2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
valla hatirlamiyorum gecikmeli olurdu genelde birde ciddi unutkanlik var cift b12. kullaniyorum ama carsamba gitcem dr a 9 haftalik olcak dr da sordu valla bilmiyorum dedim :) o söyler tahmini zamani heralde

Evde adım atacak yer ben de kalkacak enerji yok üstelik 3 buçuk yaşında ilgi bekleyen oyunbaz bir kızım var....mide bulantısı da bonusu ....

Bir an önce normale dönsem poffff

İzmir deki annisler ayrintili ultrason ne zaman oluyor vee nerede yaptiracaksiniz birde ikili test yaptiran var mii

Kızlar insülin direnci olan var mı aranızda ? Acaba hamileyken insülin direnci olanlar nasıl beslenmeli merak ediyorum özellikle dikkat edilecek şeyler varmı ? Acaba hamileliğime diyetisyenle mi devam etmem lazım ?:110:
Canım sen bunu doktorunu bildir mutlaka sana şeker yüklemesini erken yapabilir, açlık kan şekeri falan ölçtürdün mü gebe kalınca?

Kızlar insülin direnci olan var mı aranızda ? Acaba hamileyken insülin direnci olanlar nasıl beslenmeli merak ediyorum özellikle dikkat edilecek şeyler varmı ? Acaba hamileliğime diyetisyenle mi devam etmem lazım ?:110:

Canım benim ınsulun direncim vardı önceden 1 yil gluopchage kullandım.
Şimdi kaç değerim hiç bilmiyorum

Kanama alani olan arkadaslar sürekli sırt üstümu uzaniyosunuz yoksa sağa veya solada donuyomusunuz belim ağrıyor biraz sağ sol donuyom acaba bir şey olurmu
Bişy olmaz canm. Bende kanama alanıma doğru dönünceee ya akıp keseye giderse die takıntı yapmştm :KK48: Öyle bişy olmazmş dedi doktorum. Rahat ol stres yapma canm :super:

Benim var, Öncesinde Glisemik endekse Dayalı bir diyet uyguluyordum ama şimdi biraz karbonhidrat alıyorum açıkçası.zaten insülin direnci Yüzünden şeker yüklemesini de erken yapacak. Açıkçası şekerimi yükseltebilecek her şeyden uzak durmaya çalışıyorum.

X