2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hastane müdürüne şikayet et çünkü özel hayata giriyo bende şimdiye kadar kimseye demedim sadece aileler biliyo kaynanam ve gorumcem ve ailem tek eltim cahilinede söylemedim zaten gorusuyorum da onun suratini şeytan görsün
Gidip bi güzel yolasım geldi walla :sinirli: davalık bi durum varsa onu da yapmayı düşünüyorum ama bu konuda fikriniz var mı?

Hastane müdürüne şikayet et çünkü özel hayata giriyo bende şimdiye kadar kimseye demedim sadece aileler biliyo kaynanam ve gorumcem ve ailem tek eltim cahilinede söylemedim zaten gorusuyorum da onun suratini şeytan görsün
Cok can sıkıcı bir durum benimde kazada yanımızda bir akrabamız vardı kimsrye söylemiyorduk acilde bir duyuldu 4 haftalık bebek 4 aylık olarak cümle aleme duyuldu cok sinir oldum ama elden birşey gelmiyor boşver biz planlar yapıyoruz ama bizim planlarımızın üstünde planlar var Allahın taktir ettiği oda düşünememiştir affet gitsin büyüklük sende kalsın nacizane fikrim :KK66:

Cok can sıkıcı bir durum benimde kazada yanımızda bir akrabamız vardı kimsrye söylemiyorduk acilde bir duyuldu 4 haftalık bebek 4 aylık olarak cümle aleme duyuldu cok sinir oldum ama elden birşey gelmiyor boşver biz planlar yapıyoruz ama bizim planlarımızın üstünde planlar var Allahın taktir ettiği oda düşünememiştir affet gitsin büyüklük sende kalsın nacizane fikrim :KK66:

İnan hiç affedesim yok:KK43:

34beden 34beden canım yanlış oldu sanırım pardon delalimmm delalimmm

Canım sahurda hep mustafa karatasi izliyordum küsluk konusu çıkmıştı dinimizde küsluk haramdır dedi ama bu üç şey varsa ondan küs kalabilir vede alakayi kesebilirsiniz dedi bir insanın canına malına vede namusuna zarar veren kişilerden uzak duracaksiniz benim cahil eltim canıma kastediyo yani beni sinir stres sahibi yapiyodu her gorusmemizde bende alakayi kestim kaynanamlar bile cesaret edip baristirmaya kalkmiyo çünkü öyle bir girisimde bulunsalar onlarida silecegimi çok iyi biliyolar

İnsan cok hassas oluyor dimi haklısın sende :KK43: bende cok üzüldüm duyulunca zaten herşeyin nazardan oldugunı düşünüyorum ama birşey yapamadım tabiki
Gerçekten öyle..kv ler bişey değil ama asıl benim sülale kem göz yuvası..önceki hamileliğim sonlandı..bi de herkes pürdikkat chakil hamile mi diye sorup duruyorlar, çok rahatsız oluyorum. Bi de 20 gün sonra sınavım var sınav öncesi bu muhabbetlere de gelemiycem..offf of

Maalesef onu düşünecek halde değilim..biçok şey üstüste geldi bugün çok sinirlendim bu da son nokta oldu
Canım senin şimdi bebeğini dusunmen lazım haklısın allah korusun benim başıma öyle bir şey gelmiş olsaydı o personeli gözünün yaşına bakmadan kovdururdum bayanlar bile bu kadar dedikoducu değil senin ne haddine arayip haber veriyosun

Bende hamilr kalmadan önce öğrendim kendimi yeme içme konusunda cok farklı hissediyordum normalde tatlı sevmezdim huylarım değişmişti. Sonra gerçektende baktırdım varmıs bir ay ilaç kullandım zaten ilk gittiğim doktor hamile kalınca bırak dedi sonrada daha baktırmadım bişey

Hmmm şekerli şeyler yemicz işte dikkat etcz

Gerçekten öyle..kv ler bişey değil ama asıl benim sülale kem göz yuvası..önceki hamileliğim sonlandı..bi de herkes pürdikkat chakil hamile mi diye sorup duruyorlar, çok rahatsız oluyorum. Bi de 20 gün sonra sınavım var sınav öncesi bu muhabbetlere de gelemiycem..offf of
Üzülme Allah yardımcın olsun ne sınavın var

Herkes de ayni dert var türk milleti olarak cenemizi tutamiyoruz maalesef. Dedem hastaneden dikmişti bana da doktor istirahat verdiği için ziyarete gidemiyordum babaanneme söyledik o yüzden. Herkes duymuş ya :KK43: alakam olmayan insanlar bile

Canım seni çok iyi anlıyorum benimde iki tüp bebek gecmisim var ilki iki aylıkken düşük yaptım ikincisi boş gebelik oldu kurtaj oldum bu bana rabbimin mucizesi ve her iki husranin sebebi cahil eltim gözü değdi bana ve ben buna inanıyorum

X