2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet aynen üstelik epilasyonda yok denecek kadar az kalmıstı e bu boyle olursa karnımız buyukkende agda mı yapcaz zarar vermezmi of ya i gobektede olurmuki
Ay sorma cnm ya bnm normalde bacaklarimda bile cikmazdi simdi masallah okdr hizli cikioki hayret ediyorum.. Gecen gun farkettim gobek deligi hizasinda bildigin tuylerden serit var:)

Bn simdi izledimde tarzim degilmis

Kıl da çokça var sivilce de , hayırlısı sağlıklısı olsun da farketmez canım , ben erkek hissediyorum ama hissettiklerimin genelde tersi çıkar hep
Cok garip ama ben hissedemiyorum bisey.. Sanki kiz yada erkek desem beni duycak kirilcakmis gibi bi his var icimde.. Esim ilk cocugu erkek istio sonra kiz olsa super olur diyor ama oyle dediginde bile susturuyorum ya seni duyuyosa diye..

Ya bnde tam ehliyet alacaktim hamile oldugumu ogrendim yoksa bnde hamileyken rahat ederim diodum
bnce arabayla gitmek daha iyi kontrol sende bn mecbur arkadaslarla ve otobusle gidicem daha rezil olacam
Ehliyet alabilirsin canim eger vaktin ve sagligin el verirse 9 aylik karniyla ehliyet alan arkadaşim var..Arkadaslarinla git bencede otobus yorucu oluyor

Cok garip ama ben hissedemiyorum bisey.. Sanki kiz yada erkek desem beni duycak kirilcakmis gibi bi his var icimde.. Esim ilk cocugu erkek istio sonra kiz olsa super olur diyor ama oyle dediginde bile susturuyorum ya seni duyuyosa diye..
Esimde bana dio bn bazen kiz istiyorum diorum oyle deme erkekse kuser dio hayirlisi olsunda bnm icin fark etmez

Ehliyet alabilirsin canim eger vaktin ve sagligin el verirse 9 aylik karniyla ehliyet alan arkadaşim var..Arkadaslarinla git bencede otobus yorucu oluyor
Simdi acemi olurum Allah etmesin bi yere carparim filan die korkuyorum 3 ayi atlatimde ondan snra dusunuyorum

C ciarasisi canm bende epilasyona gitmiştim cok azalmıştı ama son iki üç haftadır coştular resmen şok oldum ya sen neyle almayı düşünüyorsun? Agdayla alirsak başa dönmez miyiz?
Basa dönersiniz kizlar benden soylemesi jiletle alin bebek dogunca devam edersiniz lazere ben oyle yapiyorum ama benim seanslarim bitmisti baya azaldi yani o yuzden kolay oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…