2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
:KK70: konuş konuş :) ya benim de var işyerinde biri yıllardır yapmadığını bırakmadı ama sonunda gönderiyolar çok şükür bikaç gün sonra huzura ericem darısı senin başına canım :)

Bunarada @hilalkrvn bi ses ver canım meraklardayız :KK43:
Hahah o imkansız ya bizde :) Direk patrondan işkence görüyorum ben. Ama farklı yollardan ahım tuttu bugün.. Senin de gözün aydın :)

Ya kızlar bu gaz benım karnımdan sırtıma kadar vuruyo yıne dun bu saatler basladı sımdide oyle kıvranıyorum resmen size de oluyo mu :KK43:

Hahah o imkansız ya bizde :) Direk patrondan işkence görüyorum ben. Ama farklı yollardan ahım tuttu bugün.. Senin de gözün aydın :)
Oo senin ki fenaymış ama yine ahın tutmuş O da bişey :)) stres yapmamaya çalış boşver her yerde çıkıyo dengesizler malesef, sen bebişle konuş bol bol üstüne alınmasın :d

Canım progestan al uzan yapcak başka bir şey yok allah hepimizin yardımcısı olsun bu topikteki herkesin leke sorunu var bir an önce sağlıkla kurtulalim inş
Inşallah canim kızımın saçını yikadim sadece banyoda kendi yikayamaz diye oturma odasına gelmemle afedersin bi şey akti kahverengi kocaman bişey hala akiyo hemen uzandim doktora da gidemem daha pazar gittim yatıralım dedi kabul etmedim

Inşallah canim kızımın saçını yikadim sadece banyoda kendi yikayamaz diye oturma odasına gelmemle afedersin bi şey akti kahverengi kocaman bişey hala akiyo hemen uzandim doktora da gidemem daha pazar gittim yatıralım dedi kabul etmedim
Allahın izniyle bugünlerde geçecek canım biraz daha dikkatli ol inş kesilecek

Ya kızlar bu gaz benım karnımdan sırtıma kadar vuruyo yıne dun bu saatler basladı sımdide oyle kıvranıyorum resmen size de oluyo mu :KK43:
Canim ben iki uc hafta kadar cektim o gaz sancisini sukur simdi rahatim. Agliyordum artik gece uyumuyordum. Aksama dogtu 4 gibi basliyordu benim dw. Evde yuruyus yap bol bol ve cikarmaya bak:) bir sure sonra gecer ama merak etme.

Canim hatirlayamadim sende kanama alani var miydi? Kanama alanlati hareket ettikce bosaliyor cunku korkma.

Canim hatirlayamadim sende kanama alani var miydi? Kanama alanlati hareket ettikce bosaliyor cunku korkma.

Ben de bugün ilk kez kalktım canım bir şey çekti onu yaptım. Yarım saat durmamışımdır ayakta. Şimdi korktum bir şey gelirse diye. Neyse gelmez diyelim. İyi düşünelim :) yarın kontrol var. İkili test var. Bebeğimi göreceğim İnşallah.

Canim ben iki uc hafta kadar cektim o gaz sancisini sukur simdi rahatim. Agliyordum artik gece uyumuyordum. Aksama dogtu 4 gibi basliyordu benim dw. Evde yuruyus yap bol bol ve cikarmaya bak:) bir sure sonra gecer ama merak etme.
Aynen canım basından beri var gecede uyutmuyo valla işteYim ama yuruyorum gaz olmasın diye ama işe yaramıyo işte cok sıkıstırıyo acayıp bıse bu :KK43:

X