2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İyi aksamlar hanımlar nasılsınız. Cocuklar da iyidirler insallah. Benim oglan 25 aylık oldu hala memeyi bıraktıramadm ne yapacağımı bilmiyorum olmuyo yapamıyorum. Uyuyamıyor memesiz
Aynı durumdayım.2yasına girdi.sabır tası aldım aktardan.cok emindim bıraktırmaya.anne meme diye aglayınca kıyamadım.süt bitsin yada kendiliğinden bırakır belki diye ümit ediyorum.yada bir ihtimal kardesi olursa bıraktıracam.bu ay yeniden bebek düşünmeye basladık esimle

Nasıl uyuyor seninki

İyi aksamlar hanımlar nasılsınız. Cocuklar da iyidirler insallah. Benim oglan 25 aylık oldu hala memeyi bıraktıramadm ne yapacağımı bilmiyorum olmuyo yapamıyorum. Uyuyamıyor memesiz
Bende güya şehir dışında ailemin yanına gittim sütten kesmek için aşırı hastalandığı ikinci azıları çıkardı bir kilo verdik geri döndük sütten kesmeye kıyamadım ama yengem oğluna buraktırdı salça sürüp streçledi göğsünü gündüz hiç istememiş gecede tiksinip istememiş ama baya huysuzluk yapmış öyle öyle alıştı. Bende bir hafta uykusuzluğu göze alıp başlıycam çünkü bizimde sabah kadar ağzında zor olucak ama alışıcaktır eni sonu iğleşmesini bekliyorum

İkinci azı dişleri nekadar zor çıktı bizim sadece birtanesi bile perişan etti yavrumu 1 kilo verdi dizlerinde öyle mi oldu kızlar

İkinci azı dişleri nekadar zor çıktı bizim sadece birtanesi bile perişan etti yavrumu 1 kilo verdi dizlerinde öyle mi oldu kızlar
Hemde nasıl zor.hepsi aynı anda gelmeye basladı.kuzum tam uykusu düzene girmişti yine geceleri defalarca kalkmaya basladı.agzı hep salya

Hemde nasıl zor.hepsi aynı anda gelmeye basladı.kuzum tam uykusu düzene girmişti yine geceleri defalarca kalkmaya basladı.agzı hep salya
Bizim 40 derece ateş sol diş çıkıyor sol kulağa vurdu ağrısı iştah sıfır zayıfladığına yemediğine üzülüyorum çünkü yemek yediği zaman sahan dinç oluyor sol hastalanmıyor şimdi yemediği için toparlayamıyorda şimdi sıra sağ tarafta

Geçmiş olsun canım cok zor bu dönemler kıyamıyoruzda.ates yapmadı bizde ama asırı huysuz ve yemiyor hiçbirsey.sürekli emiyor.bıraktıramadımda

Geçmiş olsun canım cok zor bu dönemler kıyamıyoruzda.ates yapmadı bizde ama asırı huysuz ve yemiyor hiçbirsey.sürekli emiyor.bıraktıramadımda
Çok sağol bizimde iştah kapalı ve huysuz dün başladım bende sütten kesme işine sanırım çocuğu idare edip avutmaktan daha zor kısmı şiş ve ağrıyan göğüsle mücadele etmek bakalım kaç güne atlatıcaz

Onun için öneriler vardı birçok life..nane sarmak vs gibi hatırlamıyorum tam ama..ben iç çamaşırımı çıkarıp gezinmiştim evde, akıvermişti sütler, kendiliğinden rahatlamıştım. Annenlerdeysen onlar biraz gezdirip dolaştırsın, sen kendinle ilgilen.

Yok canım ya aşırı hastalanınca evimize döndük orada rahat etmedi kuzum çok şükür bir gün sürdü ağrısı çok iyiyim henüz çekilmedi süt ama rahatsızdı etmiyor. Anne olmanın her anı sabır gerektiriyor

Evet, minnakkaguya idi bir zamanlar çok teşekkür ederim esmerm. Senin oğlan nasıl? Nasıl gidiyor?
Aaa hayirladm tatlm iyi şükür yaramaz bir şey yok canm ogluşla yuvarlanıp gidiyoruz iste siz nasilsiniz bebisin kac haftalik bilmiyorum cinsiyetiniz belli oldu mu
Biz daha çıkarmadik ya :/

Kizlar bez bırakma olayina gectiniz mi memeyi 2 yaşına gelince kestik ama tuvalet alışkanlığıni kazandıramiyorum asiri agliyor gitmek istemiyor

Kizlar bez bırakma olayina gectiniz mi memeyi 2 yaşına gelince kestik ama tuvalet alışkanlığıni kazandıramiyorum asiri agliyor gitmek istemiyor
Biz 18 aylıkken başladık kendisi istedi tamamen öğrenmesi kendi söylemesi 2 ay sürdü 20 aylıkken bitti eğitim sadece çözüm sabır sevdirme. biz üç yere gidiyorduk korkmasın diye hangisini isterse oraya ebeveyn banyosuna normal banyo normal tuvalet temizlik zor olabiliyor ama girmiyorsa lavabonun yada banyonun kapısından ayağa çekiyordum yapıyordu sonrasında kutlamalar babasıyla zıplatmalar vs kakaya baybaylar çişe yaparken bakıp aaa çiş çıkıyor vs o şekilde atlattık süreci ama baya ev ve çamaşır batıyor aşırı sabır istiyor bu süreç yaz güzel bir zaman bizim kışa geldi çamaşır yıkamak çok zor oldu. Ve Yakup kesinlikle lazımlığa oturmuyordu güvende hissetmiyordu alışana kadar ben tuttum alıştıktan epey sonra klozet lazımlık hepsine oturdu halada oturuyor alışana kadar onun istediği şekilde olursa daha iyi olur hatta oda içerisine lazımlık koyabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…