2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cok sinir bozucu bide sanki mahrem bir konu gibi geliyor utanıyorum ben insanlarda bir rahat

Benim de benzer şeyler oldu, korktuğum için de söylemiyordum. Üstelik hamileliğim süresince iş dolayısıyla yurtdışında tek başıma olucam (eşim de olmayacak), annemi merakta bırakmamak vs vs gibi birsürü sebepten biraz geç söylemeyi düşünüyordum..sen söyledin mi bu arada?

Canım rabbim izin verirse karnim çıkmayana kadar kimseye söylemeyi düşünmüyorum zaten pek gezen biride değilim benim ailem yanımda kimseye ihtiyaç duymuyorum onun için söylemeyi düşünmüyorum canım

Çok teşekkür ederim inşallah. Bu arada bebeklerimizin gelişi aynı gün gözüküyor. Hayırla sağlıkla gelsinler inşallah
İnş. Canım benim amiin. Bende aday öğretmenin subatta atandım adaylık sınavına giremicem diye çok üzülüyordum bu olaylardan sonra bebeğim dursunda ne olursa olsun diye düşünüyorum ders cıkardım her şerde bir hayır var

Herşey nasip:) adaylık sınavını gözünde büyütme klasiktir hep sınavlar. Allah yardım etsin sana da

Allah yardimcin olsun canim bu dönemler eşin olmadan zor. Bir de ben eşimden ayrı kalmaya hiç alisik değilim

Allah yardimcin olsun canim bu dönemler eşin olmadan zor. Bir de ben eşimden ayrı kalmaya hiç alisik değilim
Allah'a güveniyorum, yapacak bişey yok. Ben ayrı kalmıştım çok zor olmuştu. Şimdi hamileyken daha da zor olacak ama sağlıkla kucağıma alayım da bebeğimi o günler de geçecek elbet

Canım benim ilk çocuğum 2 değil :):)

cimcimegfb benide eklermisin yaş 34 şehir ordu ikinci çocuğum olacak inşallah doğ. tarihi 14 mart.

beni de eklermisin . İstanbul - yaş 33 - 1.gebelik / 22.03.2017

cimcimegfb beni de ekleyebilirsin , 27 yaş ilk çocuk tahmini doğum 17.03.2017 , Ankara

Yaş 26, Diyarbakır, ilk çocuk, 15.03.2017.. tşk ederim canm emeğine sağlık

Cnm beni de ekle taş 28 Kocaeli 2 düşük bu 3.gebeliğim.. Tahmini doğum tarihi 16/03/2017 inşallah

Bende konyadayım canım yaş 22 ilk çocuk tahmini doğum tarihi 25 03 2017 benide eklermisin

cnm yasi yazmayi unutmusum bende:)) yas 32 :)

Canım benim ilk çocuğum 2 değil :):)

Pazartesi listeyi tamamliycam kızlar duzenlemeleride o zaman yapicam

Yok btanem ya kanama alanim hic olmadi benim ama hadi kahveye tamam bu neden geldi bide bikez gelip aninda kesiliyor cok merak ediyorum bunun sebebini

Cnm o zaman önemli birşey değildir korkma bence bi sor doktoruna ne olur ne olmaz önlem amaçlı

O şekilde rahatlatiyorum kendimi ama normalde de kusma fobim olduğu için bi değişik oluyorum

Sadece peynir ekmek yesen o bana iyi geliyordu

Hiç birşey iyi gelmiyor onuda denedim hepsini çıkardım dün içtiğim suya kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…