2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
D
Geçmiş olsun cuma günü dr gidince iyi haberlerini beklİyoruz, kendi dr a söyle nasıl izin veriyor 10saatlik yola benim 80km bi yolum vardı ona anca izin verdi benim içime sinmedi gitmedim şükürker olsun bebiş iyimiş dilerim kanama alanın da geçer ben gözümden sakındığım halde bende de kanama alanı var strese girmemeye çalış Allah'ım bebişlerimizi bize bağışlasın
doktoruma çok kızgınım canım bir dahada gitmicem ona kanamadan sonra aradım kaç defa telefonu kapalı hastaneyi aradım bayramda izinliymiş izne çıkıncada rahatsız edilmek istemedi muhtemelen kapadı telefonunu whatsap yazdım izne çıktığından beri hiç girmemiş.. valla bir de bu yolun dönüşü var onu düşünüyorum..

Bende rüyamda görüyorum meyve ama normalde o meyveyi sevmiyorum diye yemedim. Acaba yemek mi gerek. Canım da cekmiyor ki
Canım ben de geçen hafta rüyamda bi kış meyvesi görmüştüm canim cekmemişti hiç ama şans eseri ertesi gün markette alışveriş yaparken gördüm ve aldk. Bulantım olmasına rağmen büyük bi kısmını yedim ve çok iyi geldi. Uzun zamandır o kadar keyifle bişey yememistim.

Arkadaşlar Merhaba . Bugün rüyamda canınızı cektirmeyim ama bir meyve yiyordum . Rüyada gördüğümü canım çektiği için mi görmüşumdur almalı miyim :KK43:

Bende rüyamda görüyorum meyve ama normalde o meyveyi sevmiyorum diye yemedim. Acaba yemek mi gerek. Canım da cekmiyor ki

Asıl aşerme rüyada gördüğünmüş derler. Ben devamlı çikolatalı kek ve pasta yiyordum rüyamda :))

Canim bi arkadaşım rüyanda gördüğünü yemeye çalış dedi ama benim ki hem mevsim meyvesi değil hemde senin dediğin gibi hiçte öyle yemedigim meyve

Selam kızlar, geçen hafta çarşamba günü muayne oldum her şey yolunda yolculuğa çıkabilirsin dedi doktorum cuma günü istanbuldan aydına geldim 10 saat sürdü.. Dün burda kanama geçirdim hemde baya baya geldi içimden parça düştü dedim çocuğu düşürdüm meger kan pıhtısıymış dr kalp atışını duydu ama rahimde kanama var dedi progestan başlandı iğne dedim iğne yaptırmıyorum ben dedi (eczaneden alıp vurdurdum) alem bu devlet hastanesindeki doktorlar kalp atışını duydunuz mu diyorum ben duydum senin duymana gerek var mı diyor lafa bak ya.. Koca aydında da özel hastanelerde cumaya kadar dr yok resmen mahsur kalmış hissediyorum burda:KK43: ben 20 gün öncede kanama geçirmiştim geçmişti hatta kahve leke bile gelmiyordu o kadar üzüldüm ki :KK43:
çok geçmiş olsun.. bende bir endişe durumunda üniversite hastanesine gittiğimde ultrasona bakarken doktor, yüzüme bi anlam çıkarmak için bakıp durmayın demişti hepsi kalpsiz:KK43:

Ben rüyamda pilav üstü kuru görmüştüm :KK70:Ardından hemen buldurdum ve yedim.
Öyle de bir iştahla yedim ki:confused:
Allah'ım rüyalarım bile tuhaf:KK48:

Kızlar gecen gün başıma ne geldi biliyomusunz. Karşı komşum haşhaşlı çörek yapmıştı kokusu burnuma geldi. O kadar canım cektiki belki ikram eder diye bekledim ama getirmedi. :KK43: bizde haşhaşlı cörek yaparız normalde. Sonra buzluğu bi actım buzdobıposetinde haşhaşlı cörek buldum. O kadar aşermişim ki hemen ısıtıp yedim. Annem yapmıştı koymuştuk aylar öncesindenn ben bitti sanmıştım. Meğerse varmış dolapta. O günü hiç unutmuyorum. Böyle bi anım olmuştu :)

Bize de dönmediler bayrama denk geldi ya ondandır. Cuma günü tekrar aricaz bakalım.

Canım benim ben de sabah uyku sersemi kendimi gerinirken yakalıyorum ve hemen toparlanıyorum. 1-2 hafta önce benimde ağrım oluyodu gerinirken seninki gibi ama şimdi olmuyor. Zararlı diye hemen toparlanıyorum.
Tamam canım yine haberleşiriz :))

D
doktoruma çok kızgınım canım bir dahada gitmicem ona kanamadan sonra aradım kaç defa telefonu kapalı hastaneyi aradım bayramda izinliymiş izne çıkıncada rahatsız edilmek istemedi muhtemelen kapadı telefonunu whatsap yazdım izne çıktığından beri hiç girmemiş.. valla bir de bu yolun dönüşü var onu düşünüyorum..
Bol bol dua et canım bir de gittigin yerde bi dr danış yanlış bilgilendirmek istemem ama yolculukta kan pıhtısı oluyor dedi bana dr sen sormadan ilaç alma yine de allahım yardımcın olsun iyi haberlerini bekliyorum canını sıkma Allah'ım yardım eder :)

12. Haftaya halsizlikle merhaba dedim. Böyle tansiyon düşüklüğü gibi bir tuhaf halsizlik:110:
Birde ne yersem yiyim hazmedemiyorum ya çorbayı bile :110:
Daha iyi hissedeceğimiz haftalara adım attık oysaki :KK12:

Ben de o hazımsızlık ilk haftalardan beri var.az yemek,mideyi cok doldurmamak lazim bi de yemekten sonra biraz yürümek iyi geliyor

Bol bol dua et canım bir de gittigin yerde bi dr danış yanlış bilgilendirmek istemem ama yolculukta kan pıhtısı oluyor dedi bana dr sen sormadan ilaç alma yine de allahım yardımcın olsun iyi haberlerini bekliyorum canını sıkma Allah'ım yardım eder :)
Çok saol canım.. Valla benden kocaman bir kan pıhtısı düştü kanama sırasında hatta dedim ki bebek düştü heralde sana doğru söylemiş doktorun. İnşallah bir sıkıntı olmadan evime varırım

çok geçmiş olsun.. bende bir endişe durumunda üniversite hastanesine gittiğimde ultrasona bakarken doktor, yüzüme bi anlam çıkarmak için bakıp durmayın demişti hepsi kalpsiz:KK43:
Onlar günde bir sürü hasta bakıyor olabilir ama senin evladın sana özel birde özel hastanede olsunlarda o edepsizlikleri yapsınlar bakalım kapı dışarı edilirler

Kızlar ben dr en son 1 eylülde gittim.
Bir sonraki kontrole 1 ay sonraya çağırdı.
Yani tam 12.hafta bitimine. İkili test yapacakmisiz.

Sizleri dr unuz ne zamana çağırdı. Baba mı çok ara verdi yoksa. 30 eylüle kadar zaman geçer mi. Bazen çok pimpiriklenip gitsem kalp sesini dinlesem diyorum. Sonra pimpiriklenip strese giriyorum diye kendime kızıyorum.

Hadi kızlar merak ettim. Sizi dr unuz en son kaç gün sonraya çağırdı.
15 gunde 1 cagiriyor

aynen daha önce bir kayıp yaşadığımı belirttiğim halde bunu yapmıştı meslekten önce bir ruhu olmalı hepsinin. Allah'a havale.. Allah bizleri evlatlarımızı korusun..
Onlar günde bir sürü hasta bakıyor olabilir ama senin evladın sana özel birde özel hastanede olsunlarda o edepsizlikleri yapsınlar bakalım kapı dışarı edilirler

12. Haftaya halsizlikle merhaba dedim. Böyle tansiyon düşüklüğü gibi bir tuhaf halsizlik:110:
Birde ne yersem yiyim hazmedemiyorum ya çorbayı bile :110:
Daha iyi hissedeceğimiz haftalara adım attık oysaki :KK12:
Degişiyo canım bnmde 13. Haftaya girecek olmama rağmen 2gundur bulantm tavan yaptı

Dr.un ismini alıp sağlık bakanlıgına şikayet etseydin canım..babasının hayrına orda çalışmıyo bizim ssk primlerimizle maaşı ödeniyor.ben olsam lafı çakar çıkardm

Selam kızlar, geçen hafta çarşamba günü muayne oldum her şey yolunda yolculuğa çıkabilirsin dedi doktorum cuma günü istanbuldan aydına geldim 10 saat sürdü.. Dün burda kanama geçirdim hemde baya baya geldi içimden parça düştü dedim çocuğu düşürdüm meger kan pıhtısıymış dr kalp atışını duydu ama rahimde kanama var dedi progestan başlandı iğne dedim iğne yaptırmıyorum ben dedi (eczaneden alıp vurdurdum) alem bu devlet hastanesindeki doktorlar kalp atışını duydunuz mu diyorum ben duydum senin duymana gerek var mı diyor lafa bak ya.. Koca aydında da özel hastanelerde cumaya kadar dr yok resmen mahsur kalmış hissediyorum burda:KK43: ben 20 gün öncede kanama geçirmiştim geçmişti hatta kahve leke bile gelmiyordu o kadar üzüldüm ki :KK43:
Geçmiş olsun canım çokşukur ki bebişin kalbi atıyor..böyle dr.lara hiç taviz vermemek lazım al ismini ara sağlık bakanlıgını şikayet et..hem bi kadınsın hem hamilesin senin canın söz konusu yavrun..ukala şey..inşallah aynı durumu kendide yaşar da (dr. İle alakalı olan kısmı) ozmn anlar

X