2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ben 3 haziran da adet oldum. 11 haziran ve 16 haziran da eşimle birlikte oldum korunmasız olarak şuan hesaplamama göre hamile isem 10 martta bebeğim doğacak bu durumda 3 haftalık gebe olmam lazım edetime gun var gecıkme olmadan hamiş oldugumu öğrenebilirmiyim

Ya insanın içinde sürekli bir acaba kalıyor değil mi? Allah razı olsun uğraşmışsın buraya da yapıştırmışsın. :)

ilk sonuç 90 lı bişeydi.sonra netten haftalık sınırlamalara bakmıştım.en alt sınırdaydı.2 kez bakmıştım zaten.ikiside alt sınırdaydı. belki de hissetmeyle alakalı bir şey. örneğin ilk gebeliğimde 6.haftada bebişi görmüştüm. düşen gebeliğimde 8.haftada keseyi alttan bakarak gördük.düşün yani gelişmiyordu.aşağıya umcuçom dan alıntı yaptım.bakarsan rhatlarsın canım::)))

n adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı

HCG (mIU/ml)
(INCIID)

3 hafta

5 – 50

4 hafta

3 – 426

5 hafta

19 – 7,340

6 hafta

1,080 – 56,500

7 – 12 hafta

7,650 – 288,000

13 – 16 hafta

13,300 – 254,000

17 – 24 hafta

4,060 – 165,400

25 – 40 hafta

3,640 – 117,000 Mumcu.com dan kaopyaladım.

2016-06-28 19.02.08.jpg
2016-06-28 19.02.08.jpg

ben kendi yazdığım sınırları doğru kabul edeyim.o işime geliyor...bi de canımı sıkan bişey oldu.günlerdir boğaz ağrım vardı.kanda enfeksiyon çıktı.crp.de .yarın bakalım dr.ne diyecek?

İlk kırmızıları gören ben oldum galiba, gerçi şimdilik çok az az geliyor, ağrıma dayanamayıp ağrı kesici içtim belki de o kesmiştir :KK34: Önümüzdeki aylara nasip kısmet olsun inşallah ne diyim, üzüldüm ama sabır ve dua edip bekleyeceğiz... Herkese sağlıklı, güzel bir hamilelik dönemi diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun, darısı bizlere olsun inşallah :KK200:

İlk kırmızıları gören ben oldum galiba, gerçi şimdilik çok az az geliyor, ağrıma dayanamayıp ağrı kesici içtim belki de o kesmiştir :KK34: Önümüzdeki aylara nasip kısmet olsun inşallah ne diyim, üzüldüm ama sabır ve dua edip bekleyeceğiz... Herkese sağlıklı, güzel bir hamilelik dönemi diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun, darısı bizlere olsun inşallah :KK200:
Canım olsun ayrılma burdan yine de. .. guzel haberlerini aliriz belki bir snra ki ay..

geç olsun da güç olmasın canım..Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin.Denemeye devam:)))
canım sen benim değere bakma günümü bilmediğim için belki yüksektir yani belkide ben 7.8. Haftadayimdir

X