2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar insülin direnci olan var mı aranızda ? Acaba hamileyken insülin direnci olanlar nasıl beslenmeli merak ediyorum özellikle dikkat edilecek şeyler varmı ? Acaba hamileliğime diyetisyenle mi devam etmem lazım ?

Ne kadar Zaman'da geçti Can'ım seninki? Ben de aynı senin gibi yapıyorum. İnşallah benim de geçer.

Benim 3 haftayı buldu geçmesi. Ama sakın o kadar kasma bak gerçekten geçiyor genelde kanama alanları dinlen ama öyle yatağa bağlı kalma sakın. Daha çok strese girersin.

Beni de ekleyebilir misin yaş 31.istanbul. 03.03.2017 inşallahhhh

Canım doktor sen hareket ettikçe alan buyur dedi korkuttu beni bende kalkmiyom
Bana demedi oyle de tabi duzelene kadar yatacaksin dedi. Benim asiri gaz sancim oldugundan mecbur kalkip yuruyordum. Simdi de devamli yatmiyorum ya cok skildim evin icinde hareket ediyorum. Baska bi dr gorusu alicam zaten

Cnm Allah yardımcın olsun çok zormuş gerçekten ne güzel geçmiş bnm normalde kusmaktan korkuyorum kusamiyordum kusuncada mahvoluyorum. Öyle tabi onlar iyi olsunda ona da birşey olacak diye korkuyorum çok kasiyorum kendimi

Cgdmeyp cnm ben devamlı yatiyorum gecemlerde 20 30 metre yurudum tatildeyken sahilde oturym dedm kanamam çoğaldı bir daha da cikmadim dışarı

Cgdmeyp cnm ben devamlı yatiyorum gecemlerde 20 30 metre yurudum tatildeyken sahilde oturym dedm kanamam çoğaldı bir daha da cikmadim dışarı
Allah allah o kadar etkilemiş demek. Ama inan benim iki doktorum da bana abartmadan dinlen dedi. Yani o kadar kasmadım ben de. Tabii ilk hafta çok dikkat ettim donra lekeler kahveye dönünce dışarı bile çıktım öyle biraz yürüyüş falan ama kanamam bitti alan da kaybolmuş ama yine de hala dikkat ediyorum dinleniyorum iş yapmıyorım. Ne olır ne olmaz.

Bnde hiç birşey yapmıyorum eşim yapıyor zaten çok halsizim ben şu iki gündür migde bulantım daha da çoğaldı neden acaba

Kızlar sizdede enerji ddüşüklüğü halsizlik hali varmı ben normalde cçokpinpirik bi tipim bir aaydır ev uumurumda değilhhiçbişey yapasim gelmiyor surekliuyusuk uykuluyum inşallahggeçerhhiç sevmedim bu beni ben

Bana demedi oyle de tabi duzelene kadar yatacaksin dedi. Benim asiri gaz sancim oldugundan mecbur kalkip yuruyordum. Simdi de devamli yatmiyorum ya cok skildim evin icinde hareket ediyorum. Baska bi dr gorusu alicam zaten
Bende öyle düşünüyorum canım biraz geçsin başka bir doktora gidcem

Kızlar insülin direnci olan var mı aranızda ? Acaba hamileyken insülin direnci olanlar nasıl beslenmeli merak ediyorum özellikle dikkat edilecek şeyler varmı ? Acaba hamileliğime diyetisyenle mi devam etmem lazım ?
dr unla konus bence o karar versin diyetisyene gerek varmi diye. önemli bir konu

Hahahahhaha alemsin senin hanene çok guzel şeyler yazacam meraklanma

Z

@Zynpunb istanbul yaş 27 tahmni tarih 25.03.2017 :)

cimcimegfb ben de varım. İstanbul - yaş 33 - 1.gebelik / 22.03.2017

benide eklermisinizzz. yas 27 ikinciyi bekliyorum tahmini dogumu bilmiyorum maleseff

birde il antalya

Canım son adet tarihin ne ?

Hahahahhaha alemsin senin hanene çok guzel şeyler yazacam meraklanma

Z

@Zynpunb istanbul yaş 27 tahmni tarih 25.03.2017 :)

cimcimegfb ben de varım. İstanbul - yaş 33 - 1.gebelik / 22.03.2017

benide eklermisinizzz. yas 27 ikinciyi bekliyorum tahmini dogumu bilmiyorum maleseff

birde il antalya

Canım son adet tarihin ne ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…