2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gunaydin guzel anneler. Benim yuzum kabardi yine. Alerji mi oluyor anlamadim. Ya da bebis kiz guzelligimi aliyor :) midem gario kendimi yorgun hissediyorum. Bi de kabizlik var tam oldu.

Kizlar belirtiler surekli olcak diye bi sey yok
Doktoruma sormustum bazen bulanmiyo midrm diye normal demisti. Sakin kotu seyler dusunmeyin dua edin. Bebislerimizi alalim hayirlisiyla kucagimiza
Doktorum en kotu sey stres dedi. Kesjnlikle uzak durmalisin dedi.

Bir de karnim cok sisiyo kizlar ya var mi sizde de sanki 4 aylik hamile giboyim
Herkes kilo almissin diyo ama ben hamile kaldiktan sonra 3 kg verdim

Aynen Can'ım doktordan dönünce beni etiketleyip yazarsan çok sevinirim. İyi haberler al inşaallah

esinertugrul merve100 Buucuuu yalnız olmadığıma sevindim kızlar ne yalan söyleyeyim :) hepimizde olduğuna göre normaldir inşaallah. Ben çok sık doktora da gitmek istemiyorum usg Bebek için çok da iyi değil sonuçta. Kendi evhamlarım yüzünden bebeği de rahatsız etmek istemiyorum Bi yandan. Angelsound da alsam her dakika bakasım gelir duramam gibi geliyor; hiç bulaşmasam daha iyi sanki

Bence hiç bulaşma bazen arkası dönük oluyormuş duyulmuyormuş iyice stres olma

Herkese iyi bayramlar bi dahaki bayram minislerimizde bizimle olacak insallah.bendeki belirtilerde bazen azaliyor hemen endiseleniyorum.bebislerin hareketlerini hissetmeye bi baslasak cok rahatlicaz aslinda.kizimi 16. Haftada hissetmistim.bakalim bunda ne zaman olacak hayirlisiyla

B Bence almamalı canım..hepimiz paranoyak gibiyiz ama ilk aylaın etkisi o diye düşünüyorum.bu şekilde 6 ay daha zor geçer.herşeyi akışına bırakmak lazım Allah veriyo ve bişekilde dünyaya geliyo.her gün binlerce kişi doğum yapıyo.en iyisi elimizden geleni yapalım sağlıklı beslenelim vucudumuzu zora sokacak hareketler yapmayalım gerisi tevekkelAllah. Bu kdt üzerine duşupte kotuyu çagırmayalm

Yaa bende anlamadım dünkü hamilelik alanımda bebegin hareketlerini hissetmiş olmanız gerekiyor nadir durumlar dışında yazıyodu ben bişiler hissediyorum ama ben oldgunu sanmıyorm gaz yada barsak hareketidir gibi geliyo

İkili testime son 8 gün Zaman geçiyor yaa
Bu arada ben bebeğimi hissediyorum. Kesin o çok eminim. Kimse inanmayabilir.
Seyirme pıt pıt falan değil. Bağırsak gaz hareketi de değil. İçerden çok değişik saniyelik kıpırtı Çok nadir hissediyorum. Ya sağıma yattığımda oluyor yada birşeyler yerken. Karnımda çıktı artık sabahları bile belli Ki ben 5 kg verdim. Az buz değil.
Bebeklerimize kocaman bir maşallah

Arkadaşlar bu kadar kötü düşünmeyin iyi düşünün iyi olsun. Korkmayın korktuklarınız başınıza gelir. Ben hep durun bakalım kalbı atcaktın dıyordu atmadı işte rabbım ne yazarsa onu görücez

Seni böyle neşeli görmek ne guzel

Ben kızkmda 20. Hafta civarı hissettim hareketlerini bundada 16-17 yi bulur gibime geliyor.ilk başta böyle kayma oynama gibi değilde pıt pıt vurma hareketi gibi hissediyorsunuz kızlar ve bu bebek uyanıkken defalarca tekrar ediyor.

Canım çok sağol evet aynen canım bu arada bana nifty içim dönüş olmadı.
Bize de dönmediler bayrama denk geldi ya ondandır. Cuma günü tekrar aricaz bakalım.

Gunaydin tatli hamisler, bu sabah uyurken bacagimi acip yayilmak istedim ama sag kasigima siddetli bi agri girdi bacagimi geri cektim gecti. 3 4 saniye falan surdu ilk defa oldu korktum ya bisey olmamistir dimi?
Canım benim ben de sabah uyku sersemi kendimi gerinirken yakalıyorum ve hemen toparlanıyorum. 1-2 hafta önce benimde ağrım oluyodu gerinirken seninki gibi ama şimdi olmuyor. Zararlı diye hemen toparlanıyorum.

Normal dimi ya o agri bisey olmamistir. Ne akla hizmet bacagimi oyle acip yayilmaya calistim onu da anlamadm cok kizdim kendime siddetli agridi toparlaninca gecti ama canım sıkıldı ya ilk defa oldu ya ondan galiba. Bebek sag tarafimda onu hissettim:) karnim kalp atisi gibi atiyor ya sizde de oluyor mu?

Doğru söylüyorsun canım tevekkül cok önemli. Geliyorlar işte ara sıra şeytan mı dürtüyor ne bol bol dua etmek gerekli.

Çok geçmiş olsun...

Canım ben de en son 1 eylül de kalp atışını duymak icin gittim. Bana da dr eylül son hafta veya ekim ilk hafta gel ikili test yapıcaz dedi

Normal bişey olmamıştır ama sen yine de gerinmemeye dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…