2017 Şubat Anneleri

Evet cnm cidden zor bir süreç tek başına birqkamiyorum sürekli yaramazlık peşinde...
Emzige aklı iyice erince biraktirmak daha zor olur diye düşündügum için biraktirmak istiyorum. Ama zormu olur ilerde kolay mı bilemem. İlk çocuk olunca deneyimsiz oluyor insan.
Uykuya dalma konusuna gelince de evet emzik ile uykuya damlası daha kolay oluyor.

Maşallah senin minnosa ne diyeyim. Kendi kendine uyumayi bırak sallayarak zor uyutuyorum. En fazla 45 dk fln uyuyor.
Çok isterim kendi kendine uyudugunu görmeyi ama nerde......

Cnm sana hak veriyorum insanin gücü kalmıyor artık çok yorucu oluyor sürekli sallamak.
Belki ise yarar istersen bir dene. Bebisin elleri yanlarına gelecek şekilde tutup öyle uyutmayi dene birde yüzünü kapatmayı. Ben öyle yaptığımda daha erken uyduğunu gozlemledim. Belki sizde de ise yarar.

Ne yüz örtürür ne sardırır azıcık gözler gidince yapıyorum ozaman işe yarıyor
Çok sağol Cnm

Ya ben toplu alıntı yapmayı beceremedigim için ayrı ayrı yazdım herkese :) . Nasıl yapıyoruz kızlar.
Beğen seçeneğinin yanında çoklu alıntı var canım onunla seçip mesaj yazdığın kısımda alıntıları ekle çıkıyor..
İnşallah alışır canım..
Bizimki şu an erken kalkmıyor ama ilerde değişir mi bilmiyorum 10 10 buçuğa kadar emme ve uyuma şeklinde genelde..
Ergen gibi şu an

KIZLAR TAM KAN SAYIMI YAPILDI BİZE ALERJİ TESTİ YAPARKEN ONUDA YAPTIRDIK SANKİ DÜŞÜK GELDİ BANA TECRÜBELİ ANNELER FİKİR VEREBİLİRMİ BİKAÇGÜN SONRA GİDİCEZ DİYE DOKTORU ARAMADIM

Sonuçlar

Eklentiler

• IMG_20171027_091648.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20171027_091635.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20171027_091612.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20171027_091553.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 54
Böyle olucak doğrusu

Eklentiler

• IMG_20171027_091648.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20171027_091635.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20171027_091612.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20171027_091553.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 41
Canım b12 eksikliğiniz var ondan hemoglobin düşük çıkmış dr un takviye verebilir..
İştahsızlık var mıydı?
sağol baktığın için cnm.
epeydir emme reddi yaşıyoruz çok ciddi olmasada. Ama ben çoklu gıda alerjisinden diye düşünmüştüm. Biraz şaklabanlıkla yer ama mutlaka her öğün dolu bi kase yer. Takviye nasıl olucak bilmiyorum herşey dokunurken ilaç nasıl dokunmucak kuzuma yaa

İğne şeklinde veriyorlar b12 yi canım
Gıda alerjisiyle ilgili bir sonuç yazmamışlar..
Yazmış olsalardı Tek alerjen veya Mix panel diye genel gıda mixleri altında değerler olması gerekti..
Orda da varsa pozitif yoksa negatif yazıyor..

Sonuçlar bir haftaya çıkıcak dediler diğerleri hemen çıkmış alerji sonra canım. İnş iğne vermezler verseler de inan yaptıramam dayanamam . Her iki türlüsü de kötü

Sonuçlar bir haftaya çıkıcak dediler diğerleri hemen çıkmış alerji sonra canım. İnş iğne vermezler verseler de inan yaptıramam dayanamam . Her iki türlüsü de kötü
Canım dr u illa yapılacak derse mecbur dayanacaksın..
İnşallah önemli bir şey yok der de gerek kalmaz

Annem olmasa ben de beceremezdim... eşim de yardım ediyor sağolsun ama ancak akşamları ve haftasonları evde adam

Bizde devamı durumlar canım. Biliyorsun blw ile ilerliyorduk acaba hata mı ettim ben yedireyim falan dedim bu sefer daha kötü oldu ağzını kilitliyor çığlıkla ağlıyor oyunla gülücükle ağzına tıktığım bir kaşık yemeği de tükürüyor sürekli emme emme diye ağlıyor iyi ki meme varmış yoksa açlıktan bayılırdı bizimki ben de nasılsa yemiyor diye sebze meyve veriyorum eline öğün sayısını arttıracaktım ama yok yani boşa yapıyorum yemekleri.

Canım sözüm meclisten dışarı kendim için konuşuyorum ama çok vicdansız hissettim kendimi uyku eğitimini deneyince. Benim kız da memede uyuyor ve uyku arasında uyanınca meme vermeden asla susmuyor ve uyumuyor. Bir gece denedim ama çok fena ağladı, içerledi böyle iç çeke çeke ağladı allah bilir neler hissetti... annem beni sevmiyor mu Yanımda ama bana meme vermiyor diye düşündü sandım. İki saat dayanabildim. Uykuya dalıyordu ama 10 dk sonra tekrar ağlayarak uyanıyordu kızım. Ben de vazgeçtim. Yapabilenleri tebrik ediyorum ama bana göre değil. Belki de benim kızım kolay uyuduğu için böyle konuşuyorum. allah yardımcınız olsun.

Kesinlikle katılıyorum, mesela ben 9 da yatırıyorum gece sabah 8-9 a kadar uyuyor. Geceleri uyansa da emip geri devam ediyor. Sonra sabah uyanıyor iki saat sonra geri yatıyor. Sonra akşam 5-6 gibi bir saat uyuyor. Ama benimki aşırı hareketli ve ben de çok yoruyorum onu belki ondan böyle uyuyor. Tabi bu düzen evde misafir ve ses yokken ayrıca biz evdeyken geçerli :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…