2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gunaydinn kizlar:) ruyamda kizima hanileyken gittigim dr.a gidiyorum .(il disina tasindigimiz icin su an gidemiyorum) orda kalp atislarini dinliyorum. Aaa diyorum iste bak bosuna korkmusum kalbi atiyor minik bebegimin. Sonra bir uyandim ruyaymis:KK43:

Tabi devam etsin. Burada sayfalarca olunca takip edemeyen oluyor, bi konu çok geride kalabiliyor. O yüzden isteyen oldu. Orasının yeri ayrı, ama burası da can, herseye buradan bakılıyor, tam gitmeyiz:)

Bi de oradan arkadaslık kurmuş olduk gercek kimliklerimizle, inşallah ilerler.

Kızlar selamlar,

Dün 6+6 da gittim doktoruma. Kalp atışını duyduk bir sorun yok dedi. 10 haftalıkken uzuvlarının görüntüsüne bakacakmısız. Ancak her ultrasonla baktıında 'ilk haftalarda bakmayı pek doğru bulmuyoruz' dedi o yüzden en fazla 2 dk bakıp beni makine önündne kaldırıyor. Ama ultrasondan bak diye ben ısrar etmiyorum kendi randevu veriyor.
Dış gebelik ve boş gebelik riski bitti, ancak düşük yapmak her kadın için bu haftalardan sonra %10 risk taşır dedi. Yani hep diken üstü olucaz. Ben artık gebeliğe alıştım. Pek bulantım da yok. Sadece peynir ekmek yiyorum. bulantı yok da yiyecek seçiyorum.yumurtadan da tiksindim. 2-3 kiloya kdr agır kaldırıyorum, yürüyorum zırt pırt. Öyle işte kızlar. Hepimize sağlıklı gebelik dilerim.

Son düzenleme:
Kizlaarr nasilsinizzz :-) bugun kalbimizi duydukkk kesemizi gordukk ama ben cok kotuyumm :KK43: 2gundur sabahlari ögurme var kuru kuru vok kotu bi his bgun tum gun boyunca ara ara oldu suan zorla yemek yedm ama kotu :KK43: size masaallah ins hc bulanmaazz midenizz
O ogurmeler bende cikarmaya donustu, ise gidemiyorum cok kotuyum, doktor ultrasonda kalbi gorunce asiri kusmalarin sebebi kalp atisiymis iste dedi yani guler misin aglar misin, zibidi ne hallere soktu bizi :)

Canm bana bi garip haller oluyorr. Smdi daha iyiyim progesteronu biraktim. Insallah kotu seyler yasamam
Cok gecmis olsun :)
Gunaydinn kizlar:) ruyamda kizima hanileyken gittigim dr.a gidiyorum .(il disina tasindigimiz icin su an gidemiyorum) orda kalp atislarini dinliyorum. Aaa diyorum iste bak bosuna korkmusum kalbi atiyor minik bebegimin. Sonra bir uyandim ruyaymis:KK43:
Canim henuz duyamamak normal ama sen bunun stresine erkenden girme, bak yaziyorum buraya, saglicakla kucagima aldim diye geleceksin. Bir sey olmayacak bebegine. Doktor karindan bakmis gormemesi cok cok normal.

Merhaba..Bende 6 hafta 5 günlük hamileyim.Dr martın ilk haftası muhtemel tarihimiz dedi.Rabbim bizlere bağışlasın.Kritik haftalar diye endişeliyim.

G
Ya kizlar benim bugun agrim var saniyelik boyle giriyo 2 3 saniye siddetli sonra geçiyor oglende tam genital bolgem zonkladi sanki tarifte edemiyorum boyle agrilari olan var mi

5. Hafta benim de genital bölgem, hatta tam giriş yeri kasılıyodu. Doktor çok iyi kaslar çalışıyo dedi. 2-3 saniyelik de kasık kramplarım oluodu. Normal dedi. Sistem calısıo demek ki dedi. Zaten o ağrılar geçti bende. Hamile gibi değilim hiç. Dün kalbini duymasam kendimden şüphe edecektim.

bendede mide bulantısı kusma baş dönmesi halsizlik karın ağrısı ne ararsanı var dün doktora gittim dış gebelik yada düşük riski yok bunlarıda çekecen yapacak bişey yok dedi canı sağolsun kuzumun:emir_bebek:

bendede mide bulantısı kusma baş dönmesi halsizlik karın ağrısı ne ararsanı var dün doktora gittim dış gebelik yada düşük riski yok bunlarıda çekecen yapacak bişey yok dedi canı sağolsun kuzumun:emir_bebek:
Ben de hafif bulantı hemen geçiyor ve arada kasık ağrısı var tarihlerde ayniyiz ama ne kadar farkliyiz ben daha Dr a gitmedim tedirginim o yoğun belirtiler gecti:KK17:

X