2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar selam ben haziran 19 da son adeti gördüm, cumartesi pazar gibi de hastalanmam lazım. Göğüslerim çok ağrıyordu bugün test yaptım ama negatif çıktı :KK43: hala ümit var mı dersiniz ? Şu erkenden gören testlerden aldım
Selam. Evet hala umut var. Ben surekli dusuk yapiyorum. Butun testleri yapma babinda diyabetiste de gonderdiler. Doktor perisan olmus halimi gorunce elimi tutup "pes etmek yok menopoza kadar zamanin var dedi. Ve boyle yaklasinca daha pozitif olabildigimi gordum. Bu ay tutmamissa sa dunyanin sonu degil. Sadece kendini sartlandirmadan rahat birak. Bebege cok sartlanirsan yine olmaz. Hem Daha ayin 12 si bugun cok erken yani.

Cumartesi duydum canim. 3 hafta sonraya verdi randevuyu? Sende nasil durumlar? Ay seninki cok hareketlo olacakk deseneee,)

Vajinadan mı gördün canım? Günlerimiz aynı ancak ben cumartesi gittiğimde göremedik kalp atışını. Gerçi benim yumurtlama da birkaç gün geç. Ondan mı acaba? Gelecek salı gideceğiz inşallah kalp atışı duymaya.

Kizlarr yaaa kasiklarinzda gobeginizin tam altinda atan bsey hssediyomusunz resmen aynadan goruyom ben :-) bu ne ya lok lok ediyo cok garip bsey :-) kafayi yiom ablama gosterdm oda goruyo garip deilmi??
Benim sol kasıkta var o pıt pıt hemşireye demiştim duyamazsin ki çok küçük dedi yooo hissediyorum dedim su an da var dışarıdan gorunuyo :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Vajinadan mı gördün canım? Günlerimiz aynı ancak ben cumartesi gittiğimde göremedik kalp atışını. Gerçi benim yumurtlama da birkaç gün geç. Ondan mı acaba? Gelecek salı gideceğiz inşallah kalp atışı duymaya.

Gec olsun guc olmasin cnm. Evet vajinal muayene ile baktim cook guzel bir duygu. Mutlaka kaydet sesini

Sanirim subat sonu yada marta denkgelicek inşallah kucagima almayi allah nasip ederse ilk bebegim olucak 4+4 kese gorndu 6+5 te kalp atısi duyuldu çok şükur.

Kızlar ya hani kullandığımız vajinal jel var ya bu akşam uyguladiktan 1-2 saat sonra camasirima pembeli beyazlı olarak geri geldi yarın da tahlil yaptiricam umarım yükselmiştir degerlerim zaten zor buldum kaybetmek istemiyorum bebegimi

Kızlar ya hani kullandığımız vajinal jel var ya bu akşam uyguladiktan 1-2 saat sonra camasirima pembeli beyazlı olarak geri geldi yarın da tahlil yaptiricam umarım yükselmiştir degerlerim zaten zor buldum kaybetmek istemiyorum bebegimi
Jel derken ne jeli ?

Iyi geceler anneler malum yerde daha rahat olur yazışmalar diye bende grup açtım ama burdan bildirmek yasak diye biliyorum. Anahtar kelime belli hepinizi öpüyorum iyi geceler:anne::KK49:

Selam ben de Mart annesi olmayı umuyorum 5 haftalık....ctesi ve bugün keseyi gördük bhcg yapmaya gerek görmedi Dr um....

Bu arada ben 40 oldum 2. Bebeğim 3 buçuk yaşında bir kızım var...
Merhaba nasip olursa bende Mart annesi olucam inşallah. Bende 40 yaşındayım. Seni görünce sevindim tek ben değilmişim. Benim 3.evladım olucak inşallah.

X