2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Böyledir tabi belkide sennki benmkinden de büyüktür maşallah daha da büyüdkleri zamanları da görelm inşallah :)

son adet tarihinden sayıyoruz ama ne zaman yerleşti bek tam olarak bilmiyoruz canım o yüzden büyük ya da küçük olabilir tabi.en son gördüğümde doktor 5 mm olduğunu söylemişti artı işaretlerinden bebek görünmüyodu :) şuan kaç cm dedi doktor benim kontrolüme baya var merak ediyorum o yüzden :)

O da doğru ya hamdolsun bişey yokmş ama beni tokso ve rubella testleri için de uyarmadı neyse ki bu site ve sizler varsınız sayenizde bilgiler ediniyorum :)
Canim doktorlar genelde fazla bilgiyle doldurmamaya calisiyotlar kafamizi bosa strese girmeyelim diye. Benim doktorum internete girme diyor bazen bir seyleri bilmemek daha iyi diyor
Aslinda oyle birimizbi test eksik yaptirsak neden yapmadi bana diye dusunuyoruz ama doktorumuz bizi cok iyi tanuyor onemli olan bu.
Internete caktirmadan girmeye devam

Bu doktr kaç cm olduğunu söylemedi ama 3 gün öncesinde gittiğim doktr 92cm demişti canm :)

Bunlar karından ultrasonsa erkek gibi

Karından Canım Allah razı olsun , ölen bebeğim erkekti kıyafetleri eşyaları duruyor , sağlıkla kucağıma alayım önemli değil de oğlan olursa bi ufak miktar daha Mutlu olurum , tekrardan eşya almak beni hüzünlendiriyor içime iyice korku düşürüyor

Ahahaha doğru diyorsun canm :)) bide önceki bebeğimi de bu doktorum almıştı bebek alındıktan snra takıntılı biri oldum doktorm bunu bildiği için çol bilgi vermiyor bana :) internet olmasa naparız ya hiç bilgi sahibi olmamaktan iyidir boşver :)

Canm bana kız gibi geldi kese şekli yuvarlak olunca kız diyorlardı diye biliyorm ama emin değilm tabi :)

Bastırdığında kese uzuyor muz gibi desem ne öyle de var bende öyle düşünmüştüm ama burda kesenin içine bakıldığını duydum , belirtilerim kız gibi de hayırlısı olsun

Hayir canim hic bisey vermedi usg de kesenin disindaydi boyle yumurta gbi bi siyahlik vardi burasi lekelenme dedi kan testi yapti sonuclarimin bi kismi cikti iyi dedi ilac vermedi degerlerim icin sdce folikasite devam kafam karmakarisik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…