2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
takılma canım düşünme öylesi seyleri .bende arastır arastır kafayı yedim oluruna bıraktım.millete bakıyırum gebelik var deyince 1 ay sonra gitmişdoktora.doktora ne kadar çok gidersen o kadar çok kafa karıştırıyor. rabbiimin vereceği varsa inşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız.sen içini ferah tut.cuma günü kese göründü 5.5 haftalık dedi.1 ay sonra gel dedi.hayırlı olsun dedi doktor.rahatladım.hayırlısını versin rabbim hepimiz zamanında sağ salim anne oluruz ve sağlıklı sıhhatlı gelir sıpalar inşallah..
Yok canım Rabbim nasip ettiyse . Olur zaten. Ben de pazartesi gordum keseyi. 25.07 de gidicem kalp atışlarıni duyabilmek için birde kan tahlili isticek doktor sanırım. Oluruna bıraktım. İsyerimde boş vaktim oluyor bazen. Elişi yapıyorum mesela. Düşüne düşüne insan yıpranir yoksa

Ben de kahverengi lekelenmem oldugu icin erken gittim doktora. Minik bi kanama alani olusmus progestan verdi bakalim. Bu arada kalp atisini da duymus olduk cok guzeldi. Sorun olmaz umarim.6+6 haftalik bu arada

Ben de kahverengi lekelenmem oldugu icin erken gittim doktora. Minik bi kanama alani olusmus progestan verdi bakalim. Bu arada kalp atisini da duymus olduk cok guzeldi. Sorun olmaz umarim.6+6 haftalik bu arada
Kalp atisini duyman ne guzel hayirli olsun. Kanama alani bende de var canim ama cabuk toparlarmis kanama alanlari ben de progestan kullaniyorum vajenden. Ara ara kahve lekeler geliyor sonra duruyor.

Hayırlı olsun:) bilgilendirme için de tesekkürler. 6+5 vajinal di mi? Ne zaman karından duyulurmuş söyledi mi? Galiba karından duyulacagı zaman esle gel diyorlar?

3+4 den beri eşimle gidiyorum. İlk o zaman öğrendim. İstersen yalnız gideyim diyorum illa işten izin alıp geliyo duymak görmek istiyor o da. İlk gebeliğim. Bana hiç vajinal ultrason yapılmadı. 4+6 da keseyi gördük, 2 hafta sonra kalp atışı karından.

Merhabalar kızlar bi bakar mısınız bana da.. dun ıdrar testi yaptim pozitif çıktı.
Bugün kan testi yaptrdim 21 cikti sonucum çok mu düşük? ?benm gibi olan var mi

Kaç gün geçti? Aslında önemli olan değerden çok iki günde bir yaklaşık olarak 2 katına çıkması. O yüzden yarın bir daha test yaptırın.

Kizlar ilk haftalarda hepimiz cok sabirsiz ve heyecanliyiz evet ama gercekten gereksiz ultrasona girmeyin bazilari ozledim bi goreyim diye doktora gidiyor yurtdisinda bunlarin siniri sayisi bile var cunku herseyin fazlasi zarar biliyorsunuz Allah hepimizin bebisini korusun:anne:

Arkadaslat ben aranızdan ayriliyorum maalesef. Pzt gunu 3500 cikan deger bugun 4600 cikti. Doktor vaginal ultrasonla bakti 8mm lik bir kese var ama ici bos suan. Pzt ye kadar kendiliginden dusmesi beklenecek,dusmezse operasyonla alinacak. Umarim sizler sorunsuz ve mutlu bir gebelik sureci geçirirsiniz,hoşçakalin..

Arkadaslat ben aranızdan ayriliyorum maalesef. Pzt gunu 3500 cikan deger bugun 4600 cikti. Doktor vaginal ultrasonla bakti 8mm lik bir kese var ama ici bos suan. Pzt ye kadar kendiliginden dusmesi beklenecek,dusmezse operasyonla alinacak. Umarim sizler sorunsuz ve mutlu bir gebelik sureci geçirirsiniz,hoşçakalin..

Canm şuan kaç haftaliksin ? Hemen aldırmasan beklesen biraz.. Rabbimin takdiri uzulme diyemem ama yıpratma kendini en azından sadece kesen vardı şuan ikisi birden olsa düşügun zor olur ve piskolejik olarak çok etkilenirdin.. çok üzüldüm 2016 kasım annelerinden çıkmamis olsam şuan benim bebeğim de 25. Haftasında flan olacaktı.. ama Rabbim böyle nasip etti.. çok geçmiş olsun canım benim

Ya cok uzuldum :/ su an kesin mi bos oldugu ya, baska doktorla gorussen bir de

X