2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İş yerinde sigara içiyorlar,patronla konuştum, bir sürü hamile var sigara içen dedi ... Sanırım işten cıkacağım

Mutlaka şikayet edin, işi bırakacaksanız korkunuz da olmaz. Kapalı alanda zaten yasak. Şikayet somrası geldıklerınde ortalıkta izmarit ve duman arıyorlar ama galiba, gizlice rdin ki deliller yok olmasın.

Hadi dese ki kızım engelleyemıyorum insanları kusurabakma, o bile bi derece. Böyle cevap mı olur!

Ben de öyle! Gün boyu tek yaptığım 2 makine çamaşır asmak, az evvel de yemek yapmak. Ki ayıptır söylemesi yaptığım yemek dolma yani on dakikalık iş. Ama şimdi içeri geldim uzandım belim kopuyor ağrıdan. Otururken ya da ayakta bir şey yok ama sırt üstü uzandım mı çok ağrıyor.

Gerçekten çok üzüldüm ne çok kişinin başına gelmiş
Canm degerin yüksek olmasi iyi bence sen niye karamsarliga düşüyorsun yahu
Mol gebelik olabiliyormuş aşırı yükselmesi o yüzden kafam takıldı, normal haftamın üst sınırını geçiyor değerler.
Bi yerden sonra artış katsayısı azalıyor diye okumuştum. Önce 2 günde bi 2 katına cıkması normalken sonra 3 günde bi gibi.
Belki öyle olur bakalım, benim hep 3 katladı.
En sonki hcg ne kadr cnm senin bnm adetttten 1hafta sonr2032 di sanki yuksekmi acaba ikizmi yoksa bzmde yukselmsmidir
Canım şöyle ki benim sat 1 haziran, bat 3 temmuzdu. 24 haziranda 25, 26 haziranda 80, 4 temmuzda 5000 çıktı değerim. Kafamı karıştırıyor doğal olarak bu durum.

Mol gebelik de nedir canm ? Hayir olsun insallah ya

Kizlar mideniz ne durumda? Iki gundur hic tadim yok. Kusacak gibiyim ama kusmuyorum. Ama her an bu modda ol ak can sıķıcı. Ilk hamileligim biraz once dusa grdim tansiyonum dusecek gibi oluyor evde yalnizdim ve korktum normal mi

Tek basinayken dikkatli ol dusa esin geldiğinde gir bende hicbirsey yok simdilik sadece sık acikma var o kadar

Bir sürü hücre oluşuyormuş kesede üzüm gebeliği diye de geçiyormuş, bebek olmuyr yani. Hayırlısı bakalım. Doktor ultrasona normal dedi inşallah sorun çıkmaz.
Yaaaa Allahim hayirlisiyla su zamanlari atlatmamizi nasip etsin insallah ya saglikla hepimiz kucagimiza alalim insallah bebeklerimizi

Aynen bende hiccc canim tatli istemiyor aksine tursuluu nar ekşili şeyler hayal etmeye basladimm

Ya arkadaslar sanki kaç gündür hep herkeste kabızlık varmis gibi okudm ben kac günlerdir hep ishal durumdaym yani tam ishalde sayilmaz ama bagirsaklarm masallah baya iyi calisiyor durumda yani ben gibi olaninizda var mi

bugün midem bir tuhaf bulanmıyo am garip acıkmıyorum yemek yeme isteği yok. ama bu benim yarattığım stresten de olabilir. bebeğim gittimi kaldımı stresi beni çok yıprattı.

Ya arkadaslar sanki kaç gündür hep herkeste kabızlık varmis gibi okudm ben kac günlerdir hep ishal durumdaym yani tam ishalde sayilmaz ama bagirsaklarm masallah baya iyi calisiyor durumda yani ben gibi olaninizda var mi
benim de bu şek,lde canım. kızıma hamileyken de böyleydim.

Benim her gün değişiyor o durum
Canim kese görmedi mi doktor
Karından net bişey yok henüz dedi, daha erken ama bi kan değerini öğrenelim dedi, 5000 çıkınca ben 1000lerde bekliyordum açıkçası, şimdi kesin görmemiz gerek dedi diğer türlü baktı öyle gördü çok çok küçüktü kese. 4+5tim galiba o zaman.

Merhaba arkadarlar bende Allahım kısmet ederse 2017 mart annesi olacağım. Ben regli gününde yani 30 haziranda öğrendim hamile olduğumu . İnşallah sağ salim kucağımıza almak da nasip olur. Bende bel ve kasık ağrısı var bide göğüslerin baya şişti ve acıyor. Midem hiç bulanmıyor aceba neden bilen var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…