2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canm gözün aydın cok sevindm progestana benim doktorumda devam ettiriyor 11. 12. Haftaya kadar kullanmaya devam dedi benimkide

Kızlar biraz da güzel şeylerden bahsedelim mi? Belki bize biraz umut verir ve iyi gelir. Mesela daha erken belki ama bebişlere düşündüğünüz kız&erkek isimler var mı aklınızda?
Erkek icin isim hazirda kiz icin hic bsy yok suan aklimda.erkek olursada nasipse hamza olacak ismi Allahn izniyle

Anladım canım hayırlısı ile kucağına da al insallh.

Bende yaza kadar kanguru kullanirim sonra basit bi bebek arabasi isimi gorur diyorum 1.300 1.500 den yukari cikmam fiyat olarak zaten hediye gelecek buyuk ihtimalle.. Oyy icinde onu gorucegim gunlerde gelicek mi Allahimmm
Gelir insallah canm Allahin izniyle..
Bende asiri sabırsızlanıyorum o günlere biran önce gelebilmek adina

Ayy bende ona bakiyorum biliyo musun algida secicilik yolda heryerde bebek arabali kadinlara bakiyorum birinde görmüştüm hoşuma gitmisti simdi sen diyince daha cok icime sindi
Biz eşimle reklam videosunu izledk bu akşam youtube da var bak istersen canm.. Kullanımını anlatıyo, pratik ve kullanışlı bi araba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…