2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Teşekkürler life :KK200:
Senin de dileğin en kısa sürede kabul olur umarım:KK68:
Sen nasılsın? Yakup nasıl?
inş teşekkür ederim dün 2 yaşını bitirdik bugün emzirmeyi bıraktırmaya adım attık Çok iyiyiz teşekkür ederiz çocukları çok seven aşırı sevecen bir çocuk oldu oğlum siz nasılsınız siz nasılsınız 🥰☺️
Teşekkür ederim Life. Allah hayırlı zamanda sağlıkla kısmet etsin inşallah size de.
amin inş teşekkür ederim canım ❤️☺️

Selamlar. Hala buraya bakan var mıdır bilemiyorum. Dün tekrar hamile olduğumu öğrendim. Pazar günü ise kızım tam 2 yaşına girdi. Şimdi Kasım 2019 anneliğine terfi ediyorum sanırım:)
maşallah allahım kucağınıza almayı nasip etsin inş. bende 25 haftalık doğumyaptım mart 2017 olacaktı ama kızım erken davrandı aralık 2016 da doğdu şimdi tekrar hamileyim bende 21. haftadayız

Selamlar. Hala buraya bakan var mıdır bilemiyorum. Dün tekrar hamile olduğumu öğrendim. Pazar günü ise kızım tam 2 yaşına girdi. Şimdi Kasım 2019 anneliğine terfi ediyorum sanırım:)
Merhabalar bende Mart 2017 de oğlumu doğurdum şimdi tekrar hamileyim. Oğlumun kardeşi olmasını hem çok istedim hem de çok endişeliyim iki küçük çocukla napacam die. Sizde de var mı bu durum ?

inş teşekkür ederim dün 2 yaşını bitirdik bugün emzirmeyi bıraktırmaya adım attık Çok iyiyiz teşekkür ederiz çocukları çok seven aşırı sevecen bir çocuk oldu oğlum siz nasılsınız siz nasılsınız 🥰
amin inş teşekkür ederim canım ❤☺
Benim boncuğum da bebek görünce çıldırıyor resmen, beni bile “bebiş” diye seviyor:p
Her hali benim çok hoşuma gidiyor ama konuşan halleri daha bi keyifli oluyor galiba:KK200:
Ben memeyi çoktan bıraktırmıştım, bez olayına geçeceğiz biz de,bakalım.

Merhabalar bende Mart 2017 de oğlumu doğurdum şimdi tekrar hamileyim. Oğlumun kardeşi olmasını hem çok istedim hem de çok endişeliyim iki küçük çocukla napacam die. Sizde de var mı bu durum ?

Olmaz olur mu? Üstelik çalışıyorum da. Ama Allah büyük kalkarız altından inşallah. Yalnız büyümesin istedim ben de.

Aaa hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😃

Benim boncuğum da bebek görünce çıldırıyor resmen, beni bile “bebiş” diye seviyor:p
Her hali benim çok hoşuma gidiyor ama konuşan halleri daha bi keyifli oluyor galiba:KK200:
Ben memeyi çoktan bıraktırmıştım, bez olayına geçeceğiz biz de,bakalım.
Sende mı hamilesin canım, hayırlı olsun 😘

Hayırlı olsun canım :) benimde kızım 2 yaşına girdi. Şimdi 15 haftalık hamileyim. Zamanı geldi bende. Hem ben araya çok yaş koyma taraftarı da değilim

Masallah. Saglikla kucaginiza alin tekrar bebeğinizi. Benim kizimda haftaya 2 yasina girecek. Bende tekrar hamileydim 18 haftalik oglumun kalbi durdu malesef aldilar cok uzulduk. allah nasip ederse kizima kardes istiyorum. Rabbim isteyen herkese saglikla nasip etsin.
Rabbim hayırlı zamanda tekrar nasl etsin inşallah canım benim

Kızlar 2.yas asısını yaptırdık.sol koluna yaptılar.internette sol bacaga yapılır yazıyır.sizinkiler nereye yapıldı.cevaplarsanız sevinirim

İyi aksamlar hanımlar nasılsınız. Cocuklar da iyidirler insallah. Benim oglan 25 aylık oldu hala memeyi bıraktıramadm :KK43: ne yapacağımı bilmiyorum olmuyo yapamıyorum. Uyuyamıyor memesiz

X