2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar selam ben haziran 19 da son adeti gördüm, cumartesi pazar gibi de hastalanmam lazım. Göğüslerim çok ağrıyordu bugün test yaptım ama negatif çıktı :KK43: hala ümit var mı dersiniz ? Şu erkenden gören testlerden aldım

Daha erken canım ümidini kaybetme daha sekiz gün var kan tahlilinde görünür ancak benimki on gün önce kanda belli olduevdeki test negatif göstermişti.

Canim benimde tup bebek. Bana 12. Haftaya kadar kullan dediler bugun iki kutu daha aldim. Benimde dengem bozuldu onceleri ama simdi daha iyiyim gunde kac tane kullaniyrdun?

Canim az da kullaniyorum gunde bir tane ama neden boyle yapti anlamadim. Doktoru aradim yine de. Tamam dedi dualar ediyorum benle kalmasi icin

Kizlaarr nasilsinizzz :-) bugun kalbimizi duydukkk kesemizi gordukk ama ben cok kotuyumm :KK43: 2gundur sabahlari ögurme var kuru kuru vok kotu bi his bgun tum gun boyunca ara ara oldu suan zorla yemek yedm ama kotu :KK43: size masaallah ins hc bulanmaazz midenizz

Kizlarr yaaa kasiklarinzda gobeginizin tam altinda atan bsey hssediyomusunz resmen aynadan goruyom ben :-) bu ne ya lok lok ediyo cok garip bsey :-) kafayi yiom ablama gosterdm oda goruyo garip deilmi??

Kizlar ben ise gidemedim, rapor almaya gittim doktoruma. Hadi gel istersen bi bebegini de kontrol edelim dedi, ben de dunden razi hemen dedim :) bakiyorum kese bos bos sonra bir noktada durdu bak kalbi atiyor dedi pit pit pit kimildiyordu nasil biseydir bu :') ben daha bebek yok galiba derken kafami cevirmemle kalbini gormemiz bir oldu. Cok sukur, size de nasip olsun insallah. Bebegin boyuna gore 6+2deymisiz.
Aa gozun aydin canimm:)
Karindan mi bakti peki senin alttan mi

Merhaba arkadaşlar ben de 6 haftalık hamileyim.... çok istedikten sonra Rabbim nasip etti çok şükür bugün keseyi gördük ama kalp atışlarını duyamadk korkuyorum biraz 25 Temmuz ilk evlilik yıldönümümz 21 yaşındaymm ilk mucizemm annesinin sevinci

X