2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Yaparlar ama ben orada yaptirmayacagim canım

Kurumun anlaşmalı olduğu bi hastane var oradaki doktoru oneren çok. Çevrem de hep ona yaptırdi. Fiyat bayaa ucuz ama işte anlaşmalı diye. Normalde nasıl hiç bilmiyorum canım

İyi bi doktorsa canim bende bakabilirim nerede yaptiricaksin

Canim sadece internetten mi arastirdin yoksa guvendigin bi cocuk dr una sordun mu?
Ben de bu cuma standart muayenede ilgili bi hekime ayakustu sormayi dusunuyorum

O kitabi cok merak ediyorum canim. Bakmaya vakit buldugunda yorumlarini yazar misin? Bazilari cocuga cok robotik yaklasmis demis bazilari cok sevmis. Bakalim senin yorumun ne olacak
hangisi cnm 2 tane var ?

Tracy hoggun yeni anneler mucizevi cozumler canim. Sen onu almadin mi?
hem onu aldım hemde iyi uykular tatlı rüyalar diye bir kitap aldım :) o da çok iyi diyorlar biraz araştırdım hoşuma gitti 2sini de sipariş verdim. belki motomot uygulayamayız ama bebeğimize göre harmanlariz diye düşünüyorum :)

hem onu aldım hemde iyi uykular tatlı rüyalar diye bir kitap aldım :) o da çok iyi diyorlar biraz araştırdım hoşuma gitti 2sini de sipariş verdim. belki motomot uygulayamayız ama bebeğimize göre harmanlariz diye düşünüyorum :)
Okuduktan sonra begenip begenmedigini, yararli bulup bulmadigini soyle canim ben de alayim ona gore. Simdi alirim ama su aralar hiiic kitap okuyamiyorum nedense.
Oysa hamilelikten once ne hayallerim vardi :bicak:

Kizima ordugum hirka oldugu kadar ins giydirmek nasip olur :)

Eklentiler

• 20171229_035057.jpg
    20171229_035057.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 112
X