2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhabalar benim son adet tarihim 28 Mayıs bat 22 hazırlandı.ben 17 Haziran'da erken gösteren testlerden yaptım 2.cizgi cok silik cikti ozel hastaneye gittim kan verdim Degerin 13 cikti bana pek bilgi vermediler kesin Hamilesin demediler bekledim 3 gun sonra 85 oldu 22 Haziran'da 155 cikti artık sonunda hamile olduğum kesinlesti1 Temmuz da keseyi görmek icin devlet hastanesine gittim ancak gördüğüm muamele hic hos değildi daha adatinde 2 gun gecmis ne bebegi die payladı beni doktor.benim adetindem 10 gun geçmişti baktı Evt kese oluşmuş.7.ml dedi ama bilemem içinde bebek oluşur mu kalbi atar mi dediyani doktor biraz canimi sıktı ama Neyseki tecrübeli.bi anneyim 2 hamileliğim kizimdaki utrosan kağıtlarına baktım kızımda da ayni gun gitmisim ve keseyi görmüşüm.bayram tatilinden sonra kalp atıslarını dinlemeye gideceğim ins.bu sefer ozel hastaneye gideceğimbeklenen dogm tarihi 4 Mart 2017 insallah bekleyen herkese bebis nasip etsin benim 2.bebegim ama yine de cok heyecanlı . silik çıkan arkadaşlar bence hamilesiniz cunku benim cok.silikti ama sonuc pozitif hemen bi kan testi verin derim ben
O nasil istir ya şikayet etseydiniz doktoru tövbe yarabbim ya böylesi mallari sana havale ediyorum icinde bebek olur mu olmaz mi kalbi atar mi bilmem ne demek bunu bir hamile kadina nasil dersin ya ayy resmen sinirim tavan yapti suan

Kızlaar ben de bugün kontrole gittim. Yolk sac oluşmuş sorunsuz görünüyor. Embriyo çok küçük görünüyor ama net değil. Ancak gelişecek gibi duruyor dedi. Beş gün sonra tekrar gideceğim. Kalp atımı var mı diye bakacak bir de gelişimini takip edeceğiz. Benimle aynı durumda olan var mı????

Arkadaşlarim. Bat 01.07 di . 4 temmuz günü test yaptırdım beta 781.5 çıktı . Dün akşam yaptırdım 4737 çıktı. P.tesi doktora gidicem . Resmi tatil olduğu için. İnşallah degerlerim normaldir. İlk gebeliğim olacak. Hepimize sorunsuz hamilelik nasip olsun
Degerler çok iyi maşallah bence Rabbm saglikla kucaginizada almayi nasip etsin

Rahim arkasında sıvı olduğu için şüphelenmiştik ve sağ tarafımda şiddetli ağrım vardı betahcg beklendiğinden yüksek çıktı şimdilik 1500 olmasını bekliyoruz doktorumla irtibattayız acil müdahelede hemen gelicek

Değerim yüksek olduğu için belki rhime inebilir belki yalancı kese olabilir dedi pazar tekrar betahcg yaptırıcaz
Canm Allahin izniyle bebegin sıkı sıkı tutunur sana insallah senin icin dua edecegim Rabbm bebeginizi size bagislasn

Kizlar mideniz ne durumda? Iki gundur hic tadim yok. Kusacak gibiyim ama kusmuyorum. Ama her an bu modda ol ak can sıķıcı. Ilk hamileligim biraz once dusa grdim tansiyonum dusecek gibi oluyor evde yalnizdim ve korktum normal mi
Al benden de o kadar benimde midem cok fena gece bulantidan zor uyudum ya :KK43:

O nasil istir ya şikayet etseydiniz doktoru tövbe yarabbim ya böylesi mallari sana havale ediyorum icinde bebek olur mu olmaz mi kalbi atar mi bilmem ne demek bunu bir hamile kadina nasil dersin ya ayy resmen sinirim tavan yapti suan
Sen o ne ki benm basima n geldi bak anlatayim..
Ben adet gunumde idrarda görünce ertesi gün kadın doğuma gittim kan testi yapıldı 179.91 çıktı daha sonra doktor bana haftaya gel dedi Ben 6 gün sonra gittiğimde 2032 çıktı Cuma günü gel dedi yani İki gün sonra ben o gün gidemedim daha sonra bayram alışverişi için cumartesi günü merkezde gittim Dedim ki bir acile uğrayayım hafif de sancım vardı belki bebeğin kesesi falan gözükür dedim çünkü doktor bana hormanların güzel artmis İki gün sonra gel kontrol edeyim dedi Neyse ben gittim sıra aldım içeri girdim Doktor ellerini bağlamış ne sıkıntın var dedi Ben de böyle böyle yeni öğrendm sancım var bir düşüğüm oldu için korkuyorum dedim bana hemen direk çatala cikmami söyledi daha önce ablamın bu şekilde kanaması olmuştu düşük yapmıştı ben de o yüzden çıkmak istemedim müsait değilim dedim doktorun verdiği cevap İyi o zaman şu deftere muayeneyi kabul etmiyorum yaz çık git! Ben de sinir oldum çıkar çıkmaz şikayet ettim dedim yani Doktor başka bir şekilde yardımcı olamaz mıydı ultrasondan bakamaz mıydı her hasta İlla her tedavi kabul etmek zorunda mı dedim Hatta Doktor için soruşturma açılmış ohhh ii olmuss

Yaa mide bulantısı bende aşırı derecede baş göstermeeye başladı :KK43: mutfağa giremiyorum, yemek yapmıştm şu an düşündükçe midem bulanıyo ve öğürmekten halsiz düştüm artık :/ Yarın da doktor randevum var, eğer aynı hızda arttıysa bhcg 200.000den fazla çıkacak ve hiç normal değil sanki bu :/

Merhaba :KK66:
Bana da 13 Mart ta doğum görünüyor.
Henüz 4+4 haftalik hamileyim.
Beni de alsaniza araniza :)
Bugün keseyi gördük. 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğiz.
Bat tarihim 6 haziran. Yasim 28.
İlk bebeğim
Hosgeldin cnm aramiza Allah saglikla kucağınızada almayi nasip etsin

Ben adet gunumde idrarda görünce ertesi gün kadın doğuma gittim kan testi yapıldı 179.91 çıktı daha sonra doktor bana haftaya gel dedi Ben 6 gün sonra gittiğimde 2032 çıktı Cuma günü gel dedi yani İki gün sonra ben o gün gidemedim daha sonra bayram alışverişi için cumartesi günü merkezde gittim Dedim ki bir acile uğrayayım hafif de sancım vardı belki bebeğin kesesi falan gözükür dedim çünkü doktor bana hormanların güzel artmis İki gün sonra gel kontrol edeyim dedi Neyse ben gittim sıra aldım içeri girdim Doktor ellerini bağlamış ne sıkıntın var dedi Ben de böyle böyle yeni öğrendm sancım var bir düşüğüm oldu için korkuyorum dedim bana hemen direk çatala cikmami söyledi daha önce ablamın bu şekilde kanaması olmuştu düşük yapmıştı ben de o yüzden çıkmak istemedim müsait değilim dedim doktorun verdiği cevap İyi o zaman şu deftere muayeneyi kabul etmiyorum yaz çık git! Ben de sinir oldum çıkar çıkmaz şikayet ettim dedim yani Doktor başka bir şekilde yardımcı olamaz mıydı ultrasondan bakamaz mıydı her hasta İlla her tedavi kabul etmek zorunda mı dedim Hatta Doktor için soruşturma açılmış ohhh ii olmuss
Ya işte yaklaşımı ne kadar yanlış, yapacak bir şeyi olmasa bile sana yaklaşımı böyle olmamalıydı, güzelce konuşmalıydı. Ne kadar kutsal bir meslekleri var, neden bu bezmişlik.
Canim ben kusamiyorum da.. kussam belki rahatlicam arada kaliyorr;((
Ya benim de öyle işte :KK43:

Bu anlattigin seyin aynisi benim basimada geldi ilk doktora mide agrisiyla gittim acilde degerim 50 cikmis sok olduk biz tabi 3 senedir bekliyorum ben bebisi neyse doktor 2 gün snra yeniden gel test için dedi 2 gün sonra yani bayramin 1.günü acile gittik yine test icin hemen suraya yat muayne edeceğiz dedi.ben muayne olmak istemiyorum sadece kanima baktircam dedim ayy nr isyemiyosun ya dedi degerin zaten düşük nerden bilelim dis gebelik olmadigini dedi ben simdi kan versem bende de 50 cikar dedi küstah kadin resmen sacini basini yolmak istedim o an ya sonra bana kagit imzalatti muayne istemiyorum diye tek kana baktirdm ama o kadini da Allaha havale ettim o gün öylesine canimi sıktı yani

Yaa mide bulantısı bende aşırı derecede baş göstermeeye başladı :KK43: mutfağa giremiyorum, yemek yapmıştm şu an düşündükçe midem bulanıyo ve öğürmekten halsiz düştüm artık :/ Yarın da doktor randevum var, eğer aynı hızda arttıysa bhcg 200.000den fazla çıkacak ve hiç normal değil sanki bu :/
Canm degerin yüksek olmasi iyi bence sen niye karamsarliga düşüyorsun yahu

Bi yerden sonra artış katsayısı azalıyor diye okumuştum. Önce 2 günde bi 2 katına cıkması normalken sonra 3 günde bi gibi.

Bu anlattigin seyin aynisi benim basimada geldi ilk doktora mide agrisiyla gittim acilde degerim 50 cikmis sok olduk biz tabi 3 senedir bekliyorum ben bebisi neyse doktor 2 gün snra yeniden gel test için dedi 2 gün sonra yani bayramin 1.günü acile gittik yine test icin hemen suraya yat muayne edeceğiz dedi.ben muayne olmak istemiyorum sadece kanima baktircam dedim ayy nr isyemiyosun ya dedi degerin zaten düşük nerden bilelim dis gebelik olmadigini dedi ben simdi kan versem bende de 50 cikar dedi küstah kadin resmen sacini basini yolmak istedim o an ya sonra bana kagit imzalatti muayne istemiyorum diye tek kana baktirdm ama o kadini da Allaha havale ettim o gün öylesine canimi sıktı yani
Hayr hasta haklari dye bsey var ve bn adet gunimde gttm dr gozukmz ama bakalm ddi o doktorda bu gerzek ne ! O kadr sinir oluyrm ki bakalm 12sinde ins guzel haberini alrm kuzumun

Bu insanlar niye böyle ya:KK43:

Ya işte yaklaşımı ne kadar yanlış, yapacak bir şeyi olmasa bile sana yaklaşımı böyle olmamalıydı, güzelce konuşmalıydı. Ne kadar kutsal bir meslekleri var, neden bu bezmişlik.

Ya benim de öyle işte :KK43:
En sonki hcg ne kadr cnm senin bnm adetttten 1hafta sonr2032 di sanki yuksekmi acaba ikizmi yoksa bzmde yukselmsmidir

X