2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende pazartesi günü gidcem kendi doktoruma gitmek istedim oda çok yoğun olduğu için haftaya pazartesi gününe randevu alabildim

Ben oglumda özel e gittim hep dr umdan da çok memnundum ama doğum ücreti çok fazla olduğu için devlette doğum yapmıştım ondada doktor erkek denk geldi ve yanında 3 stajer erkekle o yüzden psikolojim çok kötü olmuştu . Bu bebeğimde devlet e gidip doğumu özelde düşünüyorum . Eğer devletteki dr'u seversem devlettede yaparım doğumu . Özel e verecegim parayida çocuklarıma harcarik

Benim doktorum özelde devlette pek ilgilenmiyolar rabbim sonuna kadar götürmeyi nasip etse kendi özel doktorumda sezeryan yaparım ben normal doğum yapamam

Sendeki degisiklikler neler benim bulantı kasık ağrım var

Teşekkür ederim canım rahatladım biraz valla, kızımda yaz okuluna gitmedi bugün geldi bizimle kalp atışını duycakmış :) Ama erkek olursa hevesim kaçar diyo delü kızz
Ay yerim ben onu ya. Nasıl mutlu oldu mu? Ben de götürsem mi götürmesem mi düşünüyordum.

Cinsiyet belli olsun ilk kiyafetlerle baslariz almaya bnce:)) bebek odasi konusunda ben esime biraktim mobilyaci zaten kendi cizer yapar artik bebise:))
Eşinin mobilya dükkanımı var izmirin neresinde belki bizde ordan bakarız burda arkadaş olduk, para yabancıya gitmedin

Bugün doğru dürüst birşey yemedim.ekmeğe süzme yoğurt sürüp onu yedim. Yoğurt biraz bastırıyor.

Yediğim bir yemeği bir daha görmek bile istemiyorum,siz de öyle misiniz?
Aynen zaten hiç bisi yiemiosun aha buldum dedm iki gün pilaw yedm ayranla dün onuda yiemedim bugün aç 3 kere kustum we ne yiecegmi hala bilmiorm

Ayni ben

ben gecen persembe baska bir doktora gittim tanimak icin iyi birine benziyor karar veremedim ama esim sevdi doktor beyi.simdi bu petsembe kenfi tup bebek doktorumuza randevumuz var ama o ne derse oyle yapicaz henuz biraktim sizi demedi bakalim ne diyecek

Kızının kilosu nasıl canım benim kızım 10 kilo kucağıma her aldığımda korkuyorum ama daha çok küçük almadan da duramam :) benimde son günlerde lekelenmem oluyor Allah korusun yavrularimizi

Benim doktorum tahliller istemişti yarina kontrol muayenesi aldim tahlillerimi göstereceğim. Çok moralim bozuldu arktık hiç bitmiyor kahverengi lekelenmem. Acaba bir perinatoloğa mı gitsem diyorum hem ikizler de zaten. Ne dersiniz? Bi akıl verin bana

Cnm bnce yarin doktoruna git eger riskli bir durum gorurse ona gore git perinatolago yine sen bilirsin tabi

Canım benim yirmi güne yakındır lekelenmem bitmedi kahve lekeden korkma ilaç iğne kullaniyomusun

Hormonlardan hayatim bende resmen kilsizimdir ama buaralar feciyim.. Sizin de gobeginizde serit seklinde tuyler ciktimi?

Eşinin mobilya dükkanımı var izmirin neresinde belki bizde ordan bakarız burda arkadaş olduk, para yabancıya gitmedin
Evet cnm karabaglarda dukkanimiz.. Musteri talebine gore ozel tasarimda yapiyoruz.. Ben simdiden bebek odalarini arastirmaya basladim:) izmirdemisiniz sizde?

Hormonlardan hayatim bende resmen kilsizimdir ama buaralar feciyim.. Sizin de gobeginizde serit seklinde tuyler ciktimi?
Evet aynen üstelik epilasyonda yok denecek kadar az kalmıstı e bu boyle olursa karnımız buyukkende agda mı yapcaz zarar vermezmi of ya i gobektede olurmuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…