2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayy inşallah. Uykularım kaçıyor vallahi ne yapacağım diye. Hala uykuya hasret birisi olarak :KK49::KK49:
Hoşgeldin canım Allah bagislasin bebislerini benimde 10 aylık kızım var Allah yardimcimiz olsun şöyle düşünelim biz uykusuz geceleri peşin peşin yaşayıp buyuduklerinde rahat edicez:dua::21:

Nasıl ya gerinince mi gitti :KK57: Off çok üzücü ya allah bi daha yaşatmasın, sağlıkla kavuşun bu sefer
Eveeet:KK43: çok pis gerilmiştim. Uzun süre masa başı çalışınca sırtım çok ağrımıştı, işyerimdeki sandalyem de çok sağlıksızdı. Birden unutup çok fena gerildim arkaya doğru:KK43: aman siz unutmayın
Teşekkür ederim, inşallah kucağıma almak nasip olur bu defa:dua:

Kizlar yarın benim doktor randevum var malum geçen defa doktor pek iyi şeyler soylememisti şimdi artık saatleri sayıyorum günlerdir uykusuz ve stresliyim yarın bir an önce olsun ve herşey guzel olsun sizlerden dua bekliyorum

Allah yardimcin olsun. Hayırlı haberlerle gel insallah Amin.

Kizlarr sizin mideniz bulaniyor ben de haftalardir gaz sancisi cekiyorum:KK43:
Sisiyorum midemden kasiklarima kadr sanci giriyor.. Su an bitkin dustum uyuyayim da unutayim az...

kızlar karın ne zamn cıkıyo ben daha 7 haftalığım şişkinliğim var eskiden karnım sırtıma yapışıktı göbek olayım yoktu şimdi çok yemiş sindirememiş gibi şişkinim içime çekemiyorum karnımı sizde durum ne .. çok kilo almaktan cok korkuyorummmm

Kızlar benim belim ve bacaklarim çok feci agriyor neden sizce? Ve bende de aşırı gaz sancısı oluyor

Gaz sancisi bende de var sort giyiyorum usutuyorum diyorum uzun giyince de terliyorum delircem yarabbim valla panik atak oldum iyice her agridan korkuyorum ama cogunlugu gaz

kızlar bilgileri olan arkadaşlarla ilgili grup listemizi yaptım. Bu listeden uzun süre sessiz kalan arkadaşları silicem. aktif arkadaşlarla her aşamamızı birlikte götüreceğiz nasipse.. :)
diğer arkadaşlarda bilgilerini yazarsa bana listeye ekleyelim :)
upload_2016-8-3_14-3-21.png

Dualarımız seninle canım, inşallah iyi haberlerle gelirsin.
Canim cocuklarim Canim cocuklarim inşallah güzel haberlerle geliceksin cnm

Melisaveannesi Melisaveannesi inşallah canm benim kalicak meleğim benimle
Hadi bakalim guzel haberler getir cnm
Allah yardimcin olsun. Hayırlı haberlerle gel insallah Amin.
Hepinize çok tsk ederim kizlar desteğimiz için birbirimizi tanimasakta Allah razi olsun sizin sayenizde daha iyi hissediyorum insallah mart ayında bebislerimiz kucaklarimizda olur

X