2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim her gün değişiyor o durum :KK70:

Karından net bişey yok henüz dedi, daha erken ama bi kan değerini öğrenelim dedi, 5000 çıkınca ben 1000lerde bekliyordum açıkçası, şimdi kesin görmemiz gerek dedi diğer türlü baktı öyle gördü çok çok küçüktü kese. 4+5tim galiba o zaman.
Olabilir canim içini ferah tut . Belki bi sıkıntı yoktur . OLAMAZ mı

Ay herkes ne kadr benzio :anneadayı:birbirine daha basindayz ondandr.. esmerm91 esmerm91 cnm bendr oleymmm gayet normalm ayrca dger arkadslar sizede soleym aynen bnde eksi istyorm midem bulanmi arada. Kasik agrisi bel agrisi ve gogus sismesi sertligi varr eneemm ne guzell yaa :anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar:

Ay herkes ne kadr benzio :anneadayı:birbirine daha basindayz ondandr.. esmerm91 esmerm91 cnm bendr oleymmm gayet normalm ayrca dger arkadslar sizede soleym aynen bnde eksi istyorm midem bulanmi arada. Kasik agrisi bel agrisi ve gogus sismesi sertligi varr eneemm ne guzell yaa :anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar:
Bende deli gibi tatlı istiyorum.
Bugün eşime dedim ki beni çikolata dolu bir havuza bırak.

Canimmm benimde tam olarak 4+5.
Bugün itibariyle yani.
Evet beta hcg m 8200 lerde idi bu sabah gittik doktora. Ve keseyi ultrason da gördük.
Sende durum ne canım
Benimde bugün kan testimde 1313 çıktı . Benim biraz düşük geldi sanki . İlk öğrendiğimde adetime 3 gün vardı 22 idi 2 gün sonra 61 2 gün sonra 155 1 hafta sonra 1313 . Artış hep 2 katı ama değer düşük .hayırlısı artık . Senin çok güzel maşallah . Keseyi de görmüşsün süper

Benimde bugün kan testimde 1313 çıktı . Benim biraz düşük geldi sanki . İlk öğrendiğimde adetime 3 gün vardı 22 idi 2 gün sonra 61 2 gün sonra 155 1 hafta sonra 1313 . Artış hep 2 katı ama değer düşük .hayırlısı artık . Senin çok güzel maşallah . Keseyi de görmüşsün süper
Canim inşallah senin de çok güzel olur.
Ben pek anlamıyorum bana da benimki yüksek geliyor anormal mi acaba sence ne durumda yim canım. Pat diye öğrendim durumu ve hala şoktayim . Tecrübe de bilgi de yok bende. Sence yolunda mi hersey

Canim inşallah senin de çok güzel olur.
Ben pek anlamıyorum bana da benimki yüksek geliyor anormal mi acaba sence ne durumda yim canım. Pat diye öğrendim durumu ve hala şoktayim . Tecrübe de bilgi de yok bende. Sence yolunda mi hersey
Bence senin yolunda Canım , keseyi de görmüşsün . İçini ferah tut inşallah herşey yolundadır . Bende bu konularda çok bilgisizim . Bizede keseyi sağlıkla görmek nasip olur inşallah .

bugün midem bir tuhaf bulanmıyo am garip acıkmıyorum yemek yeme isteği yok. ama bu benim yarattığım stresten de olabilir. bebeğim gittimi kaldımı stresi beni çok yıprattı.
Ahh canm kac gündür asiri stres yaptin Rabbim bebegini size bagislasin insallah o yemek yememe istegi bendede var kac gündür hic canm birsey çekmiyor yahu :110:

Merhaba arkadarlar bende Allahım kısmet ederse 2017 mart annesi olacağım. Ben regli gününde yani 30 haziranda öğrendim hamile olduğumu . İnşallah sağ salim kucağımıza almak da nasip olur. Bende bel ve kasık ağrısı var bide göğüslerin baya şişti ve acıyor. Midem hiç bulanmıyor aceba neden bilen var mı ?
Gözün aydın arkadasim saglikla kucagina alirsin inşallah bebegini mide bulantisi herkeste olacak diye birsey yok canm hem daha cok basindayiz ya normal aslinda olmamasi

Gercekten yaa ne güzel duygular bunlar Rabbim herkese yasatsin inşallah :KK36:

Keseyi gören arkadaslara bir sorum olacak vajinal ultrasonla mi gördünüz keseyi yoksa normal ultrasonla mi ? Yarin doktora gidecegm ya nasipse doktor vajinal bakmak isterse ki öyle ister daha küçük oldugu icin sizde baktıraym mi napaym bir zarari olur mu ki

Senin artışında gayet güzel cnm

Keseyi gören arkadaslara bir sorum olacak vajinal ultrasonla mi gördünüz keseyi yoksa normal ultrasonla mi ? Yarin doktora gidecegm ya nasipse doktor vajinal bakmak isterse ki öyle ister daha küçük oldugu icin sizde baktıraym mi napaym bir zarari olur mu ki
Karından görülmedi benim, değerim yüksek olmasaydı bakmayacaktı da hiç. Dış gebelik vs olabilir diye düşündü sanırım, o yüzden görmemiz lazım dedi baktı. Sıkıntı oluşturacak bir durum yok doktor zarar verecek bir durum görürse yapmaz diye düşünüyorum. Erken deyip gereksiz de bulabilir bakmayı belki ileri bir tarihe randevu verir.

X