedi yada çok pahalı geldi ... onu ve süt pompasını ilerleyen zamanlara erteledim. çoğunu da yeni yaptım
canım benim markali birsey almadim avm den hosuma gitti aldim..
okadar cok para bende vermedim hemde indirime denk geldimm.. süt pompasida var evde yeğenimden oğlu 2 yasindainşallah gerek kalmaz kullanmaya copur copur emziririz bebislerimizi

Sağol canım bilgi için. Ben de kavanoz kapaklarını süsledim ama mum mu yapsam badem şekeri mi koysam karar veremedim. Yapılışını kısaca yazar mısın müsait olunca?
Jel mum aldım internetten renkli kum , deniz kabukları, deniz yıldızı , esans, mum ipi falan aldım.
Kavanozun dibine kumu koydum üzerine kabukları deniz yıldızını koydum. Içine mum ipini ortasına koydum. Üzerine jel mumu eşittim metal bir kapta. Kaşıkla doldurdum hemen dönüyo zaten biraz ipini ortalamak düzeltmek gerekiyo tam donmadan. Bu şekilde:) kapaklarına da isimligini yapistiricam. Jüt ip ile de kapak etrafına fiyonk yaparım dedim.

Son bir soru canım o halde :)
Mum ipini silikonla yapıştırman gerekti mi yoksa direkt koyup üzerine jeli dökmen yeterli oldu mu?

Arkadaşlar travel sistem bebek arabası alanlar oto koltuğunun içinde bel desteğinin çıktığını söylemişlerdi. Nasıl birşey fotoğraf atabilecek olan var mı zahmet olmazsa. yesa sen var dedin diye hatırlıyorum müsaitsen atabilir misin ya da olan arkadaşlar ?

Hadi gözün aydın alışverişi bitirdin sende rahat etmişindir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…