2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ahh be bende sizin gibi hayallerle süslerdim.. ama oğlumu kaybedince.. bu ikincisine asla hayal edemiyorum...
doğsun da eline koluna herşey alicaz dedim. doğmadan bişey almayi düşünmüyorum nede bi sürü olsa hediyeler gelicek..

Benim kanamam olduğundan biraz sık gittim zaten. Ama en son 7 haftalık gitmiştik. Kalp atışı felan gördük. şimdi 9. hafta bitmiş olacak gittiğimde. Haftaya pazartesi gideceğim. 9+5 oluyor yani.

Kızlar saat 10:30 da randevum var 10. Haftadayım iştahsızlık oldugu için multıvıtamın istıcem bırde kabızım bakalım neler dıcek
Hadi hayırlı haberler al inşallah. Merak ettim multivitamin ne verecek. Bana decavit verdi eşşek kadar hap valla yut yutabilirsen.

Günaydıııınn güzel hamişler, gününüz çok güzel geçsin, mide bulantılarınız, kanamalarınız, bel ağrılarımız geçsin olmadı azalsın inşallah

C ciarasisi kabızlık için her sabah tahin pekmez yemeni tavsiye ederim, bana çok iyi geliyor. Gün içinde de 1 bardak kefir içebilirsin, hem bağışıklık güçlendirici ve kalsiyum kaynağı hem bağırsak düzenliyor.

Kefir içilebiliyor değil mi? Doktora soracaktım unuttum

Kizlar aylardir saclarim cok dokuluyor azaldi baya ne yapabilirim?

Hamilelikten öncesinde de var mıydı yoksa yeni mi başladı? Hormonlar çok etkiliyor saçları. Benimde aşırı dökülürdü, sonra saç boyamayı bıraktım, birde hipofiz bezimde adenom var benim ondan da kaynaklıydı, içtiğim ilaç sayesinde küçüldü ve hormonlarım düzene girdi, şimdi olması gereken kadar dökülüyor artık. Ben bu iki sebebe bağladım çünkü daha önce ne yaptıysam engel olamamıştım dökülmesine. Bende saçlarımı kestirmek istiyorum ama bir kaç kişi şimdi kestirme falan dedi içime kurt düştü. Hurafedir dimi? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…