2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Zor bu cocuk olayları hele 2 ve fazlası insanı yoruyo bence en güzeli tek çocuk ama onun içinde yanlız kalmasın diye düsünüyo insan benim aklıma gelen başına geldi rezil olduk resmen çok zorluyolar ikiside hasta bi biri kişiyi biri ateşleniyo 2 sene kadar bi cekcen böyle neyse napalım bunada şükür açlık konusundada galiba çok üstlenemem gerek diş olayı sıkıntılı bi dönem jel falan kullan arada bizimki jele bile ağzını acmıyo bazen sürebiliyorum

Valla zamanında doğsa bu 4.5 olur demişti dr topancık bişeydi ek gıdaya géceseye kadar da iyi gidiyodu kilo sonra yememeye başladı genlere dediğin gibi bende güveniyorum bende babasıda uzunuz benim büyük oğlan da 4 kilo doğdu ama 39 haftalık zamanında 50 cm di büyük şimdi 4 yaşında maşallah boy gayet iyi uzun bi çocuk oldu bencede beklemek lazım 2 yaşı zamanla büyücekler bende artık dr süt verebilirsin dedi arada çay bayrağıyla bi kaç yudum veriyorum yoğurdu daha sık vermeye başladım kalsiyum için ise yarar belki

Ben 2. Yi düşünüyorum cnm zaten Zor bi çocuk bari ikisi bir büyüsün 2 yıl zor olur öylede uyumuyorum böylede öylede tüm gün ayaktayım böylede öylede stres yaşıyorum böylede bence en mantıklısı ardarda doğurmak sonra arkadaş olurlar ve ben en az 4 tane istiyorum kızlı oğlanlı sevimli bir aile inş nasip olur. Daaaa eşimi ikna edemiyorum

Allah esirgemiş bu zamanda kadar canım. Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Allah kolaylık ve şifa versin canım.

Valla bakan sensin istiyosan ikna et en azından bitane daha ben yorumusun bu konuda :)) olur inşallah doğan buyüyo

Allah esirgemiş bu zamanda kadar canım. Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

sağolun kızlar.Tüm çocuklar Allah'a emanet....

2018 mart annelerini okuyorum da, hepsinde nasıl tanıdık heyecanlar var. Tıpkı geçen sene olduğu gibi onlarda da Şubat annesi olanlar ama bizimki kadar değil, o konuda bizim dönem baya liderdi sanırım:)

Şimdi de bizlerde doğum günü heyecanı var hatta doğum günü telaşını tamamlayanlarımız da vardır muhakkak. Hazırlıklar var mı? Neler yapmayı düşünüyorsunuz güzel anneler:)

Evet bende bakıyorum arada , çok keyifli :))
Ben doğum günü yapmayacağım. Bir pasta alırız temsili aile arasında pasta keseriz :)

önce kesiciler çıkarmış canım, sonra azılar
Ne kesiciymiş arkadaş bu dişler:/ zavallı yavrum kaç gündür heder oldu nasıl acıyorsa canı,kendini yatakta ordan oraya atıp duruyor:/
Siz ekstra birşey kullandınız mı mavi,acısını hafifletmesi için?
Biz de tırtıklı başlıkla bikaç fırça ve küçük bi tablet var ama jel kullanmıyorum. Daha ne yapsam bilemiyorum

Slm annelr uzun zamandır yazmiyorm .hastayız girip olduk .huysusz hic dış çıkmadı .duzgun bisey yemiyorz .bana kolay gelsin

Evet bende bakıyorum arada , çok keyifli :))
Ben doğum günü yapmayacağım. Bir pasta alırız temsili aile arasında pasta keseriz :)

Ben de öyle çok büyük bir şey değil ama, bir kaç yakın akrabamızı çağırıp evde küçük bir doğum günü yapmak istiyorum. Şahsi hevesim yani :) artık ileriki yıllarda Ömer Efe bey ne isterse ona tabi olucaz :))

hiçbirşey kullanmadım canım, çok şükür fazla sıkıntı yaratmıyor. Çok mizmiz olursa yatarken calpol veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…