2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya bnmki de fazla mi yüksek aCaba o da sorunmuş ya bos gebelik ya da cogul gebelik belirtisi olabilirmiş gelmez bu carsamba

Ya bnmki de fazla mi yüksek aCaba o da sorunmuş ya bos gebelik ya da cogul gebelik belirtisi olabilirmiş gelmez bu carsamba

Herkesin hormon seviyesi farklı olurmuş. Biz en iyisi doktora görünene kadar içimizi ferah tutalım. Sonra da inşallah güzel haberleri buradan paylaşalım :)

ben son adet raihimi giriyorum gebeysem eger 10 mart olası dogum diyor ben gebeysem benımde bebeğim 1 aydık gebelik testınde adet gecıkmesı olmadan sonuç verirmi?

Boş gebelikte düşük olur Çoğul gebelik olabilir .ama bir de mol gebelik diye birşey var onda da yüksek oluyor ama inşallah o değildir.o sağlıksız gebelik.ovu tarihini biliyorsan o bize fikir verir

Boş gebelikte düşük olur Çoğul gebelik olabilir .ama bir de mol gebelik diye birşey var onda da yüksek oluyor ama inşallah o değildir.o sağlıksız gebelik.ovu tarihini biliyorsan o bize fikir verir
Yok valla tarih namına bildigim hiçbişey yok inşallah kötü bişey çıkmaz kızlar hicbirimizde

Tıklıom tıklıom başka bi sayfa açılıo
Ordada hamilelik günlügü falan yazmıo

Cepden giriyorum acaba ondanmı
Bilgisayardanmı girmek gerekiyor??
Ben de telden giriyorum yazacaktım.şimdi hamilelik takvimi ne tıkla ordan doğum tarihini bul diyor oraya tıkla son adet tarihini gir sana tahmini doğum tarihini verecek.daha sonra kişisel bilgilerine gir orda hamilelik takvimi diye kutucuk var oraya bu tarihi gir.sonra da en altta onay tuşuna bas

Eklentiler

• image.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 48
  • image.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 54
Yok valla tarih namına bildigim hiçbişey yok inşallah kötü bişey çıkmaz kızlar hicbirimizde
Hımm sen son adet tarihini de bilmiyordun değil mi? O zaman aklına kötü Şeyler getirme erken Döllenme olmuş muhtemelen.senin kese gözükür ama Beta 2000 lerde gösteriyor genellikle

merhabalar ben de bugün hamile oldugumu öğrendim kızlar:)
herkese hayırlı olsun öncelikle.
benim dün ve bugün bir damla şrklinde kırmızı kan grldi peceteye kızlar dr 3 tane iğne verdi. çok korkuyorum bu durumu yaşayan var mı?

Ooo..Bir gün girmedim topiğe baya bi katılan olmuş...Toplu halde hoşgeldiniz diyorum hepinize...@sezey, canım benim sat 31 mayıs. meraklandım bende şimdi.yarın bi gidip kan vereyim sabah.bakalım hcg benzer düzeylerde mi?hem içini ferah tut.muhtemelen bir sorun yoktur..

Selam deli mavi
Dusuklerimin sebebi yok. Tum testleri kontrolleri yaptilar bi sey bulunmadi. Benim bebekleri iki tanesi 10. Haftada bir tanesi 7. Haftada bir tanesi 20.haftada kaybettim. 2.hamilelikten sonra kan testlerinde pihtilasmam oldugu anlasildi. Clexane 40 mg kan sulandirici igne yaptim her gun ve 100 mg aspirin ictim. Ona ragmen 20. Haftalik yani 5 aylikken suyum patladi kurtaradilar kizimi. Gec dusuk olunca oglumda serklaj oldum. Yani rahim agzini diktiler. Ve dediler bundan sonraki hamileliklerde bunu hep yapacagiz. Ne yazik ki kismet olmadi bugune kadar. Umarim bebegim bu kez bana tutunur. Umarim hepimiz bebeklerimizi saglikca.ve zamaninda kucagimiza aliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…