2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Basa dönersiniz kizlar benden soylemesi jiletle alin bebek dogunca devam edersiniz lazere ben oyle yapiyorum ama benim seanslarim bitmisti baya azaldi yani o yuzden kolay oldu
Bende jiletle almayı düşünüyorum canım ben ilk tüp bebek yaptığımda altı haftalik hamileydim oturdum ağda yaptım ertesi günü kanamam başladı o gundendir bi korku var bende jiletle alır rabbim izin verirse doğumdan sonra lazere giderim hem sertlesmis

Bencede canim yoksa makina gormuyor ince tuyleri ve bosa gidiyor onca islem

Bu ağızdaki tad bozukluğuna bir çare var mı arkadaşlar , böyle ekşimsi bir tad iğrenç , ne denediysem iyi gelmiyor
Ekşi asitli bir tad sanki ..

Kızlar ne tuhaf belirtiler çıkıyor ya bende de bi gözümde lekelenme oldu biraz sarı gibi o da bu haftalarda olurmuş normalmiş valla vücudumuz şekilden şekle giriyo :))

Kızlar ne tuhaf belirtiler çıkıyor ya bende de bi gözümde lekelenme oldu biraz sarı gibi o da bu haftalarda olurmuş normalmiş valla vücudumuz şekilden şekle giriyo :))
Canım benımde 1 mart gozukuyo dogum yarın 12.haftya gırıcem benımde goz kapaklarım sarardı ve sivilcelendım hep

Kızının kilosu nasıl canım benim kızım 10 kilo kucağıma her aldığımda korkuyorum ama daha çok küçük almadan da duramam :) benimde son günlerde lekelenmem oluyor Allah korusun yavrularimizi
Benimkide aynı canım 10 kilo çokda aktif maşallah çok zor geçiyor benim için günler doğunca neler yaşıycaz bakalım neler yaşatıcaklar bize

Benimkide aynı canım 10 kilo çokda aktif maşallah çok zor geçiyor benim için günler doğunca neler yaşıycaz bakalım neler yaşatıcaklar bize
Ben su an annemdeyim kalabalıkta kolay geçiyor da eve dönünce nasıl olur bilmiyorum tam yürüme aşamasında bir de üst dişleri çıkıyor sürekli kucak istiyor doğunca ilk zamanlar zorlaniriz tabi sonrasi iyi olur diye düşünüyorum yaş farkı az olduğu için kıskançlık daha az olur gibime geliyor

Şimdi saçma bir soru sorucam kizlar ben yaş problemlerinde bile babanın yaşını çocuktan küçük çıkaran insan olarak soruyorum ama şimdi bizim 8+0 iki aylık mi diyeceğiz yoksa üçüncü ayda miyiz falan biri beni vursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…