2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Eveet:) topiginizde aylarca kalmaya talibim kizlaaarrr.. Tup bebek tedavisi oldum .. Dün transferim gerceklesti.. Nasipse tutarsa 2017 mart annesi olucam :) cok heyecanliyim . şu 9 gün gecmez artik.. Dua edin bana da hamis olayim.. Bir oglum var 3 yasinda o da tupbebis:) simdi kardes icin tekrar bu yola bas koyduk.. Rabbim hayirlisiyla nasip etsn insallah :anneadayı::anne::110::emir_bebek::anneadayı::anne::110::emir_bebek::emir_bebek::110::anne::KK200::emir_bebek::110::anne::anneadayı:

merhaba. 4 kaybin için çok büyük geçmiş olsun.
kan pırtılaşma varmi genetik varmi araştirdiniz mi..
yani bi hastalığınız varsa mutlaka araştirin bu bebek seni sıkı tutsun..
vakit kaybetmeden doktora gidin..
hamileliğin için hayırlı olsun rabbim kucaginiza almaya nasip etsin.. oğlunuza kardeş gelsin inş.
Cok tesekkur ederim. Her test ve kontrol yapildi her sey temiz. Sadece kan pihtilasmasi var. Onun icin de igne ve aspirin kullaniyorum.

Eveet:) topiginizde aylarca kalmaya talibim kizlaaarrr.. Tup bebek tedavisi oldum .. Dün transferim gerceklesti.. Nasipse tutarsa 2017 mart annesi olucam :) cok heyecanliyim . şu 9 gün gecmez artik.. Dua edin bana da hamis olayim.. Bir oglum var 3 yasinda o da tupbebis:) simdi kardes icin tekrar bu yola bas koyduk.. Rabbim hayirlisiyla nasip etsn insallah :anneadayı::anne::110::emir_bebek::anneadayı::anne::110::emir_bebek::emir_bebek::110::anne::KK200::emir_bebek::110::anne::anneadayı:
Insallah bu da tutar canim allah gonlune gore versin

Kizlarrr gunaydinlar:)
Ay bisi diycem size cok afedersiniz bir haftadir barsaklarim bir calisiyor anlatamam. Bu hamilelikten kaynakli kkizima hamileyken de olmustu. Millet kabiz olur ben circir:KK70:
Ay bende hemoriid var rahatsiz esiyor beni bu siklik:KK43:

Ay bisi diycem size cok afedersiniz bir haftadir barsaklarim bir calisiyor anlatamam. Bu hamilelikten kaynakli kkizima hamileyken de olmustu. Millet kabiz olur ben circir:KK70:

Ayy ben de öyleydim iki gün öncesine kadar. Tuvalette yaşadım resmen :) şimdi sakinleşti ama.

Günaydın canım ben de oğlumda hep kabız dim ve inanirmisin oğlum da 6bayliktan beri kabizlik sorunu var. .. bide tuvalet eğitimi başladı bilerek tutmaya başladı...o yüzden kabız artık.. inşallah çabuk geçer

Günaydın canım ben de oğlumda hep kabız dim ve inanirmisin oğlum da 6bayliktan beri kabizlik sorunu var. .. bide tuvalet eğitimi başladı bilerek tutmaya başladı...o yüzden kabız artık.. inşallah çabuk geçer
Kakasını yapmasını için sakın zorlama canım.tuvalet eğitimi sırasında dopbalac diye bir şurup var 3gün kaka yapmazsa içir zaten kendisi tutamaz ve kakasını hemen yapar merak etme...ilk etapta çocuklar kakalarından çok korktukları için yapmak istemiyorlar
Ama bu ilaç alışma döneminde mükemmel.fazla kullanmayın barsakları tembelleşmesin....ben kızımda kullandım çok işe yaradı...

amin çok güzel yazmıssınız allah gönlünüze göre versin :)

hala adet olmadım bat 26hazirandı:KK51: 27sinde test yaptım hayal meyal grimsi bir çizgi görünüp görünüp kalboldu göz yanılması heralde diyip attım testi çöpe:KK51:

benimde doğacağı tarih 10 mart cıkıyor
3 hazıranda adet oldum sonra 11 ve 16 haziran dailişki oldu
sizin nasıl aynımıyız canım :)

X