2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba canlarım.
Buraya da bir merhaba bırakayım..
Rabbim nasip eder mi bilmiyorum
Daha var regl tarihime geçerse eğer
test yapacağım.
Son adet tarihimle baktım
gebelik olursa mart ayını gösteriyor.
Sevgiler herkese..

merhabalar ben de bugün hamile oldugumu öğrendim kızlar:)
herkese hayırlı olsun öncelikle.
benim dün ve bugün bir damla şrklinde kırmızı kan grldi peceteye kızlar dr 3 tane iğne verdi. çok korkuyorum bu durumu yaşayan var mı?
Selam. Evet ben yasadim. Benim de adetime iki gun kala iki gun boyunca kahverengi akintim oldu. 1. Hamileligimde de adet gununde kanamam olmustu ama daha acik rengte ve bayagi akmisti. Hatta arkadasim hamile olmasina ragmen adet olmustu. Doktora ilk gittiginde 15. Haftalik hamileydi ve kendisi bunu bilmiyordu.

merhaba dün öğrendiniz ne zaman ilişki yasadınız yada en son adet tarihiniz nedir.
benim son adet tarihim 29 mayıstı. 25 haziranda idrar testi yaptım onda çok silik bir şekilde belli oldu. kan tahlilide yaptırdım 63 çıkmıştı beta hcg. ama tekrar yaptırmadım doktorada gidemedim henüz. bakalım.

Selam deli mavi
Dusuklerimin sebebi yok. Tum testleri kontrolleri yaptilar bi sey bulunmadi. Benim bebekleri iki tanesi 10. Haftada bir tanesi 7. Haftada bir tanesi 20.haftada kaybettim. 2.hamilelikten sonra kan testlerinde pihtilasmam oldugu anlasildi. Clexane 40 mg kan sulandirici igne yaptim her gun ve 100 mg aspirin ictim. Ona ragmen 20. Haftalik yani 5 aylikken suyum patladi kurtaradilar kizimi. Gec dusuk olunca oglumda serklaj oldum. Yani rahim agzini diktiler. Ve dediler bundan sonraki hamileliklerde bunu hep yapacagiz. Ne yazik ki kismet olmadi bugune kadar. Umarim bebegim bu kez bana tutunur. Umarim hepimiz bebeklerimizi saglikca.ve zamaninda kucagimiza aliriz.
Anladım arkadaşım. Benim de ilki beş altı haftalıktı kanamayla düştü. İkinci gebeliğimde 9 haftalıktı kalp atışları durdu kürtaj oldum. Zaten başından beri sorunlu bir gebelikti. Beta hcg iki günde bir ikiye katlamıyordu. Gün aşırı kan vermekten helak olmuştum. Kanım 7 lere kadar düşmüştü. Ne diyelim herşey Allah'tan verende o alanda o. Bundan sonra herşey çok güzel olur inşallah hakkımızda. Rabbim herkesin gönlünün muradını versin inşallah şu mübarek günlerde. Ben de günün birinde anne olurum inşallah :anne:

merhabalar ben de bugün hamile oldugumu öğrendim kızlar:)
herkese hayırlı olsun öncelikle.
benim dün ve bugün bir damla şrklinde kırmızı kan grldi peceteye kızlar dr 3 tane iğne verdi. çok korkuyorum bu durumu yaşayan var mı?
Büyük ihtimal yerleşme kanamasıdır o. Birkaç tanıdığımın bu durum başına geldi. Bi sorun çıkmadı gebeliklerinde herşey seyrinde devam etti. İçinizi ferah tutun, kötü şeyler düşünmeyin. Ben de hamileysem şayet benim de beklenen doğum 8 Mart çıkıyor, yani sizinkiyle aynı :oops:Sat 1 Hazirandı benim. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...

Büyük ihtimal yerleşme kanamasıdır o. Birkaç tanıdığımın bu durum başına geldi. Bi sorun çıkmadı gebeliklerinde herşey seyrinde devam etti. İçinizi ferah tutun, kötü şeyler düşünmeyin. Ben de hamileysem şayet benim de beklenen doğum 8 Mart çıkıyor, yani sizinkiyle aynı :oops:Sat 1 Hazirandı benim. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...
Evet canim sat 1 haziran. Insallah sen de hamilesindir:)

Merhaba, sanırım ben de 3h+6günlük hamileyim. martta doğum olması gerekıyor:) belirtilerle ilgili her baslıgı okumuştum ama ilk kez mesaj yazıyorum:) Regl döngüm 25 gün olduğu için bugün 28.gün ve beta hcg degerlerim olumlu. Umarım tüm bekleyenler iin olumlu olur:) Ama doktor kontrolünü beklemek cok zor...

Selam. Hamileysen de adet belirtileri aynen oluyor. Ben iki gundur aktimakacak diye bekliyordum. Ve dün ile onceki gun koyu kahverengi akinti baslayinca adet oldum diye düşündüm. Ama bugun yaptigim testte hamile oldugumu ogrendim. Hatta 1. Hamileligimde adet bile olmustum tam zamaninda. Benim arkadasim adet oldu ikinci ay adeti gelmeyince hamile oldugunu anladi. O 4 haftalik sanirken 10 haftalik hamile cikti. :)
merhaba. 4 kaybin için çok büyük geçmiş olsun.
kan pırtılaşma varmi genetik varmi araştirdiniz mi..
yani bi hastalığınız varsa mutlaka araştirin bu bebek seni sıkı tutsun..
vakit kaybetmeden doktora gidin..
hamileliğin için hayırlı olsun rabbim kucaginiza almaya nasip etsin.. oğlunuza kardeş gelsin inş.

X