2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
nasıl 10 haftadan sora düşmeye başliyor
bende düşünüyodum bebek büyümüyor mu diye.
Ben de bilmiyordum 10.haftadan sonra düşmeye başladığını.
Ben beta hcg sonucunu aldığımda gebematik diye program varmış ilk oraya yazıp öğrendim , doktoruma daha sonra gittim. Bayaa sonra gittim açıkçası.
Burada da bulunsun linki
http://tahlil.com/kan-testinde-gebematik

Ne zaman hafiflemeye başladı canım? Kaçıncı haftadan sonra?

Kizlar gece lavoboya bi gittim kan gelmis geceden beri cok kotuyum hastneye gitme imkanimda yoktu birazdan esimle gidicem nolur dua edin kotu bir sey olmasin bebegim hala benimledir insallah
Lütfen panik yapma.guzel haberlerle döneceğinden eminim içime öyle doğuyor.bizleri haberdar et Cani m dualarımız seninle

kızlar bugün grip oldum üşüttüm..
kan verince mi oldu bilmiyorum..
havalar soğudu bu aralar... gece soğuk oluyor.

soda hamilelikte zararli ben hamile kaldığımdan beri soda kullanmiyorum.
meyve suyu bile enfeksiyon yaptığı görmüş oldum içmiycem.
bol bol su iç.
Soda zararlı mıymış? Günde 1 tane içilebilir diye biliyorum, hatta son zamanlara doğru kramp ve kasılmalar için günde 2 içilebilir diye okumuştum. Haftaya ben de bi sorayım benim dr ne dicek bakalım

Soda zararlı mıymış? Günde 1 tane içilebilir diye biliyorum, hatta son zamanlara doğru kramp ve kasılmalar için günde 2 içilebilir diye okumuştum. Haftaya ben de bi sorayım benim dr ne dicek bakalım
Bende öyle biliyorum canım ablamlar hamileliklerinde hep kullandı bacaklara kramp giriyordu soda sayesinde geciyodu bide mineralli suyun zararı yokki çocuklara bile iciriyoruz

Bende öyle biliyorum canım ablamlar hamileliklerinde hep kullandı bacaklara kramp giriyordu soda sayesinde geciyodu bide mineralli suyun zararı yokki çocuklara bile iciriyoruz
Benim hamiş arkadaşlar da içiyorlar , yine de dr sorup içimizi rahat ettirelim bari. Gerçi ben de gidince heyecandan soracaklarımı unutuyorum :)

Ne zaman hafiflemeye başladı canım? Kaçıncı haftadan sonra?
Benim çok çok erken başladı. 5. haftada falan, 6-7-8 çok şiddetli geçti, 9-10 gibi hafiflemeye başladı şu an tam 11 haftalık, sabah ve akşamları oluyor biraz. Mutfağa hala giremiyorum, ama genelde kusmuyorum da.
soda hamilelikte zararli ben hamile kaldığımdan beri soda kullanmiyorum.
meyve suyu bile enfeksiyon yaptığı görmüş oldum içmiycem.
bol bol su iç.
Sodanın bi zararı yok ki, aksine mineralli su, faydası var günde 2 taneye kadar. Çoğu doktor öneriyor, listemden de kontrol ettim bi sakıncası yok. Meyve suyu da mutfağa girebilsek yapması kolay aslında, en sağlıklısı ama işte mutfak kısmı sıkıntı.
Evet zararı yok ya, meyveliler zararlı sadesi bir çok mineral içeriyo, faydası var aşırıya kaşmayınca.

Günaydın kızlar
Kanaması ve Kontrolü olan arkadaşlarım inşallah çok güzel haberlerle gelirsiniz..
Bi kanamadır aldı başını gidiyo ya çok üzülüyorum böyle şeyler okuduğumda bu günler de geçecek inşallah
Nazar mı değiyo bilemedim ama bende iki tane nazar duası var buraya yazmak istiyorum en azından evden çıkmadan önce okuyalım bebeklerimizi nazarlardan koruyalım

Okunuşu "Allahümme barik fihi ve la tedarruhü"
Türkçesi "Allâh'im, bunu mübârek eyle. Ona zarar dokunmasina izin verme."

Okunuşu
"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."
Türkçesi "Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım."

Aynen canım sadesinin zararı yok günde iki şişe yeterli bebeğin kemiklerinede faydası var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…