2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Acıkıpta yiyememek ne kadar kötü , açım ama yiyemiyorum , kaç haftadır sulu yemek geçmedi boğazımdan çorba dışında..
Salça soğan herşeyden tiksindim , mutfağa giremiyorum :KK43:
Bugün 6+6 yım bugüne kadar kusma olmadı inşallahta olmaz , bulantıya katlanılıyor da çıkarmak kötü:KK43:

S sevgininkokusu üyeliğini sildirmiş, yazdıklarını çok doğru buluyordum ve onu okumak beni rahatlatıyordu, çok üzüldüm gitmesine :cry:
Ya bende uzuldum neden bu kadar cıddıye alıyolar ki ne guzel hepberaber konusuyoruz dertlesıyoruz ılac ve iğne tavsıyesi kımse vermesin bende okurken hem sinirleniyorum hemde tahammul edemiyorum ..

Ya bende uzuldum neden bu kadar cıddıye alıyolar ki ne guzel hepberaber konusuyoruz dertlesıyoruz ılac ve iğne tavsıyesi kımse vermesin bende okurken hem sinirleniyorum hemde tahammul edemiyorum ..
hiç gerek yok böyle gerginliklere.. umarım okur ve döner. ortamımız gayet güzel aslında ,inşallah böyle tatsızlıklar yaşanmaz tekrardan,alınganlığa gerek de yok. dediğin gibi,birbirimizi yanlış yönlendirmeyelim yeter:KK51:

Aynen canım artık benim şakaklarda fayda etmeyince boynuma masaj yaptırıyorum çok iyi geliyor. Migren çok zor.. Ben yıllardır tedavi görüyorum. Ayda 1 gün mutlaka acillik oluyordum. Sonra botox filan yaptırdım daha iyiyim.
Hayırlısı ile atlatırız inşallah.
Ya çok zor çok ben tam tedaviye başlayacağım zaman hamile olduğumu öğrendim o yüzden tedavim yarım kaldı haplarımı içemedim doktor ağrı için parol veriyo oda hiç bir etki göstermiyo migrene parol napat ki çarşamba günü kontrole gidicem acaba migrenim var desem yüksek dozda aprı keaici verirmi

Geldim canım doktor gelene kadar emzirme odasında uzandim gelince gelip beni cagirdilar kanama alani var hâlâ sağda kistim çıktı doktor dinlenmeye devam dedi bebikte Iyi çok şükür doktorum çok sevindi normal gebelik olmasına çok ilgilendi benimle
Hadi gozun aydin canim cok sevindim:)

Ya çok zor çok ben tam tedaviye başlayacağım zaman hamile olduğumu öğrendim o yüzden tedavim yarım kaldı haplarımı içemedim doktor ağrı için parol veriyo oda hiç bir etki göstermiyo migrene parol napat ki çarşamba günü kontrole gidicem acaba migrenim var desem yüksek dozda aprı keaici verirmi

Aynen minoset al diyor, minoset leblebi bizim için. Yok canım başka birşey vermiyor. Minoseti filanda çok zorda kalırsan iç yoksa hiç onermiyoruz diyor. Çok kriz tutarsa acile gelirsin dedi, zonklayan yere iğne vuruyorlarmış. Lokal anestezi gibi birşeymiş.

Ya son 4 hündür yemek yiyorum yarım saat sonra acıkıyorum keşke bende kussamda acıkmasam yemek yiyemiyorum sütekli acıkıyorum ama canım yemek yemek isyemiyo migren var bende acıltığım için sürekli başım ağrıyo 4gündür çok çaresizim
Bende de açlığa bağlı migren var.zor oluyor gerçekten...

Canım çok güzel geçecek inşallah strese sokma kendini

Ben tam 11 haftalıkken gittiğimde yüzde 55 erkek dedi doktor belki tahmin edebilir senin de :)

Yaa ne güzel :) bizim aynı tarihler ben de elimi koyuyorum bazen hissetmek için ama hala hissedemedim çok istiyorum valla :)
Canım dediğin gibi çok güzel geçti iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :)

evet öncesini düşünmemeye çalışmalisin işte olmuyor ilk gözagrimdi o.
bebegini de üzersin öncekini unut dediler bana.. ben nasıl unuturum annem:KK43: göstermediler unutamazsin diye.. rüyalarimda görüyorum miniğimi.. en son buna hamile kaldığımda bebegim yanima geldi kardeşine annesine bakti kapıdan gitti.. gitme dedim gitti:KK43: unutamiyorum. çok şükür iyi olduğu gördüm..
inş ikinci bebegimizi kucagimza aliriz Allah nasip ederse..
zencefili denemedim.. baharat çay yasak. doktora danişmadan içemem.
Ağlattın beni, kıyamam allah hepimizin bebişlerine kavuşmak nasip etsin. :KK68::KK68:

X