2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Dogum teminatin varsa karsiliyor canim arkadasim detayli usg icin 750 odedi 1500 du 750 oldu sigortayla dedi. Benimde sigortam var bakalim kaca dusecek.
Suan soklardayım yapılab tahlil ve testler ödenen paralar :/ ben ingilterede yasıyorum ve bugüne kadar bir kurus ödemedim hastaneye . Allah yardımcınız olsun gercekten cok zor. Allah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin.

iki hafta önce bir kereye mahsus kanamam olmustu. Doktora gittiğimizde herseyin yolunda olduğunu endişelenecek bişey yok dedi. Ama dün gece yine kahverengi lekelenmem oldu. İkinci gebeleğim ve oğlumda bir kere bile böyle bişeyle karsılasmadım

Valla cnaım bneim özel sigortam yok paşa paşa ödüucez. Doğumum da 15 binlira. sigortası olanlar içinde 10 binlira. O arkadaşımın sigortası var 10binlira ödeyecek.

Yok canim ben sadece profesor farki odeyecegim benim policede dogum teminati var. Doktorum prof olmasa onu da odemeyecektim. Policesinin icerigi farklidir ben ozellikle dogum icin yaptirdim. 15 mi doktorun kimdi canim? En yuksek 12 gibi biseydi diye biliyorum

Ozel hastane ve doktorda iyi olunca maalesef oyle oluyor canim gercekten buyuk paralar odeniyor maalesef. Dedigin gibi Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin de gerisi bos

Ben detaylıyı ibrahim bildiricide yaptırmak istiyorum onun için aradım. İkili test yaptırmicam ben direkt nifty test yaptırmaya karar verdim o da 2000-2500 arası zaten. Bayramdan sonra onlar da fiyat vercek. Aman farketmez ya 10000 de olsa veririm bebişim için :))

Devlette yaptırsak bizde ödemeyiz ama biz özele gittiğimiz için veriyoruz bu paraları :)

Arkadaşlar hepinize iyi Bayram'lar ben tedirginliğimi hala atamadım sabah Bi kere kustum , bulantım olmadı ağzımda Bi demir tadı kokusu olurdu o da yok . 9+6 yım. Azalıyor mudur nedir niye böyle oldum

Arkadaşlar hepinize iyi Bayram'lar ben tedirginliğimi hala atamadım sabah Bi kere kustum , bulantım olmadı ağzımda Bi demir tadı kokusu olurdu o da yok . 9+6 yım. Azalıyor mudur nedir niye böyle oldum
Canm lütfen bu endişeleri stresi at üzerinden. Dr um her randevumda stres endişe yok diyor bana. Bu çok önemliymiş. Hiçbirimiz beceremiyoruz bunu ama rahatlamakta fayda var..

Valla cnaım bneim özel sigortam yok paşa paşa ödüucez. Doğumum da 15 binlira. sigortası olanlar içinde 10 binlira. O arkadaşımın sigortası var 10binlira ödeyecek.
Kızlar bu söylediğiniz miktarlar çok aşırı .. neden illa o hastane yani devlet hastanesi bile aynı işi yapiyorken. . Tabi sizin tercihiniz ama ben onu çocuğumun geleceğine kullanirim.

Bayram bayram hastalandım ya.boğazım cayır cayır yanıyor.etlerim dökülüyor.ateşim yükselcek diye ödüm kopuyor.ilaçsız kolay kolay iyileşemem ben ama var mı ilaçsız evde yapabileceğim bişeyler arkadaşlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…