2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
tşk canım inş bizdede olmaz geri dönüş.
Kesinlikle uykuya yakın sıvı almamasına özen gösteriyorum çünkü geceyi henüz öğrenmedi sadece tutuyor aşırı sıkışırsa kaçırıyor yada üşütmüşse. dikkat edersem hep kuru geceleri. Konuşmasını iple çekiyorum ben tek kelimeler anlaşılır anlaşılmaz çıkıyor ama daha henüz iki kelimeli bile cümle yok senin oğluş be alemde

Biz memeden ayrıldık 1 ay oldu uyku biraz düzeldi 4 kere falan uyaniyo emziğini veriyorum geri yatıyo halaa iştahsız azı dişler çıktı yeni onun huysuzluğu oldu ishal ve burun akıntısıyla çıkarıyo hep abiside ishal ve ateşle çıkarırdı bunda ateş yok allahtan çok az şey yiyo dön dolaş aynı şeyler yeni biseye çok kapalı et kıyma tavuk yetiremiyorum hep besinsiz şeyleri seviyo patates kızartması pilav makarna vs şeyler kelimeler var arttı anne gel, baba aç, dede hala dayı falan diyo mama bunun ama derdini anlatiyo gayet ihtiyacı olan herşeyi söylüyo kaka sını yaparken anne e e e diyo yaza halledicez kısmetse bizde durumlar böyle sizin alerji nası oldu

Ay en güzel zamanda ayırmışsın memeden şuan sürekli emiyor bizimki yaşını sabırsızlıkla bekliyorum burun ameliyatı olmam lazım artık çünkü yoksa iki buçuğa kadar yolu vardı bizde emzirmenin MasAllah yakında dahada konuşur cümle kurmaya başladıysa. sevdiği şeyleri iştahla yiyorsa sevdiği şeyleri yesin karışma benimki de azı dişler bitti ondan sonra açıldı iştahı hala bile aşırı seçici ama çok şükür günde 4 kaşıkla durduğu günler geride kaldı iyice acıktığınıda sevmediği şeyleri yediriyorum mesela yoğurt alerjisi vardı alışmadı o yüzden şimdide ballı şekerli yiyor ancak yoksa mümkün değil yemez sebze filanda eline haşlayıp tuzlayıp veriyorum tv açıyorum çok açıkmasını bekliyorum tabi veriyorum kendisi yiyor alerjimiz bir yaşında bıçak gibi kesildi arada aşırı kaçırdığımız alerjik şeylerden sonra kanlı kaka vs gördük ama genel olarak hafif döküntü dışında bir sıkıntımız kalmadı çok şükür.

Buraya yazilmayali baya olmus bende en son ne zaman yazdim hatırlamıyorum herkesin bebisini cok merak ediyorum umarim herkes iyidir bebislerde tabi :) konusma tuvalet alışkanlığı vs nasil gidiyor

Buraya yazilmayali baya olmus bende en son ne zaman yazdim hatırlamıyorum herkesin bebisini cok merak ediyorum umarim herkes iyidir bebislerde tabi :) konusma tuvalet alışkanlığı vs nasil gidiyor
Merhaba.cok cok uzun zaman olmus buraya yazmayalı.benim bebiş konusamıyor.anne baba mama gel git gbi bir kac kelime dısında tık yok.tuvalet alıskanlıgını yazın kazandırmayı düşünüyorum.memedende kesenedim.ondada 2yasa kadar emziririm sşyorum.durumlar böyle.szlerde nasıl

Merhaba canm inan durumlarimiz birebir ayni bizdede konusma ayni sizinki gibi memeden kesmek icinde iki yasi tam doldursun diye bekliyorum tuvalet olayinida yaza biraktm en rahat yaz olur diye :) tam olarak ayni durumlardayz anlayacagin :)

Bizim tuvalet olayı yaza kısmetse konuşma durumunuz kelimeler epey arttı bazen birleştirip bazen tek tek söylüyo birleştirip dediğim çok sıkışınca bayaa derdini anlatiyo sevdiği aburcuburu anne aç anne gel al baba abi mama falan klasik gel git şeklinde renklerden sadece siyahi biliyo her renk ciyah(siyah :) ) her meyve emma(elma) her hayvanda ai( eşşek) genelledi kafasınaca komik yaaa çok gülüyoruz abisine 1 hafta adi(abi) desi adi dedikce güldük abisi kızıyodu evimizde bu ay 5 yaşına giricek kısmetse oda çok büyük değil yani ama oyun oynamaya başladılar tabi çoğunluk kıskançlık ve bağrışma abi alttan aliyo ufaklık fena fesat abisi iyi dayanıyor bizde durumlar böyle ailece hastaydık geçen hafta herkez hastaydı yaaa tüm tanıdıklarım nası bi salgında umarım herkez iyidir biz atlattık sükür

Selamlar. Hala buraya bakan var mıdır bilemiyorum. Dün tekrar hamile olduğumu öğrendim. Pazar günü ise kızım tam 2 yaşına girdi. Şimdi Kasım 2019 anneliğine terfi ediyorum sanırım:)
Masallah. Saglikla kucaginiza alin tekrar bebeğinizi. Benim kizimda haftaya 2 yasina girecek. Bende tekrar hamileydim 18 haftalik oglumun kalbi durdu malesef aldilar cok uzulduk. allah nasip ederse kizima kardes istiyorum. Rabbim isteyen herkese saglikla nasip etsin.

Başınız sağolsun. En kısa sürede tekrar güzel haberler alırsınız inşallah.

Allah sabır versin

Allah sabır versin

Selamlar. Hala buraya bakan var mıdır bilemiyorum. Dün tekrar hamile olduğumu öğrendim. Pazar günü ise kızım tam 2 yaşına girdi. Şimdi Kasım 2019 anneliğine terfi ediyorum sanırım:)
Aaaa gözünüz aydin canm saglikla kucaginiza alin insallah
Hayırlı olsun canım ne güzel bir haber:)bende oğluma kardes düşünmeye basladım
Yaaa ne güzel benm hic cesaretim yok suan :/

Merhaba arkadaşlar
Forumda Yemek bölümünde yeni bir yarışmamız var.Yarışmaya katılmak ister misiniz?
Bebeklerinize yaptığınız mama tariflerini bizimle paylaşmanızı istiyoruz.
Yarışma 06 ay ve 2 yaş aralığında olacak katılmak isteyenler linkteki konuya yazabilir veya benimle iletişime geçebilir.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Anneler Yarışıyor ! En besleyici mama tarifini arıyoruz ?
Mis kokulu yavrularınıza ve sizlere hayırlı geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…