2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim doktorum tahliller istemişti yarina kontrol muayenesi aldim tahlillerimi göstereceğim. Çok moralim bozuldu arktık hiç bitmiyor kahverengi lekelenmem. Acaba bir perinatoloğa mı gitsem diyorum hem ikizler de zaten. Ne dersiniz? Bi akıl verin bana

Önce bir kendi doktoruna sonuçları göster sonra hala için rahat değilse gidebilirsin bence. Dediğin gibi ikiz gebelik senin takibini perinatolog daha iyi yapabilir.

Evet aynen üstelik epilasyonda yok denecek kadar az kalmıstı e bu boyle olursa karnımız buyukkende agda mı yapcaz zarar vermezmi of ya i gobektede olurmuki :KK43:
Çok tüy çıkarsa erkek az çıkarsa kız mıydı ne öyle diyorlardı sanki :KK48: Benim bacaklarda azalma var ama diğer yerlerimin maşallahı var göbekte bile çıktı :KK70:

@sevgininkokusu benimde perşembe randevum, zaman durdu yine geçmiyor. Bugün bel ağrım dışında kasıklarımda ufak sancılar yok oldu, bu seferde hissedemiyorum diye panikliyorum. Ağrı sancı olsa bi dert olmasa başka dert. Her şekilde dertlenecek birşeyler buluyorum artık :) Sen hangi şehirdesin?

Svartbabe Svartbabe tatlım tatile gittin ama tadına varamıyorsun, kafanı boşalt diye gitmedin mi sen oraya? Bence kendini iyi hissettiğin zamanlarda çık bahçeye, balkona temiz hava al, iki muhabbet dedikodu vs yap kafan dağılsın. Yine dik oturma, arkana al yastığını uzat bacaklarını ohhh mis :) Ben evde tek başıma sıkıntıdan patlayacağım mesela. Bekliyorum eşim gelsin bana iş yerinde olan biteni anlatsın iki farklı konu konuşayım ilgim dağılsın diye. İmkanım olsa adamı işe yollamıycam da para lazım işte yapıcak bişey yok :)

@tugbagun hayırlı olsun bebişin, son adet olduğun tarihi biliyorsan hesaplayabilirsin kendin haftasını. Doktor daha bebeği görmediği için öyle demiştir belki.

Cnm esimde yok işi olduğu için o gelemedi ailemle geldim onlarla akşamları flan hep dışardalar tabi bende evde tvyle patliyorum artık sineklerle kavga ediyorum resmen bu akşam biraz çıkmayı dusunuyorum ama bakalım

Cnm bnce yarin doktoruna git eger riskli bir durum gorurse ona gore git perinatolago yine sen bilirsin tabi
Evet yarın sabah doktoruma gideceğim zaten yarın karar veririrm artık sağol canım
Canım benim yirmi güne yakındır lekelenmem bitmedi kahve lekeden korkma ilaç iğne kullaniyomusun
Benim de aynı 20 günü geçti arada kanamam da oldu 2kere. Progestan kullanıyorum günde 2 kere, 2 hafta arayla da pruloton iğne vuruldum

Bende arabayla gidiyorum okula su anda nerede çalışacağım da belli degil es durumu tayininden sonra belli olacak 32. haftaya kadar kullanabiliyoruz diye biliyorum
Ya bnde tam ehliyet alacaktim hamile oldugumu ogrendim yoksa bnde hamileyken rahat ederim diodum
bnce arabayla gitmek daha iyi kontrol sende bn mecbur arkadaslarla ve otobusle gidicem daha rezil olacam

Önce bir kendi doktoruna sonuçları göster sonra hala için rahat değilse gidebilirsin bence. Dediğin gibi ikiz gebelik senin takibini perinatolog daha iyi yapabilir.
Öyle yapacağım artık bi perinatolog bulup takibimi ona mı yaptırsam diyorum bakalım hayırlısı yarın karar veririm

Evet yarın sabah doktoruma gideceğim zaten yarın karar veririrm artık sağol canım

Benim de aynı 20 günü geçti arada kanamam da oldu 2kere. Progestan kullanıyorum günde 2 kere, 2 hafta arayla da pruloton iğne vuruldum
Canım ben üç günde bir proluton iğne günde üç defa progestan hap alıyorum hâlâ da kesilmedi haftaya pazartesi günü kendi doktoruma gidecem bakalım o ne diycek

C ciarasisi canm bende epilasyona gitmiştim cok azalmıştı ama son iki üç haftadır coştular resmen şok oldum ya sen neyle almayı düşünüyorsun? Agdayla alirsak başa dönmez miyiz?

Hem korku hem benim catim çok dar rahim filmi cektirdigimde doktor sen normal doğum yapamazsın dedi bide ablamin doğumuna girdim allahım çok zordu onun içinde korktum

Hmm anladim ben oğlumda hiç zorlanmadim hastaneye girdim 3 saat sonra oğlumu kucağıma aldım . Inş bunda da oyle olur

Çok tüy çıkarsa erkek az çıkarsa kız mıydı ne öyle diyorlardı sanki :KK48: Benim bacaklarda azalma var ama diğer yerlerimin maşallahı var göbekte bile çıktı :KK70:
Ay ne bılıyım ya hıc rahat edemiyorum valla ıkıncı cocuktan sonra gıderim bıdaha epılasyona butun paralar cektıgım acılar bosa gıttı :KK43:

C ciarasisi canm bende epilasyona gitmiştim cok azalmıştı ama son iki üç haftadır coştular resmen şok oldum ya sen neyle almayı düşünüyorsun? Agdayla alirsak başa dönmez miyiz?
Canım ne bılıyım ben suan jılet yapıyorum agdayla hıc beceremem onceden jılet yapsamda hemen cıkmazdı sımdi hemen cıkıyo napıcagımı sasırdım okadar rahatlıktıkı sımdi esımden saklıyorum bacagımı gobegımı falan henuz saldım nasıl alcagımı bende bılmıorm canım :KK43:

Kızlar konuyla alakalı degıl ama pink just like fire bu şarkının klıbını izleyınce bana enerjı mutluluk verıyo ve suan tum gruptakı guzel hamıle arkadaslarıma gondermek istıyorum bıara acıp izlerseniz sevınırım eşi ve kızı oynuyo klıpte :)

Kızlar konuyla alakalı degıl ama pink just like fire bu şarkının klıbını izleyınce bana enerjı mutluluk verıyo ve suan tum gruptakı guzel hamıle arkadaslarıma gondermek istıyorum bıara acıp izlerseniz sevınırım eşi ve kızı oynuyo klıpte :)
Benim de sevdiğim şarkı ve kliplerden biri canım :super:

Canım ne bılıyım ben suan jılet yapıyorum agdayla hıc beceremem onceden jılet yapsamda hemen cıkmazdı sımdi hemen cıkıyo napıcagımı sasırdım okadar rahatlıktıkı sımdi esımden saklıyorum bacagımı gobegımı falan henuz saldım nasıl alcagımı bende bılmıorm canım :KK43:

Bnde 3 buçuk aydir almiyorum daha son iki uc haftadır bi anda çıktılar nasıl alıcam bilmiyorum :KK43:

X