2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
seninde mi bat dündü canım benim dündü ve burdaki hamilelik takvimi uygulamasında 01,03,2017 çıktı tahmini doğum tarihi. sen ne zaman öğrendin hamile olduğunu?
benim BAT 23 Hazirandı canım. Ben 22 Haziran sabah çift çizgiyi gördüm akşamda HCG 108,7 çıktı tescillendi. Cuma günü doktora gideceğim kese görünürse tahmini tarih belli olur ona göre güncellerim :)
daha önce Aralık ayında 10 haftalıkken kürtaj oldum gelişmedi bebeğim o yüzden her an tedirginim. İnşallah bu defa sağlıkla kavuşuruz. İsteyen herkes de tabii

ay ne güzel canım cuma günü güzel haberlerle gelirsin inşallah bende bu ay pek ümitli değilim gecen ay 15 gün geciktim bu ay ovulasyon günüm erken oldu takvimim programından takip ediyordum ama tutturamadım ovulasyon günüm diye gösterilen günlerim kupkuru geçti rastgele ilişki oldu bugünde gecikince acaba dedim umutlandım geçen ay 2 tane test negatifti birde gidip kanda baktırdım baya hevesliydim bu ayda aynı hüsranı yaşamam inşallah yoksa bir an önce gelsin kırmızılar yoksa bebişime kavuşayım

Reactions: hrm
15 gün uzun bir süre gecikme için canım. doktora gittin mi? Telefonda ki uygulama pek tutmayabiliyor. Ovülasyon testi kullamayı dene istersen. tabii inşallah bu ay hamilesindir de gerek kalmaz

Kızlar merhaba

Ben yeniyim aranızda

Geçen hafta kan testi yaptırdım, 3. cü bebiş gelio inşallah

Şubat sonu, mart başlangıcı aramıza katılacak yavrum inş

15 gün uzun bir süre gecikme için canım. doktora gittin mi? Telefonda ki uygulama pek tutmayabiliyor. Ovülasyon testi kullamayı dene istersen. tabii inşallah bu ay hamilesindir de gerek kalmaz
evet canım gitmiştim o zaten hemen kanda bakalım bazen idrar testinde çıkmaya biliyor demişti baktık ama yoktu stres kaynaklı olmamış olabilirsin dedi zaten doktora gittikten 3 gün sonra regl olmuştum. bakalım bu ay nasıl olacak bu ay bebeğim yoksa temmuzda test alıcam en garantisi o heralde tam anlamıyla öğrenebiliyoruz ovulasyon günlerini

Bugün normalde bat günü. Eşimin zoruyla 3. Hcg testini yaptırdım. 36-108-206 diye gidiyor. Nasıldır sizce? Doktora cuma gideceğim kısmetse.

Tebrik

Tebrik ederim hayırlı olsun bebişiniz

Aynı gün öğrenmişiz hamile olduğumuzu

Bende şuan 4 haftalık gebeyim

Bugün normalde bat günü. Eşimin zoruyla 3. Hcg testini yaptırdım. 36-108-206 diye gidiyor. Nasıldır sizce? Doktora cuma gideceğim kısmetse.

Hergün mu kan verdin canım.. ben de qz önce aldım kan sonucumu 5591 cikmis sanırım boş gebelik riski yok şimdilik.. çarşamba günü de ultrason icin gitcem..

Tebrik

Tebrik ederim hayırlı olsun bebişiniz

Aynı gün öğrenmişiz hamile olduğumuzu

Bende şuan 4 haftalık gebeyim

Çok sağol canım, seninki de hayırlı olsun inşallah

Yok Can'ım iki günde bir verdim. Perşembe cumartesi ve bugün. Düşük mü bilemedim ki korktum da. Ama tabi bat daha bugün benim. Bilemiyorum ki. Allah hayırlısını versin inşallah. Seninki ne güzel yüksekmiş bak. İnşallah doktor güzel şeyler söyler. Ben de cuma gideceğim.

Asl
Aslında 2 kat 2 kat artmış normal gibi

Ben de beklemede olanlardanım. Bat bugün yarın. Hiçte bir belirtim yok. Göğüs ağrısı bile iki gündür bitti hiç kalmadı

Senin kese şimdi gözükür

Tıklıom tıklıom başka bi sayfa açılıo
Ordada hamilelik günlügü falan yazmıo

Cepden giriyorum acaba ondanmı
Bilgisayardanmı girmek gerekiyor??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…